יובל הלל

הדגשים שחשוב לשים אליהם לב בזמן עיצוב חנויות מזון

כשמדברים על חנויות מזון מדברים על קשת רחבה מאוד של חנויות שנכנסת תחת ההגדרה הזו. בין היתר, חנויות מזון כוללות חנויות לממכר מזון לחיות, סופר מרקטים, מכולות, חנויות למוצרי טבע, חנויות לממכר ממתקים ועוד. כל חנות כזו מביאה איתה עולם שלם של צבע, חיים וטעמים, והיא צריכה להעביר את ההרגשה הזו לקונים בחנות כבר מהרגע הראשון שבו הם דורכים בתוכה. היום נשמח לספר לכם מהם הדגשים שחשוב לשים אליהם לב בזמן עיצוב חנויות מזון, כדי שתדעו לדעת בדיוק מה לבקש ולמה לצפות.

עיצוב חנויות מזון – אופי החנות במקום הראשון

כמו שאתם בוודאי כבר יכולים להבין בעצמכם, עיצוב חנויות מזון שמוכרות ממתקים לא יהיה דומה לעיצוב חנויות מזון שמוכרות מזון לבעלי חיים, לדוגמה, ולמה? ובכן, עולם הממתקים הוא עולם צבעוני, משמח, שובב ומלא בחיים, ועולם המזון של בעלי החיים הוא עולם רגוע ושלו שעונה על צורך בסיסי ביותר.

אופי החנות צריך להשפיע על איך שהיא נראית. אם נסתכל על עיצוב חנויות מזון כמו חנויות ממתקים נבין שהקירות יהיו גבוהים וצבעוניים, עם שילובי צבעים נועזים כמו כחול, אדום, סגול ועוד על מנת למשוך את העין, ועיצוב חנויות מזון עבור בעלי חיים למשל יוכל להסתפק בצבעים סולידיים שישרו אווירה נעימה בחנות, אבל לא יעבירו את הקונים חוויה של לונה פארק של אפשרויות – פשוט כי אין בכך צורך.

עיצוב חנויות מזון – מרווח, אסתטי ונקי

אפשר ללמוד הרבה על ההיגיינה של חנות המזון כבר מהרגע שנכנסים אליה, וזה הרבה בזכות העיצוב. עיצוב חנויות מזון שיקפיד על מרווחים בין המוצרים והמדפים, ויאפשר לקונים להסתובב בנוחות בחנות, יוכל להעביר להם תחושת ניקיון גדולה שדרושה כל כך כשמדברים על מזון.

עיצוב חנויות מזון יחד עם יובל הלל

אני יובל הלל, ואני מעצב פנים על כלל סוגי עיצוב הפנים השונים. אשמח לקחת חלק בפרויקט שלכם עם עיצוב חנויות מזון מקצועי, איכותי ושיהפוך אתכם לשקטים ושלווים מהרגע הראשון, ויגרום לכם להיות מרוצים בסוף הפרויקט.

כתיבת תגובה

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן