יובל הלל

ההבדל בין עיצוב מסעדות לבין עיצוב חנויות שמוכרות מוצרים

עולם עיצוב הפנים הוא עולם מגוון, שיודע להבדיל ולהבחין בין כל חנות וחנות, ולהתאים לה סגנון עיצוב ספציפי. אחד מסוגי העיצוב הבולטים ביותר בתחום הוא עיצוב מסעדות. במדינת ישראל נפתחות עשרות מסעדות חדשות מדי שנה, וכדי למשוך את הקהל אליהן ולהעניק להן חוויה מלאה – הן חייבות להיראות לא פחות ממצוין. היום נשתף אתכם בהבדלים הקיימים בין עיצוב מסעדות לבין עיצוב חנויות שמוכרות מוצרים, כדי שתוכלו להבין עד כמה התהליך הזה מורכב וחשוב.

עיצוב מסעדות – באים כדי להישאר

חנויות שמוכרות מוצרים הן חנויות שבהן תהליך המפגש עם הלקוחות הוא קצר מאוד. הלקוחות נכנסים, מתרשמים מהמוצרים, בוחרים את אלו הרלוונטים בשבילם, משלמים ויוצאים מן החנות. לעומת זאת, מסעדות מעניקות חוויה קצת אחרת. אל המסעדות האנשים באים כדי להישאר בהן למשך שעה לכל הפחות, ולרוב הרבה יותר, ולכן הם צריכים להרגיש שהם נמצאים במקום שנעים להם להיות בו.

עיצוב מסעדות משחק תפקיד חשוב בנקודה הזו, שכן הוא זה שיכול להעניק להם את ההרגשה הזו, מלבד האוכל הטעים כמובן. לכן, עיצוב מסעדות ייקח בחשבון הרבה יותר פרטים וישלב הרבה יותר אלמנטים מאשר בחנות שמוכרת מוצרים.

מה קורה בעיצוב מסעדות?

עיצוב מסעדות, אם כך, מתחיל מהפרטים הגדולים ומגיע עד לפרטים הקטנים ביותר. עיצוב מסעדות ייקח בחשבון צבעוניות שמתאימה ומתכתבת עם סוג המסעדה והאוכל המוגש בה, את גודל וצבע המרצפות, את סוגי גופי התאורה השונים, את גודל הכסאות והשולחנות, וכן – אפילו את צבעי וסגנון הצלחות, המזלגות והסכינים.

רק עיצוב מסעדות שלוקח בחשבון את כל הפרטים האלו, ולא פוסח על אף אחד מהם – הוא עיצוב מסעדות שיוכל להיות מוצלח ולהשאיר רושם מדהים על הסועדים, כך שהם ירצו לחזור אל המסעדה שוב ושוב.

איך עושים עיצוב מסעדות?

כדי לקבל עיצוב מסעדות מעולה אתם צריכים שיהיה לידכם מעצב פנים מעולה. אני יובל הלל, ואשמח מאוד לקחת חלק בעיצוב מסעדות במסעדה שאותה אתם פותחים. עם ניסיון של שנים וראייה מקצועית, אני מבטיח שנגיע יחד לתוצאה המושלמת.

כתיבת תגובה

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן