יובל הלל

בחירת תאורה

כוחה של תאורה הוא עצום ושימוש נכון בתאורה יכול לעשות נפלאות בפרוייקט שלכם. בתחילה נדבר על הפנס החשוב ביותר: השמש. לתאורה טבעית יש יכולת למקסם את האובייקטים אשר מפוזרים בחלל וערכים בריאותיים חשובים לא פחות. לכן יש לקחת את התאורה הטבעית בחשבון בשלב התכנון המוקדם ולשלבה באופן חכם ונכון בחלל. ישנם אלמנטים אשר יכולים להכניס אור טבעי לאיזורים אשר לא חשופים באופן ישיר לשמש (לדוגמה: צינור אור) ישנם סוגים שונים של תאורה מלאכותית: *תאורה טכנית: תאורה זו הינה תאורה ממוקדת אשר תפקידה הוא לספק הלומת אור על איזור העבודה או התצוגה. נשתמש בתאורה זו במקומות כמו המטבח במשטח העבודה, תצוגה של מוצרים בחנות או במשרד באזור הכתיבה. *תאורת שטיפה: תאורה אשר מספקת אור כללי ורך להארת איזורים גדולים וחדרים. לעיתים קרובות נשתמש בשילוב של תאורת שטיפה יחד עם תאורה טכנית כדי לתת את התוצאות הטובות ביותר. *תאורה דקורטיבית: תאורה זו הינה תאורת אווירה אשר לרוב אינה משמשת להאיר איזור או חלל. תאורה זו הינה אלמנט עיצובי לכל דבר ואפשר להשתמש בא במספר גדול של וריאציות, כמו: גופים תלויים או שקועים, מנורות רגל, מנורות קיר או תאורה סמויה עם פרט ניתוק בתקרה.סוג הנורות: ישנם סוגים שונים של נורות: נורות ליבון, מטל הלייד, הלוגן, T5…ועוד. המשותף לכלל נורות אלו הינו אורך חיים קצר וביזבוז אנרגיה, חלקן אף מתחממות ויכולות לגרום לכוויה במגע. היום הנטיה הטבעית היא לבחור בגופי לד, מאחר ואלה יותר חסכוניות בצריכת החשמל ובעלות אורך חיים ארוך מאוד באופן יחסי. גופים אשר מכילים נורות לד לרוב יקרים יותר כמו הנורות עצמן, אך מהר מאוד הן מחזירות את ההשקעה.

כתבות נוספות

עיצוב מספרה - EM

עיצוב מספרה- EM

עיצוב מספרה – EM תכנון ועיצוב מספרת EM. עיצוב מספרת Efi Marciano מה שהיה לפני מכון קוסמטי.שמח להציג את התמונות הסופיות של פרויקט מדהים לספר ענק!

קרא עוד »
לחם שניר

עיצוב פנים לעסקים

יצוב פנים לעסקים הוא עולם ומלואו כאשר ההחלטות העיצוביות השונות אשר יתקבלו תלויות בתשובות לשאלות רבות כגון: מהו סוג העסק? מיהו קהל היעד אליו הוא פונה? מהו המיתוג של העסק? מה גובה התקציב אותו בעל העסק מוכן או רוצה להשקיע בהליך העיצוב? כאמור, רק אחרי שהתשובות לשאלות אלו יינתנו במלואן ניתן יהיה להתקדם לשלבים הבאים של עיצוב הפנים בפועל.

קרא עוד »
עיצוב מספרה - EM

עיצוב מספרות: כל מה שחשוב לדעת

לעיצוב הפנים של מספרה תהיה השפעה רבה הן על סוג הלקוחות שיגיעו לאותה המספרה והן על התעריף שבעל המספרה יוכל לגבות עבור שירותיו – ככל שהמספרה תתאפיין בעיצוב יוקרתי יותר, כאשר המיתוג והתדמית שלה יהיו בהתאם, כך יהיה לגיטימי יותר לדרוש תעריפים גבוהים יותר עבור השירותים אשר ניתנים בה. עיצוב מספרות הוא תהליך מורכב וקיימת חשיבות רבה ליישם מספר כללים שונים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה

קרא עוד »
עיצוב דירה - משפחת לוין

עיצוב דירה – משפחת לוין

עיצוב דירת 5 חדרים בנתניה – משפחת לוין מש’ לוין- שיפוץ דירת 5 חדרים בנתניה עיצוב עבור לקוח חוץ אשר מתגורר באנגליה עם משפחתו. תהליך העיצוב עבור לקוח שלא

קרא עוד »

צור קשר

טלפון: 0523683685

כתובת: העמק 18 כפר סבא

Call Now Button דילוג לתוכן