יובל הלל

עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירות קבלן הוא מעיצובי הפנים הנפוצים

כל אחד מאיתנו חולם להיכנס יום אחד לדירה חדשה מהניילונים, כזו שאף אחד עוד לא גר בה והיא עומדת כולה לרשותנו. עיצוב דירות קבלן הוא אחד מסוגי העיצוב הנפוצים ביותר, היות ומדובר כאן על דירה נקייה וחדשה לגמרי שכדאי לנצל, מלכתחילה, בצורה הטובה ביותר. עיצוב דירות קבלן מבטיח לדיירים כניסה לחלל מעוצב שבו כל רהיט מונח בחוכמה בחלל, כל גוף תאורה נבחר בקפידה והריצוף משקף את האופי של הדיירים הנכנסים.

את כל אלו אפשר לקבל, כמובן, רק על ידי עיצוב דירות קבלן. בחירה אקראית ולא מקצועית שנעשית על ידי הדיירים או בעלי הדירה באופן עצמאי, היא בחירה שעלולה לא לקחת בחשבון פרטים חשובים, לא תוכל להתאים בצורה מושלמת בין האלמנטים הנבחרים השונים, וכן להכשל במשימה להפוך את הבית ליפהפה. מהסיבה הזו בדיוק, עיצוב דירות קבלן הוא ממש לא משהו שכדאי לוותר עליו.

מה זה שינוי דיירים?

השאיפה של אנשים רבים, היא לרכוש דירה חדשה מקבלן, וליהנות מכל היתרונות אשר טמונים ברכישת נכס שכזה. העניין הוא שבעת רכישת דירת קבלן, מקבלים דירה חדשה, ואולי אף בסטנדרטים גבוהים, אבל, גם בשלב בו הדירה כבר מוכנה, עדיין אין לה את הטאץ' האישי אשר מתאים באופן פרטני לדיירים, להרכב המשפחתי שלהם, ולסגנון החיים אליו הם מורגלים. בדיוק מהסיבה הזאת, רוב הקבלנים מאפשרים לרכשי הדירות לבצע "שינויי דיירים" – הליך זה מורכב מתיאום אדריכלי בשילוב עם תיאום מול הדיירים במהלכו הם עתידים להבין מהם השינויים אותם הם יכולים לבצע בדירה במסגרת הליך שכזה. 

שינויי דיירים מאפשר התרחקות מהבחירות הקבועות שהקבלן מציע להם במסגרת חוזה רכישת הדירה, והתאמה אישית של עיצוב חללי הדירה השונים בהתאם לרצונות והאהבות של הדיירים בעצמם. תהליך שכזה יכול להוסיף סכום מסוים להשקעה המקורית, אולם הוא בהחלט משתלם. בסופו של תהליך עיצוב דירות קבלן שמתבצע באופן אישי, תתקבל דירה שאתם תוכלו להיות שלמים איתה בלא פחות מ-100%.

מידע חשוב

מעבר ל"שינויי דיירים" שזאת בעצם הזדמנות של רוכשי הדירה, לקבל החלטות פרטניות ואישיות לגבי הדירה שלהם. קיימת אפשרות כמובן, גם להזמין מעצב פנים מטעמם של הדיירים, אשר יאפיין ביחד איתם את דרישותיהם, צרכיהם, יבין את סגנון החיים שלהם, ובהתאם יקבע שינויים תכנוניים ויצירת קו עיצובי מתאים. הליך עצוב הפנים, יאפשר לדיירים להיכנס בסופו של תהליך לדירה אשר מתאימה לסגנון החיים שלהם ומשקפת את מי שהם.

במסגרת עיצוב דירות קבלן תוכלו לבחור את האריחים שישלימו יחד את רצפת הדירה, את המטבח, את גופי התאורה, את הרהיטים, את הצבעוניות של הבית, את חפצי הנוי, את הכלים הסניטריים ואת כל מה שייכנס אל תוך הדירה החדשה. מדובר כאן על תהליך ארוך אבל שהתוצאות שהוא מביא איתו יכולות לעלות על כל דמיון ועל כל ציפיה.

תוכן עניינים

עיצוב וילה בסלעית
עיצוב דירת קבלן לדוגמא
עיצוב דירה- דופלקס בהוד השרון
עיצוב דירת קבלן חדשה

באיזה שלב להזמין מעצב פנים?

ההמלצה היא להזמין מעצב פנים, עוד בטרם רכישת הדירה – על מנת שזה יספק לכם חוות דעת מקצועית והערכה כללית. מעצב מקצועי יקפיד לעיין במפרט העדכני, יבין ממכם את הדרישות, הרצונות והצרכים, ועל פי זה יוכל לקבל את התמונה המלאה על השינויים הנדרשים, ועל העבודות השונות אותן יהיה צורך לבצע בכדי לקבל את התוצאות המבוקשות. כאן חשוב לציין, שגם אם מסיבה כזאת או אחרת לא הזמנתם מעצב פנים בטרם רכישת דירה, תוכלו ליהנות מתועלות הטמונות בהזמנת מעצב הפנים גם בשלבים שלאחר רכישת הדירה בפועל – התועלת הגדולה ביותר היא כמובן הזכות להיכנס לדירה מעוצבת בסגנון שלכם ומוכנה בעבורכם.

דגשים חשובים בעת עיצוב דירות קבלן

עיצוב פנים של דירות קבלן, יכול להיות בהיקפים ובסדרי גודל שונים, כאשר הדיירים יכולים לבחור ולשים דגש על אלמנטים רבים ובין היתר: חיפויים רצפה/ קירות, שדרוג המטבח, החלפה של כלים סניטריים, החלפה של הדלתות בדלתות מעוצבות יותר או כאלו שעשויות מחומרים אחרים וכמובן, "הלבשת הדירה" – החלפת הצבעים בקירות או הוספה של אלמנטים מיוחדים לקירות, בחירת שטיחים, וילונות, תאורה מתאימה ופרטי נוי. כמובן, שחשוב שדיירים יקבלו בשלב הראשון את ההחלטות האישיות שלהם לגבי השינויים בהם הם מעוניינים, בשלב הבא, חשוב להעלות את הרצונות בפני מעצב פנים, ולקבל ממנו חוות דעת מקצועית בנושא – מעצב הפנים אף יוכל לייעץ לגבי שינויים נוספים או אחרים, אשר יכולים להתאים לדיירים. לאחר שהמעצב יבין את דרישות וצרכי הדיירים, כמו גם את התקציב אותו הם מוכנים להשקיע במטרה, הוא יעבור כאמור, להליך התכנוני , בחירת הסגנון העיצובי, ועיצוב הדירה בפועל, ובכך יאפשר לדיירים כניסה לדירה חדשה מהניילונים, אשר מותאמת להעדפותיהם, לטעמם האישי, לסגנון החיים שלהם, ואף לחלומות שלהם.

בחירת מעצב לעיצוב דירות קבלן

מה שעומד בבסיס של עיצוב דירות קבלן הוא בחירת המעצב שילווה אתכם בתהליך. קיימים היום לא מעט מעצבי פנים שמציעים את השירותים שלהם לעיצוב דירות קבלן, אולם לא כולם בעלי הניסיון המתאים, הכישורים המקצועיים המתאימים, ואפילו לא בהכרח בעלי הכישורים האישיים למשימה.

כשאתם בוחרים מעצב לעיצוב דירות קבלן, אתם צריכים לוודא שמדובר באדם שמבין את הכוונות שלכם ואת הויז'ן שלכם, שקולט את הרצונות שלכם, וגמיש מבחינה מחשבתית כדי להתאים את הפרויקט שלכם למה שראיתם בדמיון שלכם. מעצב שכזה ילווה אתכם לאורך כל תהליך הבחירה, ולכן הכימיה שלכם איתו צריכה להיות לא פחות ממצוינת.

יובל הלל לעיצוב דירות קבלן

אני יובל הלל, ואני שמח להציע גם לכם את השירות שלי לעיצוב דירות קבלן. עם הניסיון העשיר שלי, מאות הפרויקטים שעיצבתי, והיחס האישי שאני אשמח להעניק לכם – אני מבטיח לכם שתצאו מרוצים עד הגג. נשתמע!

פרוייקטים לדוגמא של עיצוב דירות קבלן

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום.

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר

כתבות על עיצוב דירות קבלן

שאלות נפוצות

ההמלצה היא להזמין מעצב פנים עוד בטרם רכישת דירת קבלן – על מנת שזה יספק לכם חוות דעת מקצועית והערכה כללית. מעצב מקצועי יקפיד לעיין במפרט העדכני, יבין ממכם את הדרישות, הרצונות והצרכים, ועל פי זה יוכל לקבל את התמונה המלאה

התהליך מתחיל בהבנת הלקוח, הגדרת הצרכים, הרצונות וסגנון העיצוב שלו. במהלך הפגישה נבין איך למקסם את הפונקציונליות של החלל בהתאם לצורך. אחרי הפגישה תתבצע תוכנית עבודה והדמיות לפי הצורך.  

בהחלט! אני מלווה את הלקוח מהשלב הרעיוני עד סוף הביצוע וגם אחרי.

במשך השנים ולאורך פרוייקטים רבים שליוויתי, אספתי אנשי מקצוע בכל התחומים שאני מאוד מעריך וסומך על העבודה שלהם.

הכל מתחיל במחקר, אני לומד את העסק ובונה לו סיפור עיצובי ייחודי אשר יהיה סימן ההיכר שלו.

לאחר גיבוש הקונספט העיצובי אנו ממשיכים לשלב התכנון והביצוע, אשר כולל סט תוכנית, הדמיה תלת מימדית, ליווי צמוד ופיקוח עליון.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן