יובל הלל

עיצוב הדירה לכבוד החגים

כשהשנה החדשה בפתח, מגיע הרצון לשדרג ולחדש את חללי הבית, ובצדק. השנה החדשה מביאה עימה הרגשה נעימה של התחדשות ושינוי, בהתאם לכך, עיצוב הדירה לכבוד החגים פופולרי במיוחד בתקופה הזו של השנה. סביבה ביתית ונעימה הינו נושא שמעסיק את כולנו, ואין כמו שנה חדשה כדי לערוך שינויים.

הבית שלנו הינו מקום המבטא את הדרך שעשינו, את טעמנו האישי, האופי שלנו, ואת מי שאנחנו. בדיוק בגלל סיבות אלו, עיצוב הבית כה מהותי וחשוב. עיצוב הדירה לכבוד החגים מהווה אפשרות מושלמת לערוך שינויים ולרענן את העיצוב הקיים.

עיצוב הדירה לכבוד החגים: מאיפה מתחילים?

הסלון מהווה את החלל המרכזי ביותר בבית, בין אם מדובר באירוח משפחה וחברים, ובין אם מדובר על שהייה של דיירי הבית. בדיוק בגלל זה, הסלון הוא החלל המושלם להתחיל בו. חשוב כי חלל הסלון יהיה מזמין, נעים ונוח, כזה שיעניק הרגשה נוחה ונעימה.

אחד הדברים שחשוב לשים אליו לב בעת עיצוב הסלון הוא מיקום החפצים והרהיטים בחלל. מיקום נכון יעניק תחושה של חלל גדול ומרווח יותר, גם אם מדובר על חלל קטן. כמו כן, מומלץ לשים דגש על צבעים, מוצרי טקסטיל שונים כמו וילון, כריות, שטיחים ועוד, מוצרים שבאופן מיידי מעניקים הרגשה חמימה ונעימה יותר.

כיצד ניתן לעצב את הדירה בקלות, ובעלות נמוכה?

חשוב להבין כי על מנת לעצב את הדירה, אין צורך בסכומי עתק. לפעמיים מספר רהיטים ומוצרים יכולים לעורר שינוי מהותי, כזה שיכול לשנות את החלל כולו. למשל, לקחת רהיט ישן, לשייף ולצבוע אותו מחדש. להוסיף כריות נוי צבעוניות, לצבוע קיר אחד או שניים, להוסיף שטיח נוי, ועוד.

בנוסף, בעת עיצוב דירות לכבוד החגים, חשוב לקחת בחשבון גם את נושא התאורה, שהוא חלק בלתי נפרד מעיצוב מוצלח. קיימים שני סוגי תאורה בכל בית, תאורה פרקטית ותאורת אווירה. התאורה הפרקטית למעשה נועדה לסייע בהתנהלות השגרתית בחללי הבית, ואילו תאורת האווירה נועדה ליצור אווירה בחדרים השונים.

לסיכום, עיצוב הדירה לכבוד החגים הינה אפשרות נהדרת לרענן את הבית ולשדרג אותו. ניתן לערוך את העיצוב באופן עצמאי, על ידי מספר פעולות פשוטות, וכמובן כי אפשר להיעזר באיש מקצוע אשר מתמחה בתחום ויכול לדייק את הבחירות, שיובילו לעיצוב מושלם ונכון.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן