יובל הלל

עיצוב לובאים

בשנים האחרונות חלו שינויים משמעותיים בתחום של עיצוב לובאים, יותר ויותר אנשים, הבינו והפנימו את ההשפעה של הלובי, על האווירה ועל הרושם של אותו משאיר הבניין על כל אדם אשר נכנס לשטחו – דיירים בבנייני מגורים, עובדים בבנייני משרדים וכמובן, אורחים. ההבנה הזאת, גרמה לכך, שכיום ניתנת תשומת לב רבה לעיצוב לובאים, ובעיקר כאשר מדובר בבנייני יוקרה ובבנייני משרדים. כידוע הלובי, הוא הדבר הראשון בו מבחין האדם אשר נכנס לבניין מסוים, אז זה אומנם נכון שרוב האנשים לא נעצרים בלובי או מבלים בו מעבר לשניות בודדות (בדרך כלל זה בהמתנה למעלית), אבל יחד עם זאת, כשאתה נכנס לבניין ומבחין מיד בלובי מושקע ומעוצב, דבר זה יכול לרומם את הנפש, ולגרום לתחושה טובה יותר בעת ההגעה לבית או לעבודה.

מבלים בנעימים בלובאים

בניגוד לבנייני מגורים ובנייני משרדים בהם רק בשנים האחרונות מושם דגש על עיצוב לובאים, בבתי המלון מושם דגש חשוב על עיצוב לובאים כבר שנים רבות. רק שאם בעבר, עיצוב הלובאים, כלל בחירת פינות ישיבה נוחות, בר מרשים ואולי גם פסנתר, להשלמת האווירה, כיום, גם בעלי בתי המלון מגלים יותר יצירתיות ודמיון בעת עיצוב לובי. ככלל, באמצעות תכנון מקיף, מתן תשומת לב לכל הפרטים ואפילו תכנון של קונספט ייחודי, יצירתי ומקורי, ניתן להשיג תוצאות מרשימות במיוחד – מה שיכול להעלות בסופו של דבר את ערכם של הנכסים המצויים בתוך אותו המבנה. לובאים מעוצבים בבנייני מגורים ומשרדים, יכולים לכלול פינות ישיבה נעימות, מה שיתרום לגיבוש השכנים, יאפשר להכיר אנשים חדשים, ואף יהווה הזדמנות ליצירת שיתופי פעולה פוריים (בעיקר בבנייני משרדים).

חשיבותו של תכנון מקדים

בכדי שהליך עיצוב לובאים, יצלח על הצד הטוב ביותר, קיימת חשיבות גבוהה להשקיע בהליך התכנון המקדים – להבין לעומק את הסגנון העיצוב של הלובי המבוקש, לתכנן את התקציב אשר ייועד לאותה המטרה, וכמובן, לבחור מעצב פנים מנוסה ומקצועי, אשר מתמחה בין היתר גם בנושא של עיצוב לובאים – בכדי לקבל את התמונה המלאה על יכולותיו של מעצב פנים, ניתן לבקש להתרשם מתיק העבודות שלו, ובהתאם לעבודות המוצגות, לקבל ההחלטה מושכלת ונבונה האם מדובר במעצב המתאים למשימה – כמובן, שמומלץ גם להסתכל על דוגמאות של עיצובי לובאים ברשת האינטרנט, על מנת לקבל משם רעיונות מקוריים ויצירתיים שאתם אוהבים, ואולי ליישם אותם גם בהליך עיצוב הלובי שלכם.
לובי יכול להוות ללא כל ספק כפינה נעימה, אשר תורמת תרומה גדולה לאווירה וליוקרה של הבניין – ובמקרים מסוימים, אף יכולה ליצור קרבה ושיתוף פעולה בין הדיירים (מי יודע, אולי ארוחות משותפות הן רק עניין של זמן). כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות אותן מעוצב טומן בחובו, חשוב לתכנן את הליך העיצוב בקפידה, כמו גם לבחור בצורה נבונה את מעצב הפנים אשר יגויס למטרה.

לפגישת ייעוץ ללא עלות

או התקשרו: 052-3683685

כתבות על עיצוב לובאים

עיצוב מספרה - EM

עיצוב מספרה- EM

עיצוב מספרה – EM תכנון ועיצוב מספרת EM. עיצוב מספרת Efi Marciano מה שהיה לפני מכון קוסמטי.שמח להציג את התמונות הסופיות של פרויקט מדהים לספר ענק!

קרא עוד »
לחם שניר

עיצוב פנים לעסקים

יצוב פנים לעסקים הוא עולם ומלואו כאשר ההחלטות העיצוביות השונות אשר יתקבלו תלויות בתשובות לשאלות רבות כגון: מהו סוג העסק? מיהו קהל היעד אליו הוא פונה? מהו המיתוג של העסק? מה גובה התקציב אותו בעל העסק מוכן או רוצה להשקיע בהליך העיצוב? כאמור, רק אחרי שהתשובות לשאלות אלו יינתנו במלואן ניתן יהיה להתקדם לשלבים הבאים של עיצוב הפנים בפועל.

קרא עוד »
עיצוב מספרה - EM

עיצוב מספרות: כל מה שחשוב לדעת

לעיצוב הפנים של מספרה תהיה השפעה רבה הן על סוג הלקוחות שיגיעו לאותה המספרה והן על התעריף שבעל המספרה יוכל לגבות עבור שירותיו – ככל שהמספרה תתאפיין בעיצוב יוקרתי יותר, כאשר המיתוג והתדמית שלה יהיו בהתאם, כך יהיה לגיטימי יותר לדרוש תעריפים גבוהים יותר עבור השירותים אשר ניתנים בה. עיצוב מספרות הוא תהליך מורכב וקיימת חשיבות רבה ליישם מספר כללים שונים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה

קרא עוד »
עיצוב דירה - משפחת לוין

עיצוב דירה – משפחת לוין

עיצוב דירת 5 חדרים בנתניה – משפחת לוין מש’ לוין- שיפוץ דירת 5 חדרים בנתניה עיצוב עבור לקוח חוץ אשר מתגורר באנגליה עם משפחתו. תהליך העיצוב עבור לקוח שלא

קרא עוד »

פרוייקטים לדוגמא

Call Now Button דילוג לתוכן