יובל הלל

עיצוב דוכנים – כיצד הוא מתבצע

עיצוב איכותי של דוכנים משפיע ללא ספק על ההתרשמות, ההתעניינות והקנייה הן של העובדים בדוכנים והן של הלקוחות המסתובבים. עיצוב דוכנים נועד מצד אחד לספק מראה מרשים ויפה שמשקף את הקו העיצובי של החברה, המוצר והמותג שלכם, ומצד שני דואג להגביר את העניין והתעניינות של הלקוחות בדוכן שלכם.

 

כיצד מתבצע עיצוב דוכנים

  1. הכרות עם העסק – על מנת שמעצב הפנים יספק לכם את העיצוב הטוב ביותר, עליו קודם כל להכיר אתכם ואת העסק שלכם. על כן, כל עיצוב דוכן, מתחיל בפגישת הכרות, עם שאלת שאלות של המעצב אודות העסק, המסר שאתם מעוניינים להעביר וכן התרשמות מהמוצרים, אתר האינטרנט והחנות הפיזית שלכם במידה וקיימים.
  2. בחירת הקונספט המתאים – יש הבדל בין עיצוב דוכן תכשיטים לעיצוב דוכן מזון וכן הלאה, לכל קונספט יש את העיצוב הייחודי שלו והמסר המתאים לו. בנוסף, עוד עניין שנכנס לתוך הקונספט הוא היכן הדוכן עומד להתייצב? האם בתערוכה בארץ לקהל הרחב, האם בכנס של חברות היי-טק בגני התערוכה או העם מדובר על כנס בינלאומי. לכל מקום, מתאים דוכן שונה. עם ניסיון רב, בדוכנים אלו, נוכל להבטיח כי הדוכנים שלכם יתאימו הן לקונספט האישי שלכם והן לקונספט של המקום בו אתם הולכים להופיע, להסביר, להרשים ולמכור.
  3. בחירת צבעים וחומרים – בזכות הכרות עם העסק והקונספט, כעת עוברים לשלב העיצוב. את הדוכן ניתן לעצב בשלל צבעים וחומרים מסוגים שונים, והכל כמובן בהתאם לצרכים, לרצונות ולעסק שלכם. ניתן לעצב את העסק בצבעי לוגו החברה, בצבעים מסוימים שמעבירים מסר ומחומרים שונים שמצד אחד מספקים מראה יוקרתי ומצד שני מאפשרים נגישות ונוחות עבודה.

 

דוגמאות לעיצוב דוכנים

 

עיצוב דוכני תכשיטים

עיצוב דוכני תכשיטים מיועד לשדר יוקרה, סטייל וסגנון שמתאים לאופי התכשיטים שמוצגים. בעת עיצוב דוכני תכשיטים יהיו בעלי עסקים שיעדיפו דוכן חלק ונקי, ויהיו אלו אשר מעדיפים דוכן שמשלב מספר צבעים שונים.

עיצוב דוכני גלידה

עיצוב דוכני גלידה מיועד לשדר את הטעמים, הצבעים וההנאה שעוברת בגלידה. על כן, בעלי דוכני גלידה רבים בוחרים בצבעים שמים ובעיצוב ייחודי ומעניין שמושך את עיניהם של העוברים ושבים.

 

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן