יובל הלל

איך עיצוב מסעדות יכול להשפיע על חווית האכילה?

אולי הסועדים במסעדה שלכם לא חושבים על זה ביום יום, אבל לכם העניין הזה בוודאי ברור: כשהם  יוצאים למסעדה, בין אם במסגרת של דייט זוגי, ארוחה עם חברים או ארוחה משפחתית, הם בעצם רוצים לקבל חוויה. אז נכון, על פניו נראה שמדובר רק על חווית אכילה, אבל החוויה במסעדה שלכם היא הרבה יותר עמוקה מזו. בסופו של דבר, כשהסועדים הולכים למסעדה, גם העיצוב שלה, הנוחות שלה וניצול החלל שלה משפיעים על החוויה שלהם בצורה משמעותית. אם אתם בעלי מסעדות אתם בוודאי יודעים בעל פה את כל מה שכתבנו כאן עד עכשיו, אז הנה כמה דברים שחשוב לדעת על הקשר שבין עיצוב מסעדות לבין חווית האכילה של האורח.

עיצוב מסעדות – האוכל אולי מצוין, אבל מה עם המסביב?

אז נכון, מתבקש שבמסעדה שלכם הדבר שהכי תשקיעו בו יהיה האוכל. ישבתם על תפריט במשך חודשים ארוכים, המצאתם שמות מעניינים לכל אחת מהמנות, יצרתם רטבים חדשים ומלאי אומאמי, אבל עכשיו הגיע הזמן להתעסק גם בכל המעטפת. המעטפת של האוכל כוללת את סוג הצלחות, סוג הסכו"ם, סוג השולחנות, סוג הכסאות, סוג הריצוף, סוג התאורה, הצבעים, הצורות – הכל!

עיצוב מסעדות יכול לדאוג לכל אלו בצורה פשוטה ויפהפיה, ולייצר קו אחיד בין כל החללים השונים של המסעדה, ככה שכבר ברגע הראשון שהסועדים נכנסים אל תוך המסעדה, הם יוכלו להרגיש את תחושת ה"וואו!" שאותה אתם כל כך רוצים להעניק להם.

איך עושים עיצוב מסעדות כמו שצריך?

ברגע שנמצא על ידכם מעצב פנים מקצועי, הוא ידע לעשות עבורכם עיצוב מסעדות בצורה המקצועית ביותר, ולעשות לכם ראש שקט בכל הנוגע למה שקורה במסעדה שלכם מבחינה עיצובית. באופן הזה, אתם תוכלו להתפנות לדברים כמו המשך עבודה על התפריט, וכשתסיימו המסעדה כבר תקבל את המראה היפהפה שלה.

אני מזמין אתכם לקבוע איתי פגישה, לספר לי על סגנון המסעדה שלכם, ולתת לי את האור הירוק לצאת לדרך על עיצוב המסעדה שלכם. אני מבטיח לכם תוצאה שתעלה על כל הציפיות שלכם, אז קדימה – אני מחכה לכם!

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן