יובל הלל

למה לשכור מעצב פנים מקצועי?

כולנו אוהבים עיצוב בתים. אנחנו צופים בתוכניות מייקאובר על בתים בעולם, מתעכבים על כתבות במגזיני עיצוב, אך לא כולנו ממהרים תמיד לשכור באמת שירות של מעצב פנים. הרי מי יכול לדעת יותר טוב מאתנו מה הטעם האישי והסגנון העיצובי שאנחנו מתחברים אליו? 

קיימת נטייה לחשוב שמעצב הפנים יעצב את החלל שלנו לפי טעמו הפרטי. זוהי כמובן הנחה רחוקה מאוד מהמציאות. מעצב פנים מקצועי ידרוש מהלקוחות שלו טרם תחילת העבודה, להגיע עם ההשראות האישיות שלהם, או לכוון אותו לסגנון העיצובי מתוך תיק עבודות קיים. 

עבודתו של מעצב הפנים, היא לעבוד יחד איתך, להקשיב לך, להפוך את הרעיונות שלך לנקודת מוצא, לעדן אותם ולהעניק לך חלל שמשקף את האישיות שלך עצמה. 

אסתטיקה זה לא הכל

מעצבי פנים מבינים היטב כי עבודת העיצוב לא נוגעת רק בשיקולים אסתטיים. עיצוב טוב הוא האיזון המושלם בין פונקציונליות ליופי. תפקידו של מעצב הפנים הוא בראש ובראשונה להכיר אתכם, את אורח החיים שלכם ואת הצרכים האישיים שלכם מהחלל שאתם מתנהלים בתוכו. לכן, מעצב פנים מקצועי יעזור לכם להפוך לגרסא היעילה והנוחה ביותר של עצמכם, בבית שלכם. 

אני לא יכול לעשות את זה לבד?

אנחנו פונים לאשת מקצוע לסידור הציפורניים או לאיש מקצוע לסידור דוחות כספיים, אז למה כשזה מגיע לחלל שבו אנחנו מבלים לא מעט משעות היום ואוספים בתוכו את הזכרונות הטובים ביותר שלנו, אנחנו לא פונים לעזרה של איש מקצוע לעיצוב אופטימלי? הרי לא בכל יום אנחנו עובדים על עיצוב הבית או המשרד שלנו. עיצוב פנים נכון יכול להוות מקור לסיפוק עצום, לפרודוקטיביות, לשלווה. מעצב הפנים יעמוד לרשותכם החל מהכרת עיצוב וטרנדים מובילים לבית, מבפנים החוצה, ועד קבלת גישה לקולקציות בלעדיות.

מעצב פנים יחסוך לכם כסף!

המשפט הזה אולי נשמע לכם אירוני, אבל אם באמת תחשבו על זה – תמצאו את ההגיון. מעצב פנים יכול לחסוך מכם לבצע טעויות יקרות כמו בחירת צבע לא נכון או שולחן קפה – שאולי נראה יפה בחנות אך לא כל כך משתלב בסלון שלכם. בנוסף, המעצב יודע היטב את הסדר בו העבודה צריכה להתבצע – זה נשמע לכם אולי עניין פעוט, אבל בשורה התחתונה תופתעו לגלות כמה כסף זה הולך לחסוף לכם.

מלבד זאת, למעצבי פנים יש גישה לקולקציות וחנויות שיכול להיות שלא שמעתם עליהן בכלל, כך שהיכולת שלהם לאתר עבורכם פריטים במחירים נוחים גבוהה הרבה יותר.

ערך הנכס

 אם ניסיתם אי פעם להשכיר או לשכור בית מרוהט/חצי מרוהט, הייתם יודעים שמיקום גיאוגרפי אינו הגורם היחיד שמשפיע על המחיר. בית המעוצב בצורה נכונה מגדיל את ערכו הכספי משמעותית. מכאן, שכל מי שמחזיק בנכס להשכרה יוכל להפיק תועלת רבה מהתייעצות עם מעצב פנים.

 

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן