יובל הלל

ההבדל בין עיצוב מסעדות עצמאי לבין עיצוב מסעדות מקצועי

תמיד התעסקתם עם חומרי הגלם במטבח, יצרתם מנות וכולם התפעלו מכל ביס וביס שיצא לכם מתחת לידיים. עכשיו אתם רוצים לקחת את כל זה לשלב אחד קדימה ולפתוח מסעדה משלכם. אחרי שגייסתם משקיעים, מצאתם את הלוקיישן המושלם ובניתם תפריט נהדר – עכשיו הגיע הזמן לעיצוב מסעדות מקצועי שיתן את הפינישים הסופיים לקראת הפתיחה הגדולה והמרגשת. אם חשבתם לעשות עיצוב מסעדות בעצמכם, כדאי שתדעו שקיימים הבדלים גדולים בין זה לבין לקבל את השירות מטעם אנשי מקצוע שמגיעים מעולם התוכן הזה. אז מה ההבדלים? ובכן, בואו נתחיל ונבדוק.

עיצוב מסעדות לבד נועד לכישלון

אם יש לכם ידע נרחב בתחום העיצוב ולמדתם אותו בצורה קפדנית ומדויקת, יכול להיות שעיצוב מסעדות שתעשו בעצמכם יצא לא רע. מה שכן, אם אתם מהאנשים שלא למדו עיצוב מעולם ושאין להם את הידע הדרוש כדי להתאים כל אלמנט עיצובי לאחר – עיצוב מסעדות מקצועי הוא חובה עבורכם.

עיצוב מסעדות מקצועי נעשה בידי מעצבי פנים שלמדו את התחום במשך שנים, והתנסו בו במסגרת פרויקטים רבים מכל קשת התחומים והגוונים. לכן, אותם מעצבים יודעים לקחת את נוסחת המסעדה שלכם, לפצח אותה בצורה הטובה ביותר ולתרגם את הכל לתוצאה לא פחות ממדהימה.

הדברים שעיצוב מסעדות מקצועי לוקח בחשבון

יכול להיות שעל פניו ברור לכם שעיצוב מסעדות צריך להיות מותאם מבחינת צבעים, לדוגמה, אבל לא בטוח שברור לכם שקיימים עוד אלמנטים שאותם חשוב לקחת בחשבון. מעצבי פנים שרואים את התמונה הגדולה ויורדים עד לפרטים הקטנים יודעים שכל פרט הוא חשוב – החל מהצבע, דרך הצורה, ועד האריחים, גופי התאורה, דלתות וידיות חדרי השירותים, השולחן, הכיסא ואפילו המזלג. כן, זה עד כדי כך מקצועי.

איך עושים עיצוב מסעדות מקצועי?

כדי להנות מכל אלו ולקבל מסעדה עם נראות משגעת, לא פחות, אתם צריכים ליצור קשר עם מעצבי פנים שיודעים מה הם עושים.

שמי יובל הלל ואני מעצב פנים בעל ניסיון של שנים, ומאחורי פרויקטים רבים של עיצוב מסעדות שהולידו הצלחות מסחררות ברחבי הארץ. אני מזמין אתכם לדבר איתי ונצא לדרך משותפת!

כתיבת תגובה

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן