יובל הלל

עיצוב לובי הוא לא דבר שמוותרים עליו היום

לובי של בנייני משרדים או לובי של בניין מגורים נתפש לאורך השנים בתור חלל שאין לו שום משמעות, ולכן לא הושקעה בו מחשבה יתרה. ככל שהשנים הלכו וחלפו, עיצוב לובי הלך ותפס נפח גדול יותר במציאות של כולנו, מהסיבה הפשוטה שמדובר על חלל שמשותף לכל הדיירים, והם כולם עוברים בו מדי יום – בין אם בדרך לעבודה ובין אם בחזרה ממנה, בין אם לאירוח בחגים ובין אם לארוחות שבת משותפות. מהסיבה הזו בדיוק – עיצוב לובי הוא דבר שגם לכם אסור לוותר עליו.

עיצוב לובי – זה לא קצת מוגזם?

אולי חלק מכם חושבים עכשיו שעיצוב לובי הוא דבר שלגמרי יוצא מפרופורציה, אבל המציאות מספרת לנו סיפור אחר לחלוטין. עיצוב לובי הוא הדבר שהופך אלפי חדרי לובי ברחבי הארץ היום לחדרי לובי מזמינים, נעימים, ריחניים ומעוצבים, כאלו שיכולים לשמש את האורחים בזמן ההמתנה לדיירי הבניין, וגם לשמש את דיירי הבניין בזמני המעבר שבין היציאה מהבית.

ברגע שנעשה עיצוב לובי, הלובי הופך מחלל שלא נעים להיות בו לחלל מזמין, שכיף להיכנס אליו בכל פעם מחדש, והוא מעורר את תחושת הבית החזקה. כמו כן, בעיצוב לובי של משרדים, קיים אלמנט חשוב של הכנסת העובד לשגרת העבודה שלו, והשרייה של אווירת עבודה ותפוקה.

איך עושים עיצוב לובי?

להבדיל מפעם, אז הלובי כלל בדרך כלל אדנית אחת עם צמחים מטפסים, היום עיצוב לובי הוא שונה לחלוטין. כחלק מעיצוב לובי, קיימים דגשים חשובים כמו גופי תאורה גדולים, ספות ישיבה, כלים שיכולים לשמור על הריח הנעים של הלובי, מטהרי אוויר, הצבת אשפה בסמוך לתיבות הדואר ועוד. כאשר מדברים על עיצוב לובי במשרדים מדברים על עיצוב לובי אפילו רחב יותר, שלוקח גם בחשבון את עמדת הקבלה, שערי הכניסה ועוד. כמובן שכל אלו יכולים להיעשות אך ורק על ידי מעצב פנים מקצועי.

עיצוב לובי עם יובל הלל

אצלנו בסטודיו יובל הלל תוכלו למצוא אין ספור עיצובים שונים שיכולים להתאים לעיצוב הלובי הפרטי שלכם. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן