יובל הלל

עיצוב אולמות תצוגה

גם בעידן האינטרנט בו אנו חיים – עידן בו רוב החברות והמותגים בוחרים להציג את מוצריהם באתר אינטרנט מושקע ומרשים,  החשיבות הגבוהה של אולם תצוגה לא פחתה. אולם תצוגה מהווה כידוע את המקום, בו חברות ומותגים, מציגים את מוצריהם, ומאפשרים למעוניינים להגיע, להתרשם, לקבל שירות אדיב והסברים, וכמובן גם לבצע רכישה. לעיצוב אולם התצוגה ישנה השפעה גבוהה הן על המוניטין של החברה, הן על החוויה של המבקרים אשר מגיעים לאותו אולם, ובסופו של דבר, גם על היקף המכירות של החברה אשר עומדת מאחורי אותו אולם תצוגה. מהסיבה הזאת, חשוב לא להקל ראש בעיצוב אולם שכזה, ולשים דגש על כל אותם הפרטים אשר ייצרו בסופו של דבר עיצוב מרשים, נעים ומתאים.

על מה לשים דגש בעיצוב אולם תצוגה?

עיצוב אולמות תצוגה הוא הליך לא פשוט, מכיוון שעליו לקחת בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים! המטרה היא לאפשר למבקרים, ליהנות מגישה נוחה לכל המוצרים, כאשר יש להחליט על צורת הסידור המתאימה של אותם המוצרים. כמובן, שבעת עיצוב האולם, חשוב לשים דגש על סוג המוצרים אשר מוצגים בו– לדוגמא, אם האולם מציג מוצרים מתחום עיצוב הבית, חשוב להקפיד על עיצוב כללי חמים ונעים. בשורה התחתונה, המטרה של כל החברות והמותגים היא לאפשר ללקוחותיהם הפוטנציאליים ליהנות מסיור חווייתי, איכותי ומהנה באותו אולם.

איך מייצרים חוויה באולם התצוגה שלכם?

אחת מהדרכים לייצר חוויה היא להציג את כל סוגי המוצרים בנפרד. לדוגמא: אם מדובר בחברה אשר משווקת מוצרים לעיצוב הבית, ניתן להציג את אמצעי התאורה במקום אחד, את הרהיטים במקום אחר ובמעברים עצמם להציג דוגמאות נוספות של מוצרי החברה אשר משתלבים יחד.
תצוגות אלו יכולות לתרום לחוויית הביקור באולם התצוגה ואף לספק רעיונות עיצוביים אופציונאליים למבקרים. 

בחירת מעצב הפנים

לבחירת מעצב הפנים לצורך עיצוב אולם תצוגה, תהיה השפעה רבה על התוצאה הסופית – שכאמור, יכולה לבוא לידי ביטוי במכירות ובמידת ההצלחה של אותה החברה. מומלץ לבחור במעצב מקצועי ומנוסה, המתמחה באופן פרטני בעיצוב אולמות תצוגה. מעצב זה חייב להיות בעל כישורים מיוחדים אשר בסופו של דבר יגרום למבקרים העברת חוויה והנעה לקניה מבלי להגיד מילה.
מומלץ לשים דגש על כל אותם הפרמטרים אשר יבטיחו בחירה נבונה באותו מעצב פנים וכדאי אף לבקש ולהסתכל בתיק העבודות של אותו מעצב פנים, תוך דגש על עבודות אשר קשורות לעיצוב אולמות תצוגה קודמים – העבודות הקודמות אותן ביצע אותו המעצב יאפשרו את קבלת התמונה המלאה על הכישורים ועל היכולות שלו ליצור אולם תצוגה מרשים, חווייתי וייחודי, אשר תואם את מיתוג החברה, כמו גם את הדרישות, הציפיות והצרכים של העומדים מאחוריה. בהצלחה!

פרוייקטים לדוגמא של עיצוב אולמות תצוגה

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום.

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר

כתבות על עיצוב אולמות תצוגה

עיצוב אולמות תצוגה

הצרכנים של ימים חשופים לשפע נרחב של גירויים כך שבשביל למשוך את תשומת ליבם ולהניע אותם לפעולה, חשוב להשקיע הרבה מחשבה, להיות יצירתיים ולראות את

קרא עוד »

בחירת תאורה

בחירת תאורה כוחה של תאורה הוא עצום ושימוש נכון בתאורה יכול לעשות נפלאות בפרוייקט שלכם. בתחילה נדבר על הפנס החשוב ביותר: השמש. לתאורה טבעית יש

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן