יובל הלל

טיפים לעיצוב מסעדות אסיאתיות

המסעדות האסיאתיות כבר מזמן השתלטו על סצנת הקולינריה הישראלית, והיום ניתן למצוא אותן כמעט בכל פינה. בין אם מדובר על מסעדות תאילנדיות, מסעדות יפניות, מסעדות סיניות או מסעדות הודיות, אין ספק שהטעמים שהן מביאות איתן הם יוצאי דופן, וכל מנה שיוצאת מהמטבחים שלהן מספקת חוויה קולינרית בלתי נשכחת. כדי שהחוויה הזו תושלם לא רק במובן הקולינרי אלא גם במובן העיצובי, כדאי מאוד להקפיד על יישום טיפים לעיצוב מסעדות אסיאתיות שיקחו אותן צעד אחד קדימה. אז על מה מקפידים ומה חשוב לבדוק מראש? הנה כמה דברים שאסור לפספס.

עיצוב מסעדות אסיאתיות – הכלים במרכז

אין דבר יפה יותר מאשר הכלים שבהם מוגשות המנות האסיאתיות. כל תרבות מביאה איתה את הכלים שלה ואת המסורת שלה, ואין כמו להתייחס למסורת הזו דרך בחירת כלים מדויקים לכל מסעדה ומסעדה. כחלק מעיצוב מסעדות אסיאתיות חשוב לבחור את הכלים שיתאימו לאופי המסעדה ולמנות שמוגשות בה, הן מבחינת צורה, הן מבחינת צבע והן מבחינת גודל.

צבעים ומסורת לעיצוב מסעדות אסיאתיות

המסורת באה לידי ביטוי גם בצבעוניות של כל מדינה ומדינה, ולכן יש לבחור בקפידה גם את הצבעים שבאמצעותם תעוצב המסעדה. הצבעים יכולים לבוא לידי ביטוי בכסאות, בשולחנות, על הקירות, על הרצפה ואפילו בגופי התאורה. חשוב לשמור על צבעוניות שתשמר את המסורת של המדינות האסיאתיות השונות, כך שמסעדה הודית לדוגמה תוכל להנות מצבעים כמו סגול או צהוב, לעומת מסעדה תאילנדית שצבעים כמו ירוק או לבן יכולים להתאים לה בול.

לחשוב על חדרי השירותים כחלק מעיצוב מסעדות אסיאתיות

אנשים רבים שופטים את טיב המסעדה לפי השירותים שלה, ולכן גם כאן אתם צריכים לחשוב על העברת חוויה לאורחים והסועדים שלכם. עצבו גם את חלל המסעדה הגדול וגם את החללים הקטנים יותר, כמו המחסנים, המטבח וחדרי השירותים בהתאם לקו העיצובי של המסעדה כולה, ששם במרכזו את המדינה האסיאתית שמייצגת את המסעדה.

על מנת לקבל עיצוב מסעדות אסיאתיות ברמה הגבוהה ביותר, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ולהיצמד לקו עיצובי נכון, חכם, יצירתי ומדויק.

כתיבת תגובה

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן