יובל הלל

מעצבים את הבית – מה חייב לסכם יחד עם המעצב שבחרתם?

סגנונות העיצוב העכשוויים הם מדהימים ביופיים ומעצב הפנים אמור לסייע לכל לקוח לבחור את הקו העיצובי שהוא הנכון ביותר עבורו מתוך ההיצע הקיים.

בחירה של הסגנון העיצובי 

מעצב הפנים מודע לכך שרוב הלקוחות אינם מכירים את המאפיינים ואת ההבדלים בין הסגנונות העיצוביים השונים  כמו עיצוב כפרי, קלאסי, מודרני, נורדי, הייטקיסטי ועוד. לכן הוא מסביר ללקוח באמצעות תמונות וסרטונים את הייחוד של כל קו עיצובי, כדי שהלקוח יחוש לאיזה סגנון הוא מתחבר. בסופו של דבר מי שיגור בבית זה הלקוח ובני משפחתו ולכן ההתאמה חיבת להיות מושלמת כדי שהם ייהנו בחיי היום יום. 

התאמה של נראות הבית 

כשמדובר בבית חדש או בשיפוץ שמבצעים בבית קיים, העבודה עם המעצב מתחלקת לשני שלבים. בשלב הראשון הוא מכין תוכניות של נראות הבית מבחינה הנדסית, אם יש רצון לשבור קיר מסוים או להקטין שטח בדירה למטרה מסוימת. התכנון המפורט של המטבח, התאמה של נקודות החשמל, תיאום העבודה עם קבלנים איכותיים ועבודות נוספות, על פי ההתאמה המיטבית לצורך של בני המשפחה.

השלב השני הוא הלבשת הבית. עוד בתהליך השיפוץ בוחנים אפשרויות שונות הקשורות לרכישת ריהוט, הזמנה של פריטים מיוחדים, שילוב אקססוריז ועוד. המגמה היא להזמין הכול מראש כדי שהספקים יתחילו בהליך הייצור ובדרך זו המוצרים יהיו מוכנים לקראת מעבר הדירה.

המטרה של העבודה המשותפת עם המעצב היא שהוא יפקח על כל העבודה של אנשי המקצוע השונים כדי שתתבצע עבודה איכותית.

הנראות של הסלון 

אחד המקומות החשובים ביותר בבית הוא הסלון כיוון שכל בני הבית נפגשים בו לאורך כל היום ובסופי השבוע. זו הסיבה שהלקוחות יחד עם המעצב מקדישים חשיבה רבה למראה הפונקציונלי של הסלון. בשנים האחרונות ישראלים רבים זנחו את האריחים והם מעדיפים להזמין פרקט לסלון מעוצב. יש הרבה מאד דגמים של לוחות פרקט מעץ טבעי או למינציה בכמה גוונים. אחד הדגמים האהובים ביותר הוא פיש ביין, שמותיר רושם רב על כל מי שנכנס לחדר המגורים. 

עיצוב הבית 

בסיעור מוחות עם המעצב, הלקוחות חושבים על הריצוף גם בחדרים ובחללים המשותפים בבית. ברוב המקרים הבחירה היא פרקטים זהים גם בפינת האוכל ואילו בחדרים מתקינים פרקטים למינציה עם טקסטורות יפות ובגוונים שהם המתאימים ביותר לריהוט שנבחר לכל אחד מחדרי הילדים וחדר השינה כדי ליצור הרמוניה עיצובית מושלמת. 

כתיבת תגובה

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן