יובל הלל

כיצד תעצבו משרד הייטק בתקופת הקורונה?

תקופת הקורונה היא אחת התקופות המשונות שהאנושות אי פעם התמודדה איתן, והיא נושאת איתה מגוון שינויים והסתגלויות, גם אחרי 5 חודשים שהיא נמצאת איתנו במדינת ישראל. היות ולא ניתן לשים את האצבע על תאריך צפי לתום עידן הנגיף, והיות ואנחנו צריכים להתחיל להבין איך אנחנו חיים לצד הנגיף, אספנו עבורכם כמה טיפים בנושא כיצד תעצבו משרד הייטק בתקופת הקורונה.

תחום ההייטק ממשיך לדהור קדימה

בעוד תחומים רבים ועסקים רבים מצאו את עצמם נעצרים לאור הנגיף והיקף הפעילות שלהם ירד בכמה וכמה רמות, תחום ההייטק משדר עסקים כרגיל ויודע להתמודד עם התקופה בצורה קצת אחרת – עבודה מהבית. בעידן של היום ועם הטכנולוגיה המתקדמת כל כך, מנהלים ומנהלות רבים הבינו שאין כאן צורך אמיתי בהגעה פיזית למשרדים, ושאת העבודה שהעובדים עושים במשרד הם לחלוטין יכולים לבצע גם דרך המחשב הנייד ומהבית.

לכן, כדי שתעצבו משרד הייטק בתקופת הקורונה חשוב מאוד לקחת את העניין הזה בחשבון, ולדעת על מה כדאי לכם לשים את הדגש.

כיצד תעצבו משרד הייטק בתקופת הקורונה?

אז משרד הייטק באופן כללי בנוי בדרך כלל ממשרדים אישיים וגם מחללים משותפים שבהם ניתן לשבת ולבצע ישיבות, סיעור מוחין ונטוורקינג שמסייע בפיצוח רעיונות והתקדמות הלאה. במיוחד במשרד הייטק, שכולו שם דגש על חדשנות והתפתחות, הצורך בשיתופי פעולה ובעבודה משותפת הוא גדול, אולם בתקופת הקורונה עדיין יש צורך על שמירה על ריחוק חברתי.

שני הגורמים הללו, שנשמע כאילו מתנגשים אחד בשני, יכולים לעבוד נפלא ביחד. כדי שתעצבו משרד הייטק בתקופת הקורונה בצורה שיהיה נעים לשבת בו, תצטרכו לשים דגש גדול על שמירה על אותו המרחק בהצבת שולחנות בגבהים שונים ובמרחקים שונים, שילוב של ספות נוחות ואישיות במרחב ואלמנטים נוספים שיאפשרו עבודה משותפת לצד השמירה על הריחוק.

חללים אישיים – תשאירו אותם לאחר כך

הרבה מהעובדים נשארו לעבוד בבתים, ולכן אנחנו ממליצים להתמקד כרגע בעיצוב החללים המשותפים ופחות בעיצוב המשרדים האישיים, מהסיבה הפשוטה שאלו עומדים להישאר ריקים לפחות לתקופה הקרובה. שיהיה בהצלחה!

לפרטים נוספים על שירות עיצוב המשרדים שלי לחצו כאן!

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן