יובל הלל

מהו העתיד של מסעדות שלא עברו תהליך עיצוב מסעדות?

חשיבה על העתיד היא חלק בלתי נפרד מהקמת עסק. עסק שאינו חושב לטווח הרחוק, הוא עסק שמהר מאוד ימצא את עצמו מתדרדר במדרון הכישלון, ויצא מהשוק. לעומת זאת, עסקים שחושבים קדימה הם עסקים שמראש גדלים וצומחים תוך כדי תנועה, ואלו הם עסקים שלוקחים את כל הקריטריונים החשובים בפיתוח העסק בחשבון. מסעדות שלא עושות עיצוב מסעדות, לדוגמה, הן מסעדות שעתידן עלול להיות לא ממש נעים, אז בואו נבין מדוע.

עיצוב מסעדות – כי הנראות היא חלק מרכזי בחוויה

חווית האוכל במסעדה היא אמנם החוויה שבשבילה הסועדים מתרכזים, אבל עם כל הכבוד לאוכל – המסעדה מורכבת מחלק נוסף וחשוב לא פחות – הנראות. מסעדה שאינה עוברת עיצוב מסעדות, היא מסעדה שעלולה למצוא את עצמה עם שולחנות וכסאות שמסודרים בצורה לא נוחה לסועדים, עם כלים שאינם מתאימים האחד לשני, ועם חפצי נוי שתופסים יותר מקום ממה שהם אמורים.

לעומת זאת, עיצוב מסעדות מקצועי יכול להוביל את המסעדה לנראות ויזואלית לא פחות ממהממת, הכוללת התחשבות בכל הגורמים הרלוונטים: תאורה, ריצוף, חפצי נוי, שולחנות, כסאות ועוד.

איך עיצוב מסעדות משפיע על החוויה?

בסופו של דבר, כשסועדים מגיעים למסעדה הם מחפשים חוויה מושלמת מכל הבחינות. גם אם האוכל יהיה הכי טעים בעולם, בסוף הסועדים יזכרו גם את התמונה היפה שהיתה תלויה להם מול העיניים, את הנוחות שהיתה או לא היתה להם בזמן האכילה, את האגרטל היפהפה שבכניסה ואת התאורה שהתאימה כל כך לאופי של המסעדה ושל החוויה. סועדים שיצאו מרוצים מהמסעדה ימליצו עליה, ואלו שהחוויה תהיה פחות טובה עבורם – לא רק שלא ימליצו לטובה, אלא גם עלולים להמליץ לאחרים לא להגיע אליה לעולם. לפיכך, הקשר בין עיצוב מסעדות לבין עתיד המסעדה והיקף ההכנסות שלה הוא ישיר ביותר.

יובל הלל – עיצוב מסעדות מקצועי

אני יובל הלל, ומאחורי נמצאים מאות פרויקטים מוצלחים ולקוחות מעולם המסעדנות בעלי הצלחה מסחררת. אם גם אתם נמצאים בפתחה של הקמת מסעדה, אשמח ללוות אתכם בדרך אל עיצוב מסעדות מושלם, שיוכל להפוך את המסעדה שלכם לנפלאה, בולטת וכזו שהלקוחות בוחרים לחזור אליה בכל פעם מחדש.

כתיבת תגובה

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן