יובל הלל

עיצוב אולמות תצוגה

אולמות תצוגה לא חלפו מן העולם

גם בעידן האינטרנט בו אנו חיים, עידן בו רוב החברות והמותגים בוחרים להציג את מוצריהם באתר אינטרנט מושקע ומרשים – החשיבות הגבוהה של אולם תצוגה לא פחתה.אולם תצוגה מהווה כידוע את המקום, בו חברות ומותגים, מציגים את מוצריהם, ומאפשרים למעוניינים להגיע, להתרשם, לקבל שירות אדיב והסברים, וכמובן גם לבצע רכישה. אולמות התצוגה מאפשרים ללקוחות הפוטנציאלים לראות את המוצרים מקרוב, לגעת בהם ולחוש אותם רגע לפני הקנייה, וגם לקבל הסברים מהצוות שנמצא במקום ושמח לשתף במידע הרלוונטי על המוצר. מהסיבה הזו בדיוק, עיצוב אולמות תצוגה הוא חלק בלתי נפרד מהמון עסקים היום. במאמר זה נסביר מדוע כה חשוב הענף של עיצוב אולמות תצוגה.

תוכן עניינים

עיצוב אולמות תצוגה דקו פלוס
עיצוב אולמות תצוגה דקו פלוס

עיצוב נכון של אולמות תצוגה משפיע על המוניטין שלכם

לעיצוב אולם התצוגה ישנה השפעה גבוהה הן על המוניטין של החברה, הן על החוויה של המבקרים אשר מגיעים לאותו אולם, ובסופו של דבר, גם על היקף המכירות של החברה אשר עומדת מאחורי אותו אולם תצוגה. מהסיבה הזאת, חשוב לא להקל ראש בעיצוב אולם שכזה, ולשים דגש על כל אותם הפרטים אשר ייצרו בסופו של דבר עיצוב מרשים, נעים ומתאים.

ממש כמו שאולמות תצוגה יכולים למנף עסק, ככה הם גם עלולים לגרום לו לנסיגה. לולא עיצוב אולמות תצוגה שיתאים לאופי של העסק והמוצרים, לולא הבנה מעמיקה של המעצב את המוצרים שלכם, ולולא המקצועיות המקסימלית שלו בזמן עיצוב אולמות תצוגה – המוניטין שלכם עלול להיפגע, וחבל. משום שכך, חשוב גם לשים דגש חזק על בחירת המעצב שיבצע עבורכם עיצוב אולמות תצוגה, ובנקודה הזו עוד ניגע כאן בהמשך.

עיצוב אולם תצוגה – על מה לשים דגש?

עיצוב אולמות תצוגה הוא הליך לא פשוט, מכיוון שעליו לקחת בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים. המטרה היא לאפשר למבקרים, ליהנות מגישה נוחה לכל המוצרים, כאשר יש להחליט על צורת הסידור המתאימה של אותם המוצרים. כמובן, שבעת עיצוב האולם, חשוב לשים דגש על סוג המוצרים אשר מוצגים בו– לדוגמא, אם האולם מציג מוצרים מתחום עיצוב הבית, חשוב להקפיד על עיצוב כללי חמים ונעים. בשורה התחתונה, המטרה של כל החברות והמותגים היא לאפשר ללקוחותיהם הפוטנציאליים ליהנות מסיור חווייתי, איכותי ומהנה באותו אולם.

ככל שהלקוחות יתחברו יותר למוצרים בזמן שהם נמצאים באולם התצוגה, כך הסבירות שהעסקה איתם אכן תיסגר הולכת וגדלה בהתאם. עיצוב אולם תצוגה צריך לשים במרכזו את הערכים, הנקודות והדגשים החשובים לעסק, ככה שמוצריו יוכלו להיות מוצגים על הצד הטוב ביותר.

איך מייצרים חוויה באולם התצוגה שלכם?

אחת מהדרכים לייצר חוויה היא להציג את כל סוגי המוצרים בנפרד. לדוגמא: אם מדובר בחברה אשר משווקת מוצרים לעיצוב הבית, ניתן להציג את אמצעי התאורה במקום אחד, את הרהיטים במקום אחר ובמעברים עצמם להציג דוגמאות נוספות של מוצרי החברה אשר משתלבים יחד.

תצוגות אלו יכולות לתרום לחוויית הביקור באולם התצוגה ואף לספק רעיונות עיצוביים אופציונאליים למבקרים. לא מעט אנשים מבקרים באולמות תצוגה כדי לשאוב השראה ולפתוח את הראש לכיווני עיצוב נוספים לבית או למשרד שלהם. במובן הזה, יש כאן הזדמנות אדירה לספק להם שני שירותים במכה אחת – גם מוצר מעולה, וגם תדמית לאיך הוא עומד להשתלב בחלל שבו הלקוח יציב אותו.

בחירת מעצב הפנים

לבחירת מעצב הפנים לצורך עיצוב אולם תצוגה, תהיה השפעה רבה על התוצאה הסופית – שכאמור, יכולה לבוא לידי ביטוי במכירות ובמידת ההצלחה של אותה החברה. מומלץ לבחור במעצב מקצועי ומנוסה, המתמחה באופן פרטני בעיצוב אולמות תצוגה. מעצב זה חייב להיות בעל כישורים מיוחדים אשר בסופו של דבר יגרום למבקרים העברת חוויה והנעה לקניה מבלי להגיד מילה.

הקשר ביניכם לבין מעצב הפנים הוא המפתח להצלחה שלכם

מעבר למקצועיות והניסיון של מעצב הפנים, חשוב גם שיהיה ביניכם חיבור טוב, שיאפשר לכם להרגיש שאתם נמצאים בידיים טובות. החיבור הטוב הזה בא לידי ביטוי בתקשורת שקיימת ביניכם, כמו גם בהבנה המשותפת כלפי הדרך שבה אתם רוצים להצעיד את המוצרים שלכם. ככל שתרגישו בסביבה בטוחה יותר, ככה תוכלו להבין שאתם עולים על הדרך הנכונה.

ומה בנוגע להצעת המחיר?

כדי להגיע לעיצוב אולמות תצוגה ברמה גבוהה, כדאי להבין כמה שיותר מראש גם על איזה סדר גודל של מחירים מדובר. שימו לב לקבל את הצעת המחיר ולוודא שכל מה שדיברתם עליו עם המעצב אכן מופיע בה, על מנת שלא יהיו פערים בין מה שמצופה לבין מה שקורה בפועל.

שימו לב לתיק העבודות של המעצב

מומלץ לשים דגש על כל אותם הפרמטרים אשר יבטיחו בחירה נבונה באותו מעצב פנים וכדאי אף לבקש ולהסתכל בתיק העבודות של אותו מעצב פנים, תוך דגש על עבודות אשר קשורות לעיצוב אולמות תצוגה קודמים – העבודות הקודמות אותן ביצע אותו המעצב יאפשרו את קבלת התמונה המלאה על הכישורים ועל היכולות שלו ליצור אולם תצוגה מרשים, חווייתי וייחודי, אשר תואם את מיתוג החברה, כמו גם את הדרישות, הציפיות והצרכים של העומדים מאחוריה. בהצלחה!

פרוייקטים לדוגמא של עיצוב אולמות תצוגה

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום.

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר

כתבות על עיצוב אולמות תצוגה

DP4382

עיצוב אולמות תצוגה

הצרכנים של ימים חשופים לשפע נרחב של גירויים כך שבשביל למשוך את תשומת ליבם ולהניע אותם לפעולה, חשוב להשקיע הרבה מחשבה, להיות יצירתיים ולראות את

קרא עוד »
7 1

בחירת תאורה

בחירת תאורה כוחה של תאורה הוא עצום ושימוש נכון בתאורה יכול לעשות נפלאות בפרוייקט שלכם. בתחילה נדבר על הפנס החשוב ביותר: השמש. לתאורה טבעית יש

קרא עוד »

שאלות נפוצות

לעיצוב אולם התצוגה ישנה השפעה גבוהה הן על המוניטין של החברה, הן על החוויה של המבקרים אשר מגיעים לאותו אולם, ובסופו של דבר, גם על היקף המכירות של החברה.

התהליך מתחיל בהבנת הלקוח, הגדרת הצרכים, הרצונות וסגנון העיצוב שלו. במהלך הפגישה נבין איך למקסם את הפונקציונליות של החלל בהתאם לצורך. אחרי הפגישה תתבצע תוכנית עבודה והדמיות לפי הצורך.  

בהחלט! אני מלווה את הלקוח מהשלב הרעיוני עד סוף הביצוע וגם אחרי.

במשך השנים ולאורך פרוייקטים רבים שליוויתי, אספתי אנשי מקצוע בכל התחומים שאני מאוד מעריך וסומך על העבודה שלהם.

הכל מתחיל במחקר, אני לומד את העסק ובונה לו סיפור עיצובי ייחודי אשר יהיה סימן ההיכר שלו.

לאחר גיבוש הקונספט העיצובי אנו ממשיכים לשלב התכנון והביצוע, אשר כולל סט תוכנית, הדמיה תלת מימדית, ליווי צמוד ופיקוח עליון.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן