יובל הלל

איך אפשר לבצע עיצוב דירה כמו שצריך?

רגע לפני שאתם נכנסים לדירת החלומות שלכם, בין אם היא דירה מושכרת ובין אם היא דירה ששייכת לכם, אתם צריכים לדאוג לזה שיהיה לכם הכי נוח בה. כדי לדאוג לנוחות הזו, עיצוב דירה הוא משהו שלא תוכלו להתעלם ממנו, להיפך – הוא מי שצריך להיות במרכז העניינים. אז רגע לפני שאתם בוחרים ספות וממקמים את פינת האוכל, הנה כמה טיפים לעיצוב דירה שתוכלו לעשות כמו שצריך.

עיצוב דירה – לעשות את זה לבד

אם בחרתם ללכת עם עיצוב דירה באופן עצמאי, חשוב שתקחו בחשבון כמה נקודות שאסור לוותר עליהן. בסופו של דבר, הדירה שלכם צריכה להחזיק בקו עיצובי הולם, שמתכתב אחד עם השני, בין אם מבחינת תאורה, צבעוניות, ריצוף, ריהוט ועוד. על מנת לוודא את כל אלו, חשוב שתקחו דוגמאות של רפרנסים שמוצאים חן בעיניכם, בין אם מדובר על קווים קלאסיים יותר של שילוב בין אפורים, לבנים ושחורים, ובין אם מדובר על קווים נועזים יותר של אפור, צהוב וטורקיז.

עיצוב דירה צריך להתחשב בגודל החלל

אולי הייתם שמחים שהספה שלכם תהיה עם ארבעה מושבים, ושתוכלו לצרף אליה עוד שתי כורסאות גדולות, אבל אם הסלון שלכם לא גדול מספיק בשביל זה – תצטרכו להתפשר על הגודל. גודל החלל הוא בעל חשיבות מכרעת בכל הנוגע לרהיטים שאתם בוחרים ולגופי התאורה שלכם. אם מדובר על חלל קטן, תצטרכו להיעזר ברהיטים שלא תופסים יותר מדי מקום, על מנת שיישאר לכם גם מרווח מאוורר בחלל. כמו כן, גם גופי התאורה צריכים להלום את החלל בגודלם, על מנת לא לתפוס מקום מיותר.

עיצוב דירה עם יובל הלל – הדרך הנכונה להשגת המטרה

עיצוב דירה אולי יכול להיעשות באופן עצמאי, אבל עדיף שהוא יעשה באמצעות איש מקצוע. בדיוק בשביל זה אני כאן בשבילכם, ואשמח להעניק לכם משירותי העיצוב השונים שלי. דרך העבודה איתי אני מבטיח שתגלו מקצועיות אין קץ, בחירות נבונות שמתחשבות בחלל שלכם, והתאמה של הסטייל העיצובי שלי לסטייל האישי שלכם. צרו איתי קשר, מחכה לכם!

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן