יובל הלל

למה חשוב לבצע עיצוב דירות קבלן בטרם הבניה

דירת החלומות שלכם יכולה להיות יותר מרק חלום אלא גם מציאות שאתם יכולים לקבל. המציאות הזאת תגיע בעזרת תכנון קפדני ורצון לעצב את הדירה כמה שיותר בהתאם לאיך שאתם מדמיינים אותה. במיוחד בגלל הסיבה הזאת יש שאלה מאוד חשובה שאנו רוצים ביובל הילל לענות עליה. למה חשוב לבצע עיצוב דירות קבלן בטרם הבניה?

למה זה חשוב לעצב את הדירה עוד לפני שהיא נבנתה?

  1. תיאום ציפיות – לפני הבניה עצמה אתם יכולים לתאם ציפיות עם הקבלן אם אתם מעוניינים בשירותים פרטיים לדוגמא בחדר שלכם או חדר אמבטיה נוסף. אם אתם מעוניינים שהסלון שלכם יהיה רחב וגדול או אתם מעדיפים את החדרים שלכם יותר גדולים. תיאום הציפיות הזה יכול להיות בדיוק ההבדל בין דירה שאתם מחבבים לבין דירה שאתם אוהבים.
  2. תקציב – בעזרת העיצוב המקדים אתם יכולים להבין כמה פחות או יותר הדירה והעיצוב שלה יעלה לכם בטרם הבניה עצמה. תיאום תקציב יכול לעזור לכם בהמשך עם הבנייה והעלויות של הדירה עצמה ולחשב לכם האם אתם מעוניינים בתוספת מסויימת או לא.
  3. תחושה ביתית – כמו תינוק שנמצא בבטן 9 חודשים ונותן לכם להתרגל לקיום שלו עוד לפני שהוא נמצא פיזית בעולם כך עיצוב הדירה שלכם עוד לפני שהיא נבנתה יתן לכם את התחושה של הציפייה והרצון שהבנייה תסתיים ותגיעו סוף סוף לבית חלומותיכם. בעצם התכנון מכין אתכם וייצר לכם ציפייה למעבר הדירה.

לעיצוב דירות קבלן בטרם הבנייה יש לא מעט יתרונות כמו שציינו כאן והיתרונות האלה הם יתרונות עצומים שעושים הבדל מאוד משמעותי בטווח הרחוק. מעבר דירה עלול להיות טראומתי ולא נעים וכל עוד אתם תבנו מראש את דירת החלומות שלכם, תתכננו רחוק, תייצרו ציפייה, תתאמו חדרים עם הקבלן ובדיוק איך שאתם רואים את הדירה הבאה שלכם. מעבר הדירה יהיה רחוק מסיטואציה טראומתית עבורכם ולא רק שתצפו לעבור דירה אתם גם תרצו לעבור דירה ולהגיע לדירה שהיא בעצם "הילד" שתיכננתם זמן רב.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן