יובל הלל

מהי העלות של עיצוב חנויות?

כל חנות נבדלת מהשניה, הן במוצרים שאותם היא מוכרת, הן בותק שלה בשוק, הן בנראות שלה ועוד. הקריטריון האחרון – הנראות, הוא קריטריון סופר קריטי להצלחת החנות, משום שהוא זה שיעניק לה את הלוק הייחודי שלה, ויעניק ללקוחות הרבה יותר מרק כניסה לחנות וקנייה בה, אלא חווית רכישה שלמה. אם גם אתם בעלים של חנות מכל סוג שהוא, כדאי שתדעו כמה יעלה לכם לבצע עיצוב חנויות על מנת להגיע לתוצאות שאליהן אתם שואפים.

האם עיצוב חנויות הוא חובה?

חשוב להבין שאף אחד לא יכריח אתכם לבצע עיצוב חנויות, ומדובר כאן על יוזמה עצמאית שלכם בלבד. מה שכן, את היוזמה הזו כדאי מאוד לקחת על מנת להגיע לתוצאות נפלאות, וכדי להעניק לחנות שלכם מראה שלא דומה עוד לאף חנות אחרת.

איך עושים עיצוב חנויות?

לא מומלץ לגשת לעיצוב חנויות באופן עצמאי, אלא באמצעות אנשי מקצוע כמו מעצבי פנים, לדוגמה. עיצוב חנויות עצמאי אולי יוכל לחסוך לכם בעלויות, אבל אנשי המקצוע הם היחידים שיוכלו באמת להביא איתם ערך מוסף, שיבוא לידי ביטוי במראה הסופי של החנות.

לצורך העניין, מעצבי פנים לוקחים בחשבון קריטריונים שונים שקשורים בחנות שלכם, כמו תאורה, ריצוף, חפצי נוי, צבעי לוגו החנות ועוד, ויודעים לחבר את כל אלו לכדי חוט שני אחיד וברור בזמן העיצוב. באופן הזה, מתקבלות תוצאות שלא רק נראות טוב – הן נראות מעולה!

כמה עולה עיצוב חנויות?

אז מדובר כאן על טווח מחירים גדול ורחב במיוחד, משום שחנויות מגיעות בכל מיני פורמטים: חנות עם קומה אחת לעומת חנות עם שתי קומות, חנות קטנה לעומת חנות גדולה ועוד. באופן כללי עבור עיצוב חנויות קטנות תשלמו מחירים שנעים בין כ-5,000 ש"ח לכ-30,000 ש"ח, ואילו עבור עיצוב חנויות גדולות המחיר יכול לנוע בין כ-30,000 ש"ח ועד כ-80,000 ש"ח.

יובל הלל לעיצוב חנויות

היי! אם הגעתם לכאן, סימן שאתם זקוקים לעיצוב חנויות. שמי יובל הלל, ואני מעצב פנים שמחזיק בכל הכלים והניסיון כדי להעניק לכם עיצוב חנויות מושלם. צרו איתי קשר ואשמח לסייע!

כתיבת תגובה

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן