יובל הלל

עיצוב מספרות

מספרות מהוות בראש ובראשונה מקום לעיצוב השיער, ולעיתים גם למתן שירותי טיפוח נוספים. אך לצד זאת, לקוחות רבים (ובעיקר נשים) מרבים לבלות במספרות במשך שעות ארוכות, ולכן, בעת עיצוב מספרות, חשוב לשים דגש רב לא רק על נושאים פונקציונאליים, אלא גם על הנראות ועל האווירה של המספרה. מספרה מעוצבת ומרשימה, אשר בעיצוב שלה הושם דגש על כל הפרטים, תמשוך לקוחות רבים, כאשר העיצוב, והאווירה הנעימה, גם ישפיע רבות על הפיכתם של הלקוחות החדשים ללקוחות קבועים. עיצוב גם ישפיע על מיצובה של המספרה, כאשר עיצוב יוקרתי ומושקע, ישפר את תדמית המספרה – מה שיכול גם להשפיע באופן ישיר ועקיף על העלויות אותם יגבה הספר מהלקוחות עבור השירותים השונים. בשורה התחתונה, עיצוב פנים מושקע משפיע במידה רבה על חוויית השהייה במספרה.

דגשים חשובים בעיצוב מספרות

בראש ובראשונה מספרה אמורה להוות כמקום נוח לעבודה עבור הספר ועבור העובדים – ויש לקחת בחשבון את כל הפעולות אותן הם מבצעים במסגרת עבודתם, וכמקום המספק נוחות מקסימאלית ונוחות מרבית עבור הלקוחות – הן בזמן התספורת, והן בזמן ההמתנה. בהליך עיצוב מספרות חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים חשובים:

לקוחות המספרה – האם מדובר במספרה המיועדת לנשים, לגברים או אולי לילדים – בהתאמה, יש לבחור את הצבעים והרהיטים המתאימים.

פרטים טכניים – כמה עמדות אמורות להיות במספרה, כמה כסאות או ספות המתנה, האם פינת החפיפה אמורה להיות בתוך חלל המספרה או בחדר נפרד.

תאורה – ההמלצה היא לבחור בתאורה בגוון חם, אשר ידועה ביכולות שלה ליצור השלייה של עור פנים מרשים – כידוע, לקוחות המספרה מבלים זמן רב מול המראה, ואם הם יאהבו את מה שהם רואים, זה יכול להשפיע במידה רבה על החוויה.

בחירת הריהוט – חשוב לבחור בריהוט איכותי ונוח. מומלץ לדאוג לכיסאות מספרה איכותיים, וגם לריהוט איכותי ונוח בפינות ההמתנה.

אביזרים נלווים – מגזינים, מתקנים למים ולשתייה חמה, תמונות ואמצעים איכותיים להשמעת מוזיקה – או אפילו מסך טלוויזיה, מהווים כולם אמצעים אשר בכוחם לשדרג את חוויית ההמתנה והשהייה במספרה, לכן, חשוב לתת לאביזרים אלו את המקום הראוי, כמו גם לבחור אותם בקפידה.

מספרה נעים להיכנס אליה וכיף לחזור אליה

כאמור, עיצוב של מספרה, ישפיע בצורה רבה על הצלחתה ולכן, מומלץ מאוד לשים דגש רב על הנושא הזה. הצעד הראשון בדרך לעיצוב מספרה שכזאת, עובר בבחירת מעצב פנים מנוסה ומקצועי בתחום של עיצוב מספרות. עוד לפני שמתחילים בפועל את העיצוב, חשוב להבין את כל הפרטים לגבי סוג הלקוחות אליהם המספרה פונה, וסגנון העיצובי המועדף על בעל המספרה – האם הוא מעוניין בסגנון צעיר ושיקי, סגנון חם וביתי, או אולי סגנון אלגנטי ויוקרתי. שימת דגש על כל אותם הפרטים, תבטיח בסופו של תהליך, תוצאות משביעות רצון, אשר ישפיעו כאמור, גם על מידת הצלחתה של המספרה.

לפגישת ייעוץ ללא עלות

או התקשרו: 052-3683685

פרוייקטים לדוגמא

כתבות על עיצוב מספרות

עיצוב מספרה - EM

עיצוב מספרה- EM

עיצוב מספרה – EM תכנון ועיצוב מספרת EM. עיצוב מספרת Efi Marciano מה שהיה לפני מכון קוסמטי.שמח להציג את התמונות הסופיות של פרויקט מדהים לספר ענק!

קרא עוד »

עיצוב מספרה – המחליקות

המחליקות עיצוב מספרת “המחליקות”- סניף פתח תקווה .התכנון כלל שיפוץ כללי של המספרה והוספת עמדת עבודה על ידי ניצול נכון של החלל חזרה לפרויקטים מסחריים

קרא עוד »

בחירת תאורה

בחירת תאורה כוחה של תאורה הוא עצום ושימוש נכון בתאורה יכול לעשות נפלאות בפרוייקט שלכם. בתחילה נדבר על הפנס החשוב ביותר: השמש. לתאורה טבעית יש

קרא עוד »
עיצוב וילה - משפחת לזר

טיפים בבחירת קבלן

טיפים בבחירת קבלן בחירת קבלן הינו צעד משמעותי ובעל השפעה גדולה על התוצאה הסופית של המבנה. ישנם סוגים שונים של קבלנים, בעלי התמחויות שונות, לדוגמה:

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן