יובל הלל

הדרך המוצלחת לעיצוב לובי

עיצוב הלובי הוא חלק מכריע בהצלחת בניין משרדים. זה נותן את הטון לעסק, וזה מה שאנשים רואים כשהם נכנסים לחלל שלכם. חשוב שעיצוב הלובי יפנה לכל המבקרים וגם לעובדים. 

הלובי הם חללים שנמצאים בדרך כלל בבניינים גדולים. הם נועדו להיות הרושם הראשוני של הבניין ויש להם מטרות רבות ושונות. חללי לובי מסוימיים משמשים מקום מפגש לאנשים בעוד שבאחרים עשויות להיות גלריה לאמנות או בר קפה.

החליטו על סוג עיצוב הלובי שאתם רוצים

ניתן לעצב לובי בדרכים רבות ושונות וחשוב לדעת איזה עיצוב לובי אתם רוצים לפני שמתחילים לעצב אותו. לדוגמה, אם אתם רוצים שהלובי שלכם ישמש כחלל התכנסות, אז צריך להיות שפע של מקומות ישיבה ומקומות לאנשים לעמוד מסביב. מצד שני, אם אתם רוצים שהלובי שלכם ישמש כגלריה לאמנות, אז כדאי שיהיו כמה יצירות אמנות תלויות על הקירות ואולי אפילו מוזיקה חיה מתנגנת ברקע.

עיצוב הלובי צריך להיות לא רק אסתטי, אלא גם פונקציונלי ומסביר פנים לאורחים. העיצוב צריך לספק מרחב המתאים לפגישות עסקיות או כנסים. צריך גם שיהיה מספיק מקום לאנשים לנוע ולהתרועע אחד עם השני. הכניסה צריכה להיות נקייה ולא מבולגנת כדי שהמבקרים יוכלו להתמצא בקלות, אבל צריך גם להיות מספיק מקום לאנשים להתאסף יחד בקבוצות או לנהל שיחות פרטיות.

טכניקות לעיצוב הלובי

אז כמו שהבנו, מדובר במשימה לא פשוטה. עם זאת, ישנן חמש טכניקות שיעזרו לכם לעצב את הלובי שלכם בהצלחה:

1) אור טבעי בשפע – בלובי צריך להיות מספיק אור טבעי כדי לגרום לו להרגיש פתוח ומסביר פנים.

2) הוספת ירוק – עציצים הם תוספת צבע נהדרת לחלל ויש להם השפעה חיובית על אנשים.

3) הוסיפו שילוט ואיתור דרכים – ככל שהמבקר יקבל יותר אינפורמציה על הבניין שלכם, כך ירגיש יותר בנוח להישאר שם זמן רב יותר.

4) צרו  אווירה מזמינה – שמרו על זה פשוט ואל תעמיסו יותר מדי דברים, אחרת אנשים עלולים ללכת לאיבוד או להרגיש מוצפים.

5) הציעו ישיבה נוחה – אזור טרקלין נוח עם שולחנות קפה וכיסאות נוחים יעזור ליצור תחושה מזמינה.

כתיבת תגובה

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן