יובל הלל

החלטתם לעצב את הבית מחדש? זה מה שתוכלו לעשות עם הריהוט הישן

משפחות רבות מחליטות אחת לכמה שנים לבצע מהפך בנראות הבית שלהם ולכן נעזרות במעצב פנים שיסייע להם ברעיונותיו המקוריים והיצירתיים, כדי לבצע את השינוי הנדרש.

יש משפחות שהשינוי שהן מתכננות לבצע כרוך בשינויים הנדסיים כמו שבירת הקיר בין המטבח לסלון או הרחבה של אחד החדרים על חשבון חדר קטן שצמוד אליו. הדבר קורה לא אחת, כאשר מצטרפים ילדים למשפחה או כאשר הילדים גדלו, הם עזבו את הקן ולכן הרצון הוא ליצור חללים פתוחים.

עיצוב מחדש של הבית

על פי החשיבה של בעלי הנכס, בשלב הראשון יסייע מעצב הפנים לבחור את הקו העיצובי החדש שהוא המתאים ביותר לסגנון האישי של הלקוחות. בהתאם לכך הם יכינו את התוכניות העיצוביות.

אפשר לבחון סגנון עיצוב אקלקטי, מודרני, קלאסי, כפרי, ווינטג' או שילוב של סגנונות עיצוביים שונים. לאחר הבחירה מבצעים תכנון מדוקדק הכולל את התוכניות ההנדסיות ואת התוכניות העיצוביות. עבור רהיטים ופריטים נוספים שלא יהיה בהם צורך לאחר השיפוץ, אפשר להשתמש בשירות אלטעזאכן אשר ידאג לפנות את התכולה ויעבירו אותה לנזקקים או למכירה.

הגשמה של החלום

ברוב המקרים בני המשפחה מסבירים בגדול במה הם מעוניינים ומעצב הפנים מתרגם זאת לשפה העיצובית. לאור הידע והניסיון רב השנים שלו, הוא מציע אין ספור רעיונות מבריקים אשר בזכותם הנראות החדשה תהיה יפהפייה ושונה הן מהנראות הנוכחית והן מהנראות של בתים אחרים. האפקט הבולט ביותר של המעצב, הוא ליצור בידול משמעותי וכך לעצב בית בעל אווירה בייתית, משפחתית וחמימה.

אחד היתרונות הגדולים של המעצב הוא בכך שהוא יכול להצביע על הספקים הנכונים ביותר לכל צורך של המשפחה על פי הקו העיצובי שעליו הוחלט, אריחים, פרקטים, ארונות מטבח, כלים סניטריים, ריהוט בסלון ובחדרים האחרים, אקססוריז ועוד. בדרך זו הלקוחות יכולים במהלך השיפוץ להגיע לספקים השונים, להזמין את הציוד וכך להיות ערוכים להלבשת הבית בתום עבודות הבנייה.

שיפוץ מקיף של הבית

בהתאם לתכנון, אנשי המקצוע עובדים בבית בפיקוח של מעצב הפנים כדי לוודא שכל הפעולות נעשות על פי ההנחיות, תוך שימוש בחומרי בנייה איכותיים ועל פי התקן. שוברים קיר, בונים קיר, מתקינים צנרת חדשה, שולפים את הכלים הסניטריים הקיימים ומתקינים חדשים, מתקינים ארונות מטבח חדשים, נוחים ומודרניים בתוספת אי במטבח ועוד. העיצוב משתנה מבית לבית והיצע האפשרויות הוא עצום. הכול תלוי ברצונם של הלקוחות ובתקציב העומד לרשותם.

הוצאת הרהיטים הישנים מהבית

כדאי להשתמש בשירות אלטעזאכן כדי לפנות את הריהוט הישן שמצבו עדיין תקין וזאת כיוון שהם מעבירים חלק מהציוד לנזקקים ולמוסדות שונים. כך מוציאים את המוצרים מהבית וגם עושים חסד ומעבירים את כל התכולה לאנשים שזקוקים לכך וזו מצווה גדולה.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן