יובל הלל

עיצוב דירות קבלן – מה חשוב לבקש מהקבלן?

קניתם בשעה טובה דירה חדשה מקבלן, ללא ספק מדובר על אירוע מרגש וחגיגי, דירה חדשה, שאתם הראשונים לגור בה. עם זאת, ישנו נושא מהותי וחשוב שמומלץ לזכור והוא עיצוב דירות קבלן – מה חשוב לבקש מהקבלן? מדובר על צעד חשוב שיש לנקוט לפני הכניסה לדירה, על מנת להבטיח מעבר נעים, ללא תקלות ובעיות.

מהי דירת קבלן ואיך מעצבים אותה נכון?

דירת קבלן הינה למעשה דירה סטנדרטית, חדשה, אותה רוכשים ישירות מהקבלן. בדרך כלל, מדובר בדירה ריקה לחלוטין, מה שדורש להקצות משאבים ותקציב לעיצוב הדירה. ליווי וייעוץ מקצועיים מצידו של מעצב פנים יכולים ללא ספק להפוך את הדירה לנעימה, אסתטית, ואטרקטיבית יותר, כזו שתתאים לצרכים שלכם.

עיצוב של דירת קבלן הינו עיצוב דירה סטנדרטי לכל דבר, כלומר תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר, צבע, אביזרים, תאורה, טקסטיל, ועוד ועוד. המטרה הינה זהה בכל המקרים: להעניק לבית החדש שלכם תחושה נעימה, מזמינה וחמה, כזו שתאפשר לכם להרגיש בבית.

ישנם גם קבלנים אשר בוחרים להשקיע רבות בעיצובה של הדירה, זאת על מנת לעלות את ערכה באופן משמעותי. כך או אחרת, נדרשת גם טביעת האצבע שלכם, כאשר הנושא המהותי ביותר, ללא כל ספק, הוא מספר דברים מהותיים אותם יש לבקש מהקבלן, טרם הכניסה לבית החדש.

עיצוב דירות קבלן – מה חשוב לבקש מהקבלן?

כאמור, טרם הכניסה לדירה החדשה (כלומר, לפני חתימת ההסכם), מומלץ וחשוב לשוחח עם הקבלן ולערוך מולו משא ומתן בנוגע לכמה דברים חשובים במיוחד:

  1. ריצוף וחיפוי – קודם כל, בדקו מהו המפרט לגבי הריצוף בבית, ותוודאו כי הוא איכותי. אותו הדבר לגבי מפרט החיפוי והכלים הסניטריים.
  2. מיזוג – חשוב לוודא מה הקבלן מעניק עם הדירה, מערכת מיזוג מרכזית? מזגנים בכל חדר, או אולי בכלל רק הכנה למזגן?
  3. מטבח – גם כאן, חשוב במיוחד לוודא את איכות החומרים, השיש, הארונות, והמפרט כולו.
  4. חשמל – בדקו כמה נקודות חשמל קיימות בדירה, בדרך כלל הכמות אינה מספיקה, כך שחשוב לבקש מראש להוסיף או לשנות מיקום, במידת הצורך.
  5. וכמובן, אינסטלציה – בדקו גם כאן את המפרט, כמה נקודות מים קיימות בדירה, האם הן מספיקות לכן או שיש צורך להוסיף.
Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן