יובל הלל

הקשר בין עיצוב מסעדות לבין החוויה של האורחים

מסעדות רבות הפכו בשנים האחרונות למרכזי בילוי לגיטימים לחלוטין. אם בעבר המסעדות באו במטרה אחת פשוטה – להגיש אוכל לאורחים ולהעניק להם תחושת שובע, הרי שהיום מסעדות רבות מציעות קונספט משודרג לעניין הזה, ומציעות הרבה יותר מרק אוכל ושובע, אלא גם חוויה קולינרית, חוויה עיצובית, והפיכת השהות במסעדה לזכירה, שכל אורח או אורחת ירצו לשחזר אותה בהקדם. עיצוב מסעדות הוא הכרחי לצורך הצלחת העניין הזה ולצורך הגשמת המטרה הזו, ולכן כדאי להכיר אותו קצת יותר מקרוב.

על מה עיצוב מסעדות שם דגש?

אז מה שקורה במסעדות היום הוא תצוגה מפוארת של עיצוב, קולינריה ושירות. קורה מצב שבלי עיצוב מסעדות יהיה חלק שלם שחסר בפאזל הגדול, ולכן ממש אי אפשר לדלג עליו. עיצוב מסעדות שם דגש על כל האלמנטים הגדולים והקטנים כאחד, ומעניק למסעדה את הלוק המושלם שלה.

בין היתר, עיצוב מסעדות ייקח בחשבון את נושא הצבעוניות – על הקירות, בקרמיקה, בצבעי התאורה, בחפצי הנוי ועוד, את המרווח בין שולחנות וכסאות הישיבה במסעדה, את גופי התאורה השונים וצורתם, את צבעי הסכו"ם, את צורת הצלחות ועוד. כן, מדובר כאן על הרזולוציות הקטנות ביותר על מנת להצליח לייצר חוויה נהדרת ויוצאת דופן.

מה יקרה בלי עיצוב מסעדות?

ללא עיצוב מסעדות, האורחים יגיעו ולא יוכלו להנות מאפקט ה"וואו" שממנו הם נהנים במסעדה מעוצבת. בהתאם, הם ירצו לסיים במהירות עם הארוחה, לעזוב את המקום ובוודאי שלא יחשבו על להמליץ עליו או לחזור אליו בעצמם. כן, היום עיצוב מסעדות הוא עד כדי כך קריטי ומכריע, ולכן לא מומלץ לוותר עליו בשום פנים ואופן.

בעלי מסעדות? בואו לעבור איתי הליך עיצוב מסעדות מא' ועד ת'

היי, אני יובל הלל, ואני מעצב פנים במקצועי. לאורך השנים יצא לי לבצע עיצוב מסעדות עבור עשרות בתי עסק ברחבי הארץ, ולקחת אותם מהמצב הקיים שלהם לרמה אחרת לחלוטין. אשמח ללוות גם אתכם בהליך עיצוב מסעדות, ולהפוך את המסעדה שלכם לכזו שמעניקה חוויה שלמה ומהממת לצד האוכל הטעים שמוגש אצלכם. צרו איתי קשר ונתקדם!

כתיבת תגובה

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן