יובל הלל

עיצוב דירות קטנות – טיפים חשובים

המגורים בדירות קטנות צוברים פופולריות רבה

המגורים בדירות קטנות צוברים פופולריות בשל מחירי הנדלן הגבוהים. עיצוב דירות קטנות מהווה אתגר משמעותי המצריך תשומת לב לפרטים הקטנים. באמצעות מעצב מקצועי ובעל ניסיון רב ניתן להתגבר על המחסור בשטח הדירה תוך חלוקה נכונה של חללים. עיצוב דירות הנעשה בצורה מקצועית עשוי להפוך את הדירה הקטנה למקום אשר נעים להיות בו לאורך זמן רב ומצריך חשיבה מחוץ לקופסא.

חסכון בחדר

כאשר מדובר על עיצוב דירות קטנות ויש לבחון היטב את המקום הרי יחידת הורים בסלון עשויה להיות פתרון טוב המאפשר לחסוך בחדר. במידה וההורים זקוקים לחדר נוסף, הרי יש באפשרותם לעבור לסלון וכך חדר המגורים עשוי להיות גם חדר שינה. מדובר על מחשבה יצירתית במיוחד.

  מה לגבי אחסון חפצים

פתרון נוסף בא באחסון חפצים. מדובר באחד הנושאים החשובים אשר יש להקדיש להם תשומת לב בייחוד כאשר מדובר על עיצוב דירות קטנות. אחסון מדויק הוא המפתח ליצירת חלל מתאים לבני המשפחה תוך אפשרות לשמור על החפצים הרבים. כאשר מדובר על דירות קטנות קיימת אפשרות רבה לייצור יחידות אחסון המשלבות בין היתר פרטי ריהוט שונים כמו מיטה הכוללת ארגז אחסון או ספה נפתחת.  ככל שתהיו יצירתיים יותר, כך תהיה לכם האפשרות להגיע לפתרונות איכותיים יותר.

 שימוש נכון בתאורה

יתרה מזאת, במסגרת עיצוב דירות קטנות חשוב מאד לשים לב לתאורה ובחירת הצבעים- מדובר בגורמים המשפיעים על תפיסת המרחב. מכאן, קיימת חשיבות רבה לייצור תאורה בחלל המצומצם.

 

 התייעצות עם מעצב פנים

בעת עיצוב של דירות קטנות חשוב ביותר להביא בחשבון את ההתייעצות עם מעצב פנים בעל ידע רב בתחום. כאשר מדובר על דירות קטנות, הרי יש לשכור את שירותיו של מעצב פנים מנוסה בתחום על מנת להיות מרוצים מהתוצאה. 

ככל שהמעצב יהיה בעל ניסיון רב יותר, כך יהיה ניתן ליהנות מהתוצאה.  כיום ישנם מעצבי פנים רבים ולכן חוב מאד לערוך פגישה אישית על מנת להתרשם מההיצע. במסגרת הפגישה כדאי לבקש לראות תיק עבודות ולהתרשם מהשיח עם מעצב הפנים.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן