יובל הלל

האם באמת צריך מעצב פנים למספרה?

כל עסק באשר הוא יכול להחזיק בנראות מהממת, אם הוא רק יודע להיעזר באנשי המקצוע הרלוונטים. בין אם מדובר על בית קפה חדש, מסעדת ביסטרו, חלל משרדים משותפים או לובי – כל אחד מהחללים האלו צריכים להיות נעימים ומונגשים. גם בכל הנוגע למספרות נושא העיצוב הוא לא פחות מקריטי, על אחת כמה וכמה משום שמדובר בעסק שעוסק כל כולו בעיצוב של השיער, ולפעמים גם של הגבות, של הציפורניים ועוד. אז האם באמת צריך מעצב פנים למספרה או שאפשר לוותר עליו? יצאנו לבדוק.

מעצב פנים למספרה – למה הוא חשוב?

מעצב פנים למספרה הוא לא רק חשוב, אלא בידיו נמצא גורל המספרה. המספרה היא למעשה מכון יופי, וכאשר אישה נכנסת אליו היא צריכה להרגיש כאילו היא הגיעה בדיוק למקום הנכון. ההרגשה הזו של "המקום הנכון" יכולה להינתן לאישה על ידי כך שהיא נמצאת בחלל שמכבד אותה, מבין את הצרכים שלה, ונותן לה את הספייס לקבל את השירות מהמספרה בצורה הכי נינוחה וטבעית שיש.

כיצד מעצב פנים למספרה יכול לעזור?

המספרה היא חלל שידוע בשל עומס הפריטים שבו. בין כסאות התספורת לבין עמדת הקבלה, בין עמדת החפיפה לבין כלים ואביזרים כמו פן ומברשות, יש צורך במתן המקום המתאים לכל אדם שנכנס למספרה, כדי להעניק לו את הפרטיות הדרושה לו בזמן קבלת התספורת. מעצב פנים יכול לעצב את החלל ככה שיוכלו להיות מותאמים לו רהיטים בגודל מתאים, מראות בגודל הולם ועוד, והוא יכול לתכנן את השטח כך שלכל דבר יהיה את המקום הראוי לו, מבלי שהוא יבוא על חשבון מקום של מישהו אחר.

יובל הלל – מעצב פנים למספרה ולחללים נוספים

נעים להכיר! שמי יובל הלל, ואני מציע לכם שירותי עיצוב למספרה, כמו גם שירותי עיצוב פנים רבים נוספים. את הידע והמקצועיות שלי רכשתי לאורך עשרות פרויקטים שלקחתי בהם חלק בשנים האחרונות, ועכשיו אני מזמין גם אתכם להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים שלי. אשמח לעמוד לרשותכם בפרויקט הבא שלכם!

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן