יובל הלל

עיצוב בתים פרטיים

בתים פרטיים יכולים להיות מקום שכל כניסה אליו היא חלומית, אבל הם עלולים גם להפוך במהרה למחסן גדול שמכיל את כל החפצים שלכם. עיצוב בתים פרטיים הוא הדרך לדאוג שהבית הפרטי שלכם שומר על הצורה שלו, שכל דבר מונח במקומו ושאין חריגה או זליגה מחדר לחדר. רק עיצוב בתים פרטיים מוקפד ואיכותי יבטיח הרגשה טובה בכל פעם שתיכנסו בדלת.

בית פרטי, עם גינה או בלי, מהווה את חלומם של אנשים רבים, כאשר מי שמצליח להגשים את אותו החלום, בדרך כלל ישקיע את מירב המאמצים בכדי שגם החדרים והחללים של הבית יהיו מושלמים. עיצוב בתים פרטיים, דורש מצד המבצע ניסיון רב ומקצועיות בלתי מתפשרת, אך לצד זאת, גם תקשורת טובה – אשר תסייע לו להבין בצורה מקיפה ומעמיקה את כל הדרישות, הצרכים והחלומות של הלקוחות. עיצוב בתים פרטיים דורש תכנון פרטני מקיף, תוך מתן תשומת לב לכל חדר וחלל אשר מהווה או עתיד להוות חלק מאותו הבית – כאשר התכנון חייב לקחת בחשבון גם את ההיבטים הפונקציונאליים וגם את נושאי האסתטיקה, הנראות, האווירה וסגנון החיים של המשפחה.

עיצוב וילה - משפחת חדד
עיצוב וילה – משפחת חדד

כל הדגשים החשובים בהליך עיצוב הפנים

עיצוב פנים של בתים פרטיים, הוא הליך אשר מצריך שימת דגש על נושאים רבים ובין היתר: הגדרת מאפיינים, בניית פרוגראמה תכנונית, בחירת חומרים שונים, צבעים, חיפויים, תאורה, רהיטים, נגרות, גבס ועוד.. כאשר התהליך אמור לשלב בתוכו עבודה של בעלי מקצוע שונים – בחלק מהמקרים, וכאשר מדובר בעיצוב של בית חדש, העבודה תתבצע בשיתוף פעולה בין מעצב פנים לבין אדריכל. תכנון העיצוב, מתחיל בהגדרה של הסגנון העיצובי של הבית, הצרכים והרצונות של הלקוחות וכמובן, התקציב אשר מיועד למטרה. לאחר מכן, ובהתאם לסוג העבודה ולהיקפה, יוכנו התכניות עבור בעלי המקצוע השונים אשר מעורבים בתהליך, ייבחרו החומרים והמוצרים השונים לאבזור הבית, יתקבלו החלטות עיצוביות שונות וכמובן, הליך של פיקוח על התנהלות הספקים ועבודתם של בעלי המקצוע השונים, אשר לוקחים חלק בהליך השיפוצים, תוך הקפדה שהם עומדים בדרישות, ביעדים ובמטרות אשר הוגדרו מבעוד מועד. כאמור, המטרה של כל הפעולות הללו, היא ליצור בסופו של דבר בית מרשים ונעים, העונה על מלוא הדרישות והצרכים של הדיירים.

בית בסגנון שלכם

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך של עיצוב מקצועי של בית פרטי, ונהנים מכל התועלות שהוא טומן בחובו – ובראש ובראשונה, מסביבת מחייה כיפית ונעימה, אשר תואמת את סגנון חייכם, את הדרישות והצרכים שלכם, וכמובן, את החלומות שלכם, חשוב שתבינו מה אתם בעצם רוצים. קיימים מגוון רחב של סגנונות עיצוביים: קלאסי, מודרני, רטרו, כפרי וסגנונות נוספים, אשר כל סגנון עיצובי שכזה, טומן בחובו מגוון רחב של אפשרויות. הדרך הטובה ביותר, לקבל רעיונות, ולהבין בצורה הטובה ביותר את הדרישות והצרכים שלכם, היא פשוט להיחשף לכמה שיותר דוגמאות – היום בעידן האינטרנט, תוכלו להיחשף לשורה ארוכה של אפשרויות, בלחיצה פשוטה על מספר כפתורים – כך שאתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית בכדי לקבל רעיונות. בסופו של דבר, קיימת חשיבות גבוהה שתהיו שלמים עם כל ההחלטות לגבי עיצוב הבית – ולו מהסיבה הפשוטה, שמדובר בסביבת המחייה שלכם, ובגלל חשיבותה הרבה, יש לדאוג שהיא תהיה סביבה נוחה, מהנה ונעימה.

פרוייקטים לדוגמא של עיצוב בתים פרטיים

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום.

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר

כתבות על עיצוב בתים

Call Now Button דילוג לתוכן