יובל הלל

כיצד מעצב פנים מעלה את ערך הנכס

עצמו לרגע את העיניים ודמיינו את הסיטואציה הבאה – אתם עולים במעלית לקומה 7, מגיעים לדירה מספר 43 ופותחים את הדלת. לפניכם נגלים רהיטים יפהפיים, חללים פתוחים ומאווררים ווילונות שדרכם חודר אור טבעי שמעניק לכל החלל אופי אחר. עכשיו פקחו את העיניים ועצמו אותן שוב, ודמיינו שפתחתם את אותה הדלת, ושם חיכו לכם ארבעה קירות לבנים, ספה שחורה, פינת אוכל מעץ ומנורה צמודת תקרה. לאילו מהדירות בא לכם יותר להיכנס? אנחנו בטוחים שאל הדירה הראשונה. ולמה? פשוט מאוד – היא יפה יותר.

במאמר הקרוב נבין כיצד מעצב פנים מעלה את ערך הנכס, שיביא אתכם לסיטואציה הראשונה שתיארנו כאן.

דירה יפה – הכנסה יפה

בכל מה שקשור לעולם הנדל"ן והעיצוב, ככל שהדברים נראים יפים יותר, כך ההכנסה תהיה יפה יותר. המשוואה הפשוטה הזו באה לידי ביטוי לא רק בעולם הנדל"ן והעיצוב דירות כמובן, ואנחנו מוכנים להשקיע יותר במה שנראה לנו טוב יותר.

היחיד שיכול להפוך את הנכס שלכם ליפהפה, ובהתאם גם מניב יותר ובעל ערך גדול יותר הוא מעצב פנים. מעצב פנים מחזיק בכל הידע, הכלים והניסיון הדרושים על מנת לקחת את הנכס שלכם ולהרים אותו כמה רמות כלפי מעלה. זאת על ידי התאמת פלטת צבעים, עיצוב החלל מבחינת נפח וכמות רהיטים וכן חיבור בחוט השני של כל הקו העיצובי של הבית. נשמע פשוט? תחשבו שוב.

כיצד מעצב פנים מעלה את ערך הנכס?

כל אחד יכול לקפוץ ולהגיד "אני יודע לעשות את זה לבד" ולמצוא את עצמו מסתובב בין חנויות רהיטים כאלו ואחרות ומנסה להתאים בין דבר לדבר, אך זה בפירוש לא אומר שערך הנכס שלכם יעלה. מעצב פנים לא סתם נקרא מעצב פנים, הוא הזיע והתאמץ כדי לקבל את התואר הזה – וכעת הוא בהחלט יכול להביא לידי ביטוי את הכלים והידע שרכש לאורך השנים.

מעצב פנים ידע לקחת את ארבעת הקירות הלבנים שבבית שלכם ולהפוך אותם לחלל שתתאהבו בו, וכך גם אחרים. באם תרצו להשכיר או למכור את הנכס, עבודתו של מעצב פנים בהחלט תילקח בחשבון בעת חישוב ערך הנכס וקביעת מחירו.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן