יובל הלל

עיצוב חדר ילדים: טיפים חשובים

חדר הילדים הוא מקום מבטחם של הילדים שלנו והם מבלים בו את רוב זמנם: הם משחקים בו, מארחים בו את חבריהם, מכינים שיעורי בית, צופים בטלוויזיה ועוד.
הורים רבים נוטים להגזים בדרישות האישיות שלהם בכל הקשור לעיצוב חדר הילדים שלהם עד שהם שוכחים את הצרכים של הילדים שלהם, להם נועד בעצם העיצוב. כיום מגיל קטן יחסית יש לילדים דעות לגבי עיצוב החדר שלהם וכיצד הם רוצים שהוא ייראה. אם אתם רוצים להתערב בעיצוב חדר הילדים שלהם, כדאי להשכיר מעצב פנים מקצועי שיסייע לכם בעיצוב החדר.

הצבעים בחדר הילדים

לצבעים בחדר יש משמעות רבה על הילדים. אתם רוצים מצד אחד לבנות להם מעטפת ביטחון והעצמה אישית ולדאוג לעטוף אותם בתחביבים שלהם ובדברים שהם אוהבים. לכן לצבעים יש משמעות אדירה על מצב הרוח שלהם, על ההתנהגות שלהם ועל הדברים שהם אוהבים. בנים למשל אוהבים צבעים בהתאם לקבוצות הספורט שהם אוהדים או פשוט כחול סטנדרטי. בנות מאידך תמיד יעדיפו ורוד, סגול או אדום. כמובן שתמיד יש יוצאי דופן וישנם גם בנים שירצו אדום ובנות שיבחרו דווקא בכחול או שחור.

מוצרי טקסטיל המכניסים חיים לחדר

וילונות, שטיחים, שנדליר, מנורות לילה, כריות, פופים ואביזרים נוספים יוסיפו משמעותית לחדר הילדים ולאופן שבו הם נראים ולהרגשה בתוכם. מוצרי הטקסטיל משפיעים על התאורה בחדר, על כמה החדר מרגיש פתוח וגדול ועל כמה נעים להיות בו. מוצרים ואביזרים שונים שהילד אוהב ומתחבר אליהם יבנו לו סביבה מהנה שיהיה לו כיף לשהות בה, לחזור אליה מבית הספר, לארח בה חברים וגם לבלות בה לבד עם עצמו כאשר הוא רוצה לשחק או ללמוד.

לא לשכוח שטחי אחסון

שטחי האחסון הם חלק חשוב מאוד בעיצוב החדר. הילדים אוהבים לאסוף חפצים והם זקוקים לשטח אחסון הן כמקום אחסון והן כמקום מחבוא, בין אם מדובר ביומן הסודי שלהם, בצעצועים שלהם או בציוד שלהם לבית הספר. טוב שיהיה להם שטח אחסון מסודר שבו יוכלו לארגן את הפריטים שלהם. יש כמה פתרונות מעניינים לאחסון ותמיד תוכלו להתייעץ עם יובל הלל בנושא.

 

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן