יובל הלל

טיפים בבחירת קבלן

בחירת קבלן הינו צעד משמעותי ובעל השפעה גדולה על התוצאה הסופית של המבנה.

ישנם סוגים שונים של קבלנים, בעלי התמחויות שונות, לדוגמה: קבלן שלד, קבלן גמרים, קבלנים אשר מתמחים בבניה מסחרית ומכירים את החוקים של קניונים וחנויות וקבלנים אשר מתמחים בבניה פרטית.

בחירת הקבלן תעשה בשלב התכנון של הבנייה ולאחר תכניות למכרז וכתבי כמויות. את התכניות וכתב הכמיות יש לשלוח למספר קבלנים, כאלה שהומלצו מפה לאוזן, או כאלה שהומלצו באינטרנט ע"מ לקבל קשת רחבה של מחירים וזמנים.

לאחר קבלת הצעות המחיר, ניפגש עם הקבלנים הרלוונטיים כדי לוודא את הבנת התכניות ואת כתב הכמויות וכמובן לוודא כי ברשותם את כל המיומנויות והכישורים הנדרשים לביצוע העבודה.

ועכשיו, הגענו לשלב ההחלטות. ההחלטה היא בסופו של דבר סינרגיה של יכולות ביצוע טובות ומחיר הוגן. כמובן כי בחירה רק על פי מחיר יכולה להוביל לחוסר התאמה ברמת הציפיות של רמת הביצוע וחוסר עמידה בזמנים.

בהצלחה!

כתבות נוספות

עיצוב חנויות מזון

עיצוב חנויות מזון

עיצוב חנויות מזון קפה רובי ענף המזון הוא אחד מהענפים הגדולים ביותר במשק הישראלי בפרט ובעולם בכלל, ויש לכך סיבה מובהקת ביותר – עם השנים

קרא עוד »
עיצוב חנויות

עיצוב חנויות

עיצוב חנויות במשך שנים ארוכות חלמתם על הרגע שבו תפתחו את החנות שלכם, תציבו בה את כל המרכולת שאותה אתם רוצים למכור, תתנו שירות מעולה

קרא עוד »

צור קשר

טלפון: 0523683685

כתובת: העמק 18 כפר סבא

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן