יובל הלל

לא רק אסתטי ומושקע – עיצוב חנויות שמדבר אל תת המודע של הלקוחות

אם אתם בעלים של חנות אתם בוודאי יודעים עד כמה חשובה הנראות שלה בעיני הלקוחות. אלו אחד המדדים הראשונים שניתנת להם תשומת הלב עם הכניסה לחנות – האם הרצפה נקייה או שיש סימני עקבות מלקוחות קודמים, האם הקופה סטרילית ולא מלאה בדברים מסיחי דעת שעשויים לגרום לטעויות, האם המראות נקיות, האם המדפים ישרים, הווילונות מאובקים, הבגדים מקופלים והמוכרים לבושים כראוי. כל אלו ועוד המון גורמים אסתטיים הם חלק מהשיקולים שעוברים בראשו של הלקוח בבואו לבצע רכישה.

למשל, לקוח שמגיע אל חנות בגדים יכול להתרשם מאוד מחלון הראווה של החנות, ולזהות כי מדובר על עסק חדש, משמע הוא מבטיח רעננות והקפדה. למרות זאת, עם הכניסה, הוא מגלה שהבגדים שראה בחלון הראווה מוצגים בתאורה אחרת בתוך החנות, והתאורה החדשה אינה מחמיאה כלל לפריטים שרצה.

איך פותרים את הבעייתיות הזו בעזרת עיצוב נכון?

יש המון אלמנטים הקשורים לעיצוב חנויות, שכלל אינם קשורים לניקיון ואסתטיקה. למשל – הפרדה ברורה ונגישה בין חלקי החנות בהתאם לקהלי המטרה, לדוגמה: בגדי תינוקות המסודרים במסדרונות רחבים יותר מהרגיל כך שניתן לעבור בהם עם עגלה. דוגמה נוספת היא עיצוב תא מדידה נעים, מחמיא ופרטי – מיקום המראות, בחירת הדלתות, הווילונות והתאורה הנכונים.

עיצוב חנויות היא למעשה אומנות שמטרתה להעניק ללקוחות תחושה נעימה ובטוחה המשפיעה על תת המודע שלהם ומגבירה אצלם את הרצון והאמון הדרוש בעסק כדי לבצע רכישה. עוד דבר שניתן להשיג בעזרת עיצוב חנויות מקצועי ומדויק הוא בניית שם של עסק מושקע שאכפת לו מקהל הלקוחות שלו, דבר שיגדיל את קהל הלקוחות שלכם כיוון שלקוחות אוהבים שחושבים עליהם.

אל מי לפנות כדי להבטיח עיצוב חנויות מקורי ואיכותי שמניב תוצאות?

נכון שכל אחד יכול לעצב את החנות שלו בהתאם להעדפותיו ולדמיון והרצונות שלו, אך מדובר כאן על מקצוע שמקנה לעוסקים בו את הכלים הנכונים לספק תוצאות מרשימות. לכן, חשוב שתפנו עוד לפני פתיחת החנות אל מעצב פנים מסחרי שמנוסה ויודע את משמעותו של עיצוב חנויות ואיך לעשות זאת נכון.

כתיבת תגובה

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן