יובל הלל

טרנדים בעיצוב דירות גן שוודאי תשמחו להכיר!

אם אתם מתלבטים איזו דירה חדשה לקנות, בודאי שקלתם גם את האופציה של דירת גן. היתרונות שלה ברורים, היא מספקת מרחב חיצוני נעים ושקט, בדרך כלל גם אינטימי ובדיוק בגודל הנכון לאירוח ולגינון. יחד עם זאת, היא נמצאת בבניין משותף עם כל השירותים התחזוקתיים שאנחנו מורגלים בהם בפרויקטים בעיר.

היתרון הגדול של דירת גן הוא ביכולת לחבר בין העיצוב בתוך הבית ובין המרחב החיצוני. אז איך עושים זאת נכון? הנה כמה מהטרנדים שכדאי להכיר אם אתם בדרך לקניית דירה חדשה בקריות שהיא דירת גן.

הפרקט יוצא החוצה

כדי ליצור חיבור טבעי ועדין בין מה שקורה בתוך הבית למה שקורה בחוץ, משתמשים בריצוף פרקט שמתאים גם למרפסות ודקים ומחברים אותו לריצוף בתוך הבית. העיצובים מתחברים באופן ישיר לסגנון העיצוב שבבית – מסקרנדינבי בהיר ועד לכפרי ומחוספס, מקלאסי וכהה ועד לריצוף צבוע לבן.

ירוק בפנים, ירוק בחוץ

החיבור הכי טבעי בין הגינה ובין הדירה הוא דרך הצמחייה. אפשר ליצור עולם שלם שכולו ירוק ופורח באמצעות צמחי בית וגינה שמגיעים מאותו סגנון ועולם. למשל – שרכים ודקלים שמגיעים מהעולם הטרופי יותר, סקולנטים וקקטוסים שנחשבים לצמחי בית אבל אפשר למצוא גם את אלו שיעטרו את הגינה שלכם ויצלחו את מזג האוויר בחוץ. גם שיחי תבלין יכולים להיות צמחי בית וצמחי גינה ואפשר לשלב ביניהם קצת כאן וקצת כאן.

בבתים רבים אנחנו רואים טרנד של מרפסות סגורות או פינות היציאה אל הגינה שהופכות בעצמן למיני חממה עם צמחי בית רבים שמעטרים את החדרים האלו ובכך יוצרים חיבור בין הפנים לחוץ.

עולם של הנאה – Leisure

במזג האוויר הישראלי המושלם ברוב ימות השנה, יש לדירת הגן פוטנציאל אדיר. אנחנו הופכים את החלל החיצוני לחדר בבית, חדר אירוח, משחק, מנוחה וכיף. באמצעות פינות ישיבה מיוחדות, בניית דק, אזור אכילה בנוי, בריכה קבועה ועוד אפשרויות שהופכות את החלל החיצוני למקום שבו אנחנו מארחים, מבלים עם המשפחה, אוכלים ונהנים.

הטרנד הזה של תכנון החלל החיצוני כעוד חלל אירוח לכל דבר, כולל בתוכו אינספור אפשרויות עיצוביות שכדאי להכיר אם אתם קונים דירה חדשה ורוצים לעצב אותה מלכתחילה עם מחשבה על אירוח והנאה.

חיבורים בין חומרים

אקלקטיות היא לחבר בין חומרים, אלמנטים עיצוביים, פריטים וסגנונות ולהפוך את כל אלו לסגנון אחד משלכם. דירת הגן יכולה להיות קרקע מושלמת לסגנון שמבטא רק אתכם ומאפשר לכם להרגיש בבית – גם אם הוא קצת מחוץ לקופסה.

הטרנד הכי חם הוא שאין טרנד והכל אפשרי. ישן עם חדש, צבעים רכים עם צבע אחד חזק שבולט, גינה שיש בה אלמנטים מתוך הבית ולהפך. זה אומר לפתוח את הראש, להשתעשע, להתנסות ולהגיע לאט לאט ליצירת חלל שבו אתם באמת מרגישים בבית ולכל פריט בו יש משמעות עבורכם – מהצמחים שתשתלו בגינה ועד למערכת הישיבה שתשמש אתכם.

לפרטים נוספים על עיצוב דירות גן, היכנסו לכאן

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן