יובל הלל

עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירה- דופלקס בהוד השרון
עיצוב דירת יוקרה בהוד השרון

עיצוב קפדני והכרחי לדירה שלך

עיצוב דירות יוקרה הוא אחד מסוגי העיצוב החשובים והקפדניים ביותר. עיצוב דירות יוקרה נעשה בצורה יסודית מאוד, תוך חשיבה על ניצול החלל בצורה חכמה והותרת מרחבים גדולים פתוחים ונוחים לתנועה. דירות יוקרה מאופיינות בשילוב אלמנטים יוקרתיים כמו גופי תאורה, תמונות ופסלים, ולכן בנוסף לחפצים הסטנדרטים הקיימים בכל בית, יש צורך לחשוב גם על שילוב חכם של האלמנטים הללו במרחב.

מומלץ לדאוג לעיצוב הפנים בהקדם

כמה וכמה מפרוייקטי הבנייה של השנים האחרונות מתמקדים בבנייה של דירות יוקרה גדולות, מפוארות ויפהפיות. סגנונות הבנייה הרווחים בפרוייקטי בניה אחרים מתמקדים בדחיסה של כמה שיותר דירות לתוך בניין אחד, על מנת לאפשר לכמה שיותר אנשים להנות מדירה חדשה, גם אם קטנה יותר.

 אולם בכל הקשור בדירות יוקרה העניין הזה ממש לא עובד ככה – להיפך. למרות גודלן, דירות יוקרה צריכות גם הן להקפיד על כמה דברים חשובים, ולכן עיצוב דירות יוקרה הוא הדבר הנכון לעשות רגע לפני שתיכנסו אליהן.

תוכן עניינים

עיצוב דירה - משפחת לוין
עיצוב דירת יוקרה

עיצוב דירות יוקרה לעומת עיצוב דירה סטנדרטית

עיצוב דירות יוקרה הינו תחום התמחות ייחודי אשר עומד בפני עצמו בעולם העיצוב. התחום כבר שנים רבות הפך להיות לשירות סטנדרטי ומבוקש עבור משפחות,זוגות ורווקים בוחרים. כאשר עיצוב דירות יוקרה לעומת עיצוב דירה סטנדרטית הינו נושא בפני עצמו, כאשר קיימים הבדלים רבים בין שני סגנונות העיצוב השונים.

עיצוב דירות יוקרה דורש התייחסות רבה יותר לפרטים הקטנים ביותר, ולצרכים ודרישות הלקוח, זאת בהשוואה לעיצוב דירות מגורים סטנדרטיות. בדיוק מסיבות אלו, נדרש איש מקצוע אשר מתמחה בתחום, ומחזיק הן בידע רחב והן בניסיון.

עיצוב דירות יוקרה לעומת עיצוב דירה סטנדרטית: הבדלים מהותיים

  1. בשונה מדירות מגורים סטנדרטיות, בעיצוב דירות יוקרה נהוג להשתמש בחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר. מדובר על מגוון רחב של אלמנטים כגון תאורה, ריצוף, ריהוט, דרגת הגימור של משטחי עבודה, חיפוי קירות, מטבח ועוד.

  2. הייחוד הינו נושא מהותי גם כן, כאשר בעיצוב של דירות יוקרה, בשונה מדירות סטנדרטיות, העיצוב הינו ייחודי ובעל אופי מובהק. עיצוב אשר מטרתו העיקרית היא לשקף את האופי של דיירי הבית, את החזון שלהם, ואת צרכיהם האישיים.

  3. מרחב: בשונה מדירה סטנדרטית, דירות יוקרה מתאפיינות בחללים גדולים במיוחד ובמרחב. לכן, העיצוב הינו שונה, ודורש יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. 

עיצוב דירת יוקרה: רק עם מומחה בתחום

עיצוב של דירת יוקרה דורש ידע וניסיון, לכן חשוב במיוחד להיעזר בשירותיו של מעצב אשר מתמחה בתחום. תפקידו של המעצב הוא ללוות אתכם לאורך כל הדרך, משלב הרעיון, העיצוב, ועד גמר העבודה. בנוסף, תפקידו הוא לבחור את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, ולעמוד בדרישות, בצרכים ובטעם האישי של הלקוח.

עיצוב דירת יוקרה: איך זה עובד?

בראש ובראשונה, השלב הראשון הוא לערוך פגישה, במהלכה מוצגות כל הדרישות של הלקוח בנושא העיצוב, כאשר נקבעת גם מסגרת תקציב. הבחירה בחומרי הגלם הינה משותפת אף היא, כאשר תהליך זה נועד להבטיח את התוצאה הטובה והמדויקת ביותר, אשר תענה באופן מושלם על צרכי הלקוח.

עיצוב הדירה למעשה מתבצע באמצעות רכישה של רהיטים, מוצרים, ואביזרי סטיילינג אשר נועדו להפוך את חללי הבית לנעימים, מיוחדים ונוחים, כאשר המטרה היא להגשים את חלומו של הלקוח, ולהעניק לו דירה מעוצבת ונעימה.

ניצול נכון של המרחב – לא רק בדירות קטנות

דירות קטנות ידועות בדרך כלל בצורך המיידי שלהן בניצול נכון של המרחב. היות ואין בהן הרבה מקום, חשוב להקפיד על הצבה נכונה של הרהיטים והחפצים בחלל, כך שיוותר גם מרחב מחייה נושם ואוורירי. עיצוב דירות יוקרה אמנם לא מטפל במרחבים קטנים, אבל ניצול נכון של המרחב לגמרי רלוונטי גם להן. גם כאן ככל שיוצבו הרהיטים והחפצים בצורה נושמת יותר, כך המרחב אכן ירגיש גדול ומאוורר שמאפשר חופש תנועה פתוח ונעים בו.

עיצוב דירות יוקרה – שילוב של אור טבעי וגופי תאורה יעשו את העבודה בצורה מושלמת

עיצוב דירות יוקרה שם דגש גדול גם על בחירת גופי התאורה שימוקמו בחדרים השונים. האור הטבעי שנכנס מבעד לחלונות מוסיף המון לדירה, אולם עם רדת החשכה תאורת הבית נכנסת לפעולה – וחשוב שהיא תהיה לא פחות ממהממת.

בחירה של אורות לבנים או צהובים בשילוב עם גופי תאורה מתאימים – גדולים יותר או גדולים פחות, היא חשובה ביותר תוך התחשבות בסוג החלל – חדר שינה, סלון, מטבח ועוד. לכל אחד מהחדרים תוכל להיות מותאמת תאורה משלו, הן מבחינת צבע והן מבחינת גוף התאורה עצמו.

מה כדאי – אריחים או פרקט?

עיצוב דירות יוקרה יביא איתו בדרך כלל את המילה האחרונה של העיצוב המודרני, ולכן חשוב להקדיש תשומת לב רבה גם לריצוף הדירה. מי שאוהב אווירה כפרית וחמה יותר יוכל לשלב ריצוף מסוג פרקט, ואילו דירות יוקרה קלאסיות יפנו אל כיוון האריחים הבהירים שיקנו לחלל הרגשה נקיה ופתוחה.

jason briscoe UV81E0oXXWQ unsplash

לסיכום, עיצוב דירת יוקרה צריך לתכנן בחוכמה ובליווי של מעצב פנים מקצועי. צרו איתי קשר ואשמח לעבור איתכם תהליך לעבר דירת החלומות שלכם!

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום.

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר

כתבות על עיצוב דירות יוקרה

שאלות נפוצות

עיצוב דירות יוקרה דורש התייחסות רבה יותר לפרטים הקטנים ביותר, ולצרכים ודרישות הלקוח, זאת בהשוואה לעיצוב דירות מגורים סטנדרטיות. בדיוק מסיבות אלו, נדרש איש מקצוע אשר מתמחה בתחום, ומחזיק הן בידע רחב והן בניסיון.

התהליך מתחיל בהבנת הלקוח, הגדרת הצרכים, הרצונות וסגנון העיצוב שלו. במהלך הפגישה נבין איך למקסם את הפונקציונליות של החלל בהתאם לצורך. אחרי הפגישה תתבצע תוכנית עבודה והדמיות לפי הצורך.  

בהחלט! אני מלווה את הלקוח מהשלב הרעיוני עד סוף הביצוע וגם אחרי.

במשך השנים ולאורך פרוייקטים רבים שליוויתי, אספתי אנשי מקצוע בכל התחומים שאני מאוד מעריך וסומך על העבודה שלהם.

הכל מתחיל במחקר, אני לומד את העסק ובונה לו סיפור עיצובי ייחודי אשר יהיה סימן ההיכר שלו.

לאחר גיבוש הקונספט העיצובי אנו ממשיכים לשלב התכנון והביצוע, אשר כולל סט תוכנית, הדמיה תלת מימדית, ליווי צמוד ופיקוח עליון.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן