יובל הלל

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב דירה - משפחת לוין
עיצוב בית פרטי - משפח'ת לוין

עיצוב בתים פרטיים – איך מתחילים?

אז מאיפה כל הסיפור הזה מתחיל? בשביל לספר לכם, נצטרך להתחיל ממש מההתחלה. בראש ובראשונה, בפגישת הייעוץ ההתחלתית ניתן יהיה להבין את הנתונים היבשים של החלל: מה הגודל שלו, כיצד הוא מחולק בין החדרים, מה אפשרויות ההרחבה ועוד. לאחר קבלת הנתונים היבשים, ניתן יהיה לרדת לעומק העניין ולהבין מה הסגנון שלכם: האם הוא בא לידי ביטוי בבית הנוכחי שלכם? האם אתם רוצים להפוך אותו למשהו אחר לחלוטין? האם אתם מתחברים יותר לסגנון הכפרי, הביתי והחם או דווקא לסגנונות אלגנטיים וקלאסיים יותר?

כל אלו יוכלו, בסופו של דבר, לסייע בבניית תכנית העיצוב המושלמת עבורכם. היות ועיצוב בתים פרטיים יכול לבוא לידי ביטוי באין ספור דרכים, חשוב לדייק בכל פרויקט ופרויקט את הרצונות הספציפים של הלקוח, על מנת להבטיח הצלחה מקסימלית עם שביעות רצון מלאה מצידו.

תוכן עניינים

עיצוב וילה - משפחת חדד
עיצוב בית פרטי - משפחת חדד

על מה חשוב לשים דגש בזמן עיצוב בתים פרטיים?

עיצוב בתים פרטיים לוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים, ומהם אותם פרטים קטנים? ובכן, אם פרטים כמו תאורה, ריצוף או ריהוט הם פרטים גדולים ובלתי נפרדים מהליך של עיצוב בתים פרטיים, הרי שגם פרטים קטנים כמו חפצי נוי, בחירת צבעי הקירות או בחירת פלטת צבעים שתתחבר לכדי עיצוב הרמוני ומושלם גם הם מהווים חלק חשוב מכל התהליך.

עיצוב בתים פרטיים בהתאמה לתקציב שלכם

הרבה אנשים נרתעים מלשמוע את המושג "עיצוב בתים פרטיים", היות והם בטוחים שהמושג הזה מביא איתו תג מחיר שהם לעולם לא יוכלו לעמוד בו. בנקודה הזו תרשו לנו לעצור אתכם ולספר לכם באופן חד משמעי שבשנים האחרונות תחום עיצוב הפנים עבר שינויים ומתיחות, כך שהיום הוא יכול לתת מענה לכל אדם שחפץ בו. אז איך זה קורה בפועל?

עיצוב בתים פרטיים, שלא כמו בעבר, פונה היום לא רק לאנשים שיש להם יכולת כלכלית. התהליך של עיצוב בתים פרטיים היום יכול לעבוד גם בצורה הפוכה – במקום לקבל את הצעת המחיר על כלל פרטיה, לקבל אותה או שלא לקבל אותה, הלקוח יכול לספר על רצונותיו ועל הויז'ן שלו כלפי החלל, כולל התקציב שאותו הוא מוכן או יכול להשקיע בפרויקט, ובהתאם תוכל להיבנות עבורו הצעת מחיר שתעמוד בתקציב שצוין.

עיצוב פנים ישמור על הסדר של הבית הפרטי שלכם

בתים פרטיים יכולים להיות מקום שכל כניסה אליו היא חלומית, אבל הם עלולים גם להפוך במהרה למחסן גדול שמכיל את כל החפצים שלכם. עיצוב בתים פרטיים הוא הדרך לדאוג שהבית הפרטי שלכם שומר על הצורה שלו, שכל דבר מונח במקומו ושאין חריגה או זליגה מחדר לחדר. רק עיצוב פנים מוקפד ואיכותי יבטיח הרגשה טובה בכל פעם שתיכנסו בדלת.

זה הזמן להגשים חלום

בית פרטי, עם גינה או בלי, מהווה את חלומם של אנשים רבים, כאשר מי שמצליח להגשים את אותו החלום, בדרך כלל ישקיע את מירב המאמצים בכדי שגם החדרים והחללים של הבית יהיו מושלמים. עיצוב בתים פרטיים, דורש מצד המבצע ניסיון רב ומקצועיות בלתי מתפשרת, אך לצד זאת, גם תקשורת טובה – אשר תסייע לו להבין בצורה מקיפה ומעמיקה את כל הדרישות, הצרכים והחלומות של הלקוחות. עיצוב בתים פרטיים דורש תכנון פרטני מקיף, תוך מתן תשומת לב לכל חדר וחלל אשר מהווה או עתיד להוות חלק מאותו הבית – כאשר התכנון חייב לקחת בחשבון גם את ההיבטים הפונקציונאליים וגם את נושאי האסתטיקה, הנראות, האווירה וסגנון החיים של המשפחה.

כל הדגשים החשובים בהליך עיצוב הפנים

עיצוב פנים של בתים פרטיים, הוא הליך אשר מצריך שימת דגש על נושאים רבים ובין היתר: הגדרת מאפיינים, בניית פרוגראמה תכנונית, בחירת חומרים שונים, צבעים, חיפויים, תאורה, רהיטים, נגרות, גבס ועוד.. כאשר התהליך אמור לשלב בתוכו עבודה של בעלי מקצוע שונים – בחלק מהמקרים, וכאשר מדובר בעיצוב של בית חדש, העבודה תתבצע בשיתוף פעולה בין מעצב פנים לבין אדריכל.

תכנון העיצוב, מתחיל בהגדרה של הסגנון העיצובי של הבית, הצרכים והרצונות של הלקוחות וכמובן, התקציב אשר מיועד למטרה. לאחר מכן, ובהתאם לסוג העבודה ולהיקפה, יוכנו התכניות עבור בעלי המקצוע השונים אשר מעורבים בתהליך, ייבחרו החומרים והמוצרים השונים לאבזור הבית, יתקבלו החלטות עיצוביות שונות וכמובן, הליך של פיקוח על התנהלות הספקים ועבודתם של בעלי המקצוע השונים, אשר לוקחים חלק בהליך השיפוצים, תוך הקפדה שהם עומדים בדרישות, ביעדים ובמטרות אשר הוגדרו מבעוד מועד. כאמור, המטרה של כל הפעולות הללו, היא ליצור בסופו של דבר בית מרשים ונעים, העונה על מלוא הדרישות והצרכים של הדיירים.

בית בסגנון שלכם

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך של עיצוב מקצועי של בית פרטי, ונהנים מכל התועלות שהוא טומן בחובו – ובראש ובראשונה, מסביבת מחייה כיפית ונעימה, אשר תואמת את סגנון חייכם, את הדרישות והצרכים שלכם, וכמובן, את החלומות שלכם, חשוב שתבינו מה אתם בעצם רוצים. קיימים מגוון רחב של סגנונות עיצוביים: קלאסי, מודרני, רטרו, כפרי וסגנונות נוספים, אשר כל סגנון עיצובי שכזה, טומן בחובו מגוון רחב של אפשרויות.

בסופו של דבר, קיימת חשיבות גבוהה שתהיו שלמים עם כל ההחלטות לגבי עיצוב הבית – ולו מהסיבה הפשוטה, שמדובר בסביבת המחייה שלכם, ובגלל חשיבותה הרבה, יש לדאוג שהיא תהיה סביבה נוחה, מהנה ונעימה.

מהפכה בעולם עיצוב בתים פרטיים בשנת 2021

עצם העובדה שהתהליך פתוח היום לכל מי שמעוניין בו, והוא נגיש כל כך עבור כולם, מחוללת לא פחות ולא יותר ממהפכה בתחום העיצוב. היות ועיצוב בתים פרטיים הפך לתחום גמיש כל כך, יוצא שהיום כל חלל הכי פשוט או קטן יכול להפוך לממלכה של ממש, בהתאם לתקציב מפורט ושימוש במגוון הכלים העיצוביים שימצו איתו את הפוטנציאל המלא שלו.

בין אם מדובר על בית פרטי קטן ובין אם מדובר על בית פרטי גדול, עיצוב בתים פרטיים יכול להתאים את עצמו לכל גודל, עם רהיטים שמתאימים למרחב שהחלל מאפשר, תמונות שיעטרו את הקירות, פריטי נוי שיוסיפו נפח וחיות לחלל ושימוש בעוד אלמנטים שיהפכו את החלל למקום שפשוט נעים להיות בו.

עיצוב בתים פרטיים – ככה תוכלו להרגיש הכי בבית בעולם

הרבה אנשים מכירים את התחושה הנוראית שכרוכה בלהיכנס לבית שהם פשוט לא אוהבים להיות בו. איכשהו תמיד יש בלאגן גדול בכל פינה, פינת האוכל הופכת לפינת עבודה, במקום כסא העבודה עומד כסא ששייך לגינה ולא ברור לאן שייך כל דבר.

עיצוב בתים פרטיים גורם לחלל להיראות כל כך מדויק, עד שלא תצטרכו עוד להתמודד עם בלאגן מסוג כזה. לכל רהיט יוקצה מקום משלו, וביחד יווצר קו עיצובי אחיד שמחבר בין כל החללים שנמצאים בתוך הבית.

יש לכם גינה? היא חלק בלתי נפרד מעיצוב בתים פרטיים

הרבה בתים פרטיים כוללים חצר או גינה גדולה, ולכן גם הן יקבלו יחס משלהן בתכנון של עיצוב בתים פרטיים. כאשר כל החללים, הן הפנימיים והן החיצוניים, שנמצאים בבית יקבלו את תשומת הלב המתאימה להם, תוכל להיווצר תחושת שלמות שכל דייר ירגיש בה. בסופו של דבר, המטרה של עיצוב בתים פרטיים היא לגרום לכם להנות מהחלל שבו אתם מתגוררים, אז קדימה – למה אתם מחכים? תאמו פגישת יעוץ ללא תשלום >>> 

 

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום!

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר

כתבות על עיצוב בתים

שאלות נפוצות

הדרך הטובה ביותר לקבל רעיונות, ולהבין בצורה הטובה ביותר את הדרישות והסגנון שלכם, היא פשוט להיחשף לכמה שיותר דוגמאות. היום בעידן האינטרנט תוכלו להיחשף לשורה ארוכה של אפשרויות, בלחיצה פשוטה על מספר כפתורים – כך שאתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית בכדי לקבל רעיונות!

התהליך מתחיל בהבנת הלקוח, הגדרת הצרכים, הרצונות וסגנון העיצוב שלו. במהלך הפגישה נבין איך למקסם את הפונקציונליות של החלל בהתאם לצורך. אחרי הפגישה תתבצע תוכנית עבודה והדמיות לפי הצורך.  

בהחלט! אני מלווה את הלקוח מהשלב הרעיוני עד סוף הביצוע וגם אחרי.

במשך השנים ולאורך פרוייקטים רבים שליוויתי, אספתי אנשי מקצוע בכל התחומים שאני מאוד מעריך וסומך על העבודה שלהם.

הכל מתחיל במחקר, אני לומד את העסק ובונה לו סיפור עיצובי ייחודי אשר יהיה סימן ההיכר שלו.

לאחר גיבוש הקונספט העיצובי אנו ממשיכים לשלב התכנון והביצוע, אשר כולל סט תוכנית, הדמיה תלת מימדית, ליווי צמוד ופיקוח עליון.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן