יובל הלל

עיצוב אולמות תצוגה

גם בעידן האינטרנט בו אנו חיים – עידן בו רוב החברות והמותגים בוחרים להציג את מוצריהם באתר אינטרנט מושקע ומרשים,  החשיבות הגבוהה של אולם תצוגה לא פחתה. אולם תצוגה מהווה כידוע את המקום, בו חברות ומותגים, מציגים את מוצריהם, ומאפשרים למעוניינים להגיע, להתרשם, לקבל שירות אדיב והסברים, וכמובן, גם לבצע רכישה. לעיצוב אולם התצוגה ישנה השפעה גבוהה הן על המוניטין של החברה, הן על החוויה של המבקרים אשר מגיעים לאותו אולם, ובסופו של דבר, גם על היקף המכירות של החברה אשר עומדת מאחורי אותו אולם תצוגה. מהסיבה הזאת, חשוב לא להקל ראש בעיצוב אולם שכזה, ולשים דגש על כל אותם הפרטים אשר ייצרו בסופו של דבר עיצוב מרשים, נעים ומתאים.

על מה לשים דגש בעיצוב אולם תצוגה?
עיצוב אולם תצוגה הוא הליך לא פשוט, מכיוון שעליו לקחת בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים, המטרה היא לאפשר למבקרים, ליהנות מגישה נוחה לכל המוצרים, כאשר יש להחליט על צורת הסידור המתאימה של אותם המוצרים. כמובן, שבעת עיצוב אולם תצוגה, חשוב לשים דגש על סוג המוצרים אשר מוצגים באולם – לדוגמא, אם האולם מציג מוצרים מתחום עיצוב הבית, חשוב להקפיד על עיצוב כללי חמים ונעים. בשורה התחתונה, המטרה של כל החברות והמותגים היא לאפשר ללקוחותיהם הפוטנציאליים ליהנות מסיור חווייתי, איכותי ומהנה באותו אולם – אחת מהדרכים לאפשר את החוויה היא לדוגמא, להציג את כל סוגי המוצרים בנפרד לדוגמא אם מדובר בחברה אשר משווקת מוצרים לעיצוב הבית, ניתן להציג אמצעי תאורה באופן נפרד, רהיטים באופן נפרד וכו’, ובמעברים, להציג מיצגים של מספר ממוצרי החברה אשר משתלבים יחד – תצוגות אלו יכולות לתרום לחוויית הביקור באולם התצוגה, ואף לספק רעיונות עיצוביים אופציונאליים למבקרים. אפשרות נוספת, היא להציג את המוצרים בהתאם לקטגוריות – לדוגמא חדרי ילדים, מטבחים וכדומה..

בחירת מעצב הפנים
לבחירת מעצב הפנים לצורך עיצוב אולם תצוגה, תהיה השפעה רבה על התוצאה הסופית – שכאמור, יכולה לבוא לידי ביטוי במכירות ובמידת ההצלחה של אותה החברה. מומלץ לבחור במעצב מקצועי ומנוסה, המתמחה באופן פרטני בעיצוב של אולמות תצוגה. מעצב אולמות תצוגה חייב להיות בעל כישורים מיוחדים – בסופו של דבר עליו לעמוד במשימה של העברת חוויה והנעה לקניה, וכל זה מבלי להגיד מילה. לכן, מומלץ לשים דגש על כל אותם הפרמטרים אשר יבטיחו בחירה נבונה באותו מעצב פנים – כדאי אף לבקש ולהסתכל בתיק העבודות של אותו מעצב פנים, תוך דגש על עבודות אשר קשורות לעיצוב אולמות תצוגה קודמים – העבודות הקודמות אותן ביצע אותו המעצב יאפשרו את קבלת התמונה המלאה על הכישורים, ועל היכולות של מעצב הפנים, ליצור אולם תצוגה מרשים, חווייתי וייחודי, אשר תואם את מיתוג החברה, כמו גם את הדרישות, הציפיות והצרכים של העומדים מאחוריה.

לפגישת ייעוץ ללא עלות

או התקשרו: 052-3683685

פרוייקטים לדוגמא

כתבות על עיצוב אולמות תצוגה

עיצוב אולמות תצוגה

  הצרכנים של ימים חשופים לשפע נרחב של גירויים כך שבשביל למשוך את תשומת ליבם ולהניע אותם לפעולה, חשוב להשקיע הרבה מחשבה, להיות יצירתיים ולראות

קרא עוד »

בחירת תאורה

בחירת תאורה כוחה של תאורה הוא עצום ושימוש נכון בתאורה יכול לעשות נפלאות בפרוייקט שלכם. בתחילה נדבר על הפנס החשוב ביותר: השמש. לתאורה טבעית יש

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן