יובל הלל

עם מעצב פנים החלל שלכם בדרך להפוך ליפהפה

אין דבר משמח יותר מאשר להיכנס לחלל חדש – עסק חדש שפותח את שעריו, בניין משרדים חדשים שמתחיל לאכלס כל מיני עובדים, בית קפה פינתי ומיתולוגי שעובר עיצוב מחודש וכמובן גם הבית שבו אנחנו גרים. מה שכן, לצד ההתרגשות לקראת הכניסה לחלל החדש, קיים גם החשש לגבי העיצוב שלו והנראות החיצונית שלו. עם מעצב פנים החשש הזה יכול להיעלם בקלות, אז איך זה עובד בפועל? בואו ונבדוק ביחד.

מעצב פנים לוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים

כאשר אנחנו אומרים את המילה "עיצוב", עבור חלק מהאנשים תקפוץ אינסטינקטיבית המילה צבעוניות, עבור אנשים אחרים מרחב, עבור אנשים אחרים ריצוף ואילו עבור אנשים אחרים גופי תאורה. כל אלו הם אמנם נכונים, אבל כאשר הם מקבלים תשומת לב שמתייחסת אך ורק אליהם – התהליך לא יכול להיות שלם כמתוכנן.

מעצב פנים לוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים הללו, והופך אותם לכדי חלק בלתי נפרד מהליך העיצוב כולו. באופן הזה, יכולות להתקבל החלטות עיצוביות חכמות כמו התאמת הריצוף לגופי התאורה, והתאמת צבע השיש לצבעי ארונות האחסון, לדוגמה.

מעצב פנים שם אתכם במרכז

בין אם אתם בעלי עסקים ובין אם אתם בעלים של נכסים פרטיים, הקו העיצובי של החלל שאותו אתם מעצבים צריך להיות שאוב מהויז'ן האישי שלכם. אם אתם מתחברים לסגנונות כפריים יותר – מעצב פנים יכול לקחת את זה בחשבון. מעדיפים צבעוניות מוגזמת? מעצב פנים נמצא שם כדי להגשים לכם את החלום. קו של שחור ולבן נראה לכם הכי מכובד והולם את החלל שלכם? SAY NO MORE – מעצב פנים כבר ידע מה לעשות עם כל המידע שלכם. מדובר כאן על הגשמת חלום של ממש, ובינינו – מה יותר טוב מזה?

יובל הלל – מעצב פנים ששווה להכיר

בכל הנוגע לעיצוב פנים, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון. אני עוסק בעיצוב פנים כבר שנים, ולקחתי חלק במאות פרויקטים שונים של עיצוב: מעיצוב בתים פרטיים, עיצוב מספרות, עיצוב דוכנים ועוד… עם הכישורים הרבים שלי בתור מעצב פנים, אני מבטיח להפוך גם את החלל שלכם ליפהפה.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן