יובל הלל

צביעת דירות – המדריך המלא

בין אם אתם עתידים להיכנס לדירת קבלן חדשה, או רוצים לרענן את הקירות בדירה הנוכחית, כדאי לקרוא את המדריך המלא לצביעת דירות, כדי לצבוע את הדירה על הצד הטוב ביותר. רבים מוצאים את עצמם מבולבלים, איך בוחרים צבעי, מה משפיע על המחיר, ומה הטיפים שיכולים לחסוך לכם כסף?

חיסכון בכסף – צביעת דירה ריקה

אחד הטיפים היותר חשובים למי שמגיע לצבוע דירה חדשה, הוא לצבוע אותה לפני שמכניסים את הרהיטים. המחיר של צביעת דירה לא מאוכלסת זול בהרבה ממחירה של דירה מרוהטת ומאוכלסת, מהסיבה הפשוטה שנדרשת הרבה יותר עבודה. כאשר יש בדירה חפצים וציוד, יש להזיזם למרכז החדר על מנת למנוע טפטופים, ולכסותם בניילונים.

אנשים רבים שנכנסים לדירה חדשה שוכחים מעניין הצביעה, ולאחר שביצעו את ההובלה הם נזכרים שצריך לצבוע את הבית. הדברים מסתבכים ברגע שצובעים את התקרה, ויש לכסות את כל הרהיטים והציוד כדי למנוע צבע שיטפטף מהתקרה. לפני שתיכנסו לדירה ותבצעו את הובלת הציוד, בדקו תחילה אם הדירה דורשת צביעה, והזמינו את הצבעי לפני המעבר.

מה ההבדלים במחיר?

כאמור, שני פרמטרים עיקריים יכולים להשפיע על המחיר של צביעת דירה, צביעת התקרה, והאם הדירה מאוכלסת. רק כדי לסבר את האוזן –

נתחיל מהמחיר הזול ביותר – מחירה של צביעת דירה ריקה ללא תקרה יהיה באזור ה-1000 ₪.

דירה ריקה עם תקרה – 1300 ₪ משום שהדבר דורש סולמות גבוהים ומוסיף זמן עבודה רב.

צביעת דירה מאוכלסת ללא תקרה תעלה לכם בטווח של 2000 ₪, ואם תוסיפו תקרה בדירה מאוכלסת המחיר יכול להגיע ל-2500 ₪.

למה כדאי לשים לב מלבד המחיר?

כמובן שהגורם שמשפיע על רבים לבחור צבעי הוא המחיר, אך יש עוד כמה דברים שכדאי להסתכל עליהם, למשל איכות העבודה. צבעי מקצועי ישים את הדגש על הגימורים, הכוונה כמובן לשולי המשקופים, החלונות, וכשיש שני קירות בצבעים שונים. מכירים את זה, שאתם מבקרים בבית של חברים, ורואים סימנים של צבע שטפטף על החלון? הדבר משדר מראה לא נקי, כאשר הגימור מרושל, והצביעה לא מדויקת. גם אם אתם לא מאלה ששמים לב לפרטים הקטנים, בהסתכלות הכוללת אלו הדברים שעושים את ההבדל.

צביעה זריזה באיכות גבוהה

עבור רבים מאיתנו צביעת הדירה יכולה להיות תהליך די מעיק, שנשאף לסיים במהירות המירבית. זו הסיבה שכדאי לשכור את שירותיהם של המרכז לצביעת דירות, שיסייעו לכם לסיים את פרויקט צביעת הבית במהירות, מבלי לפגום באיכות העבודה. ברגע שהצבעי מקפיד על צביעה אחידה, ומבצע תיקונים קטנים בטרם הצביעה, נוכל להיות רגועים. בנוסף, זמינות היא דבר חשוב, כאשר נרצה למצוא צבעי שיוכל להגיע בתאריכים שנוחים לנו.

אל תיזכרו בצביעת הבית ברגע האחרון, קחו את הזמן לחפש אחר הצבעי המתאים עבורכם, וכמובן את מעצב הפנים שמוצא חן בעיניכם יותר מכל.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן