יובל הלל

עיצוב דירות באמצעות מעצב פנים

עיצוב דירות הינו הליך מורכב ביותר הדורש פנייה אל המומחים בתחום. מדובר בהחלטות רבות אשר יש לקבל וגם לשקול את הנושא של הוצאה כספית. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה תהיה באמצעות פנייה אל מעצב פנים מקצועי.

 כימיה זה כל העניין

עיצוב פנים זהו תחום מורכב הכולל בתוכו תחומים רבים וכן יכולות טכניות תוך דגש על יצירתיות וניהול פרוייקט על כל ההיבטים הטכניים , לרבות העבודה עם הלקוחות והקשבה לצרכים שלהם.

בעת נקודת המפגש עם הלקוחות כל מה שצריך זה לוודא כי יש לכם עימם כימיה. במקרה של  היעדר כימיה, גם תיק עבודות מפואר לא ממש יעזור. במידה והלקוח לא ממש התחבר לאני מאמין של המעצב, הרי הוא יעדיף לחפש מעצב אחר.

 איך תמצאו את המעצב הטוב ביותר

 מדובר בשאלת השאלות והתשובה היא קודם כל המלצות מטעם אנשים שאתם סומכים על חוות הדעת שלהם. זה יכול להיות בני משפחה או חברים, אבל בעיקר אנשים שאתם מאמינים שיש ביכולתם למצוא עבורכם את בעל המקצוע המתאים ביותר.

    מוזמנים להכין שיעורי בית

במידה וקיבלתם המלצה, עכשיו הגיעה השעה להכין שיעורי בית. כדאי לכם להגיע מוכנים לפגישה עם מעצב הפנים ולגלות בקיאות בעבודות שלו. חשוב ביותר לעבור על תיק העבודות שלו ולוודא כי התיק מוצא חן בעיניכם. בתיק תוכלו לראות  עיצובים שונים כמו עיצוב דירות קטנות או גדולות, דירות קבלן וכדומה..

הקפידו להיפגש עם מעצב הפנים

יש להניח כי בדיוק כפי שלא הייתם יוצאים לטיול של כמה חודשים בלי לתכנן את המסלול, כך גם לא תוותרו על פגישה עם מעצב פנים.  אין להסתפק אך ורק בשיחת טלפון אלא חשוב ביותר לוודא כי אכן תפגשו את האדם העומד לקחת חלק משמעותי בחיים שלכם.

 ודאו מה כוללת הצעת המחיר

רגע לפני שאתם מגלים התלהבות וסוגרים על תאריך, חשוב ביותר לוודא מה כוללת הצעת המחיר. נוסף על כך, חשוב ביותר להקפיד ולקבל הצעת מחיר מפורטת בכתב ולא בעל פה. הצעת מחיר בעל פה אינה תקפה במידה ובמהלך הפרוייקט מתעוררות שאלות שונות ולכן חשוב להתעקש ולקבל את ההצעה בכתב.

 

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן