יובל הלל

עיצוב משרד – הדרך הנכונה לסדר את המרחב

אם אתם מתכוונים לפתוח משרד חדש, או אם יש לכם משרד קיים בו תרצו לבצע עיצוב מחודש או שיפוץ – חשוב שתדעו כי אם בעבר משרדים היו מקום אפור וחסר מעוף או יצירתיות: הרי שכיום המרחב בו עובדים, מטרתו להיות סוג של בית שני מפנק ומכיל.

ואכן, רבים מבעלי העסקים בוחרים במעצבים מקצועיים. זאת על מנת שהמקום בו הם עובדים, מעסיקים אחרים ומקבלים לקוחות – יהיה נעים לעין וישדר יוקרה וחשיבה יצירתית. לכן חשוב לדעת מהי הדרך הנכונה לסדר את המרחב ולעצב אותו.

אז כיצד עושים זאת באמת?

בראשית חשוב לדעת כי אין זה משנה באיזה סגנון תרצו לעצב את המשרד שלכם, חשוב כי כול פריט בו יהיה נכון ויעורר מחשבה. זאת החל מבחירת מערכות הישיבה עד לשולחנות העבודה, כלה בבחירת כסא מנהלים מעוצב ונוח, עד לקניית ספלי קפה לחדר האוכל ובחירת הצבעים בהם תצבעו את הקירות.

כדי לארגן את הקונספט הכללי שיוביל את העיצוב ואת הטון שתרצו להכתיב – מומלץ להיעזר במעצב משרדים מקצועי שיוכל להעביר את המסר הנכון באמצעות כלי עיצוב נכונים. המעצב ינקוט בתכנון מתאים, מחשבה מקורית תוך בחירת ריהוט משרדי נוח, מעוצב, נכון ופרקטי.

כיום ישנם במרחבי עבודה: שילובים נהדרים של ריהוט משרדי עם אלמנטים ביתיים כמו שטיחים אפגניים, מנורות ויטרז', גופי תאורה עומדים או תלויים, עציצים ירוקים ועוד. בכך אפשר לשלב בין אלמנטים תעשייתיים לאלמנטים ביתיים.

כיצד מסדרים את מרחב העבודה?

כאשר אתם מתכננים את המרחב שלכם, חשוב בתחילה לשים את הדגש על מרחב עבודה יעיל. יעילות ופונקציונליות היא הדבר החשוב ביותר במרחב העבודה! לכן הם חייבים להגיע לידי ביטוי. בכך למשל, שמים מעצבים דגש על הקצאת חללי עבודה נכונים ורחבים לעובדים, עיצוב פינות ישיבה נוחות יותר, המעצבים יבחרו כסאות מנהלים נוחים המתכתבים בצורה נכונה עם העיצוב, בעוד שהחוכמה מגיעה לידי ביטוי ביכולת לשלב עיצוב נכון עם יצירת מרחב עבודה יעיל ופרקטי. כמו למשל הצנעה נכונה של ציוד משרדי בארונות מעוצבים או בנישות מתאימות.

חשוב כי המשרד יהיה מתוכנן כך שיהיה ברור מהי כול מחלקה, שהחלוקה בין החללים תהיה נכונה לסוג העבודה, כמו גם שיוקצו לעובדים וללקוחות פינות ישיבה נוחות, מטבח שימושי ומעוצב ופינות קפה ראויות ונעימות.

בחירת מעצב פנים לעיצוב המשרד שלכם

כאשר אתם בוחרים מעצב פנים, יש לבחור כזה שמומחה בעיצוב משרד. מעצב פנים מקצועי ידע לשים לב לצרכים שלכם, לדרישות של המרחב, לגודל המשרד ולדרך בה ניתן נצל את המרחב כמה שיותר נכון, כמו גם לשדר את הטון ואת המסרים שתרצו להעביר ללקוחות. חשוב לדעת כי עיצוב נכון יסייע לכם ליצור הרגשה נכונה במקום העבודה, בעוד שהעיצוב עליו להתכתב עם התחום בו את עוסקים ולשדר בכול זמן מקצועיות – אך גם מקוריות. בכך תוכלו לעצב ולתכנן נכון את המרחב בו אתם עובדים.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן