יובל הלל

עיצוב מספרות

חשיבות עיצוב הפנים בעת פתיחת מספרה

מספרות מהוות בראש ובראשונה מקום לעיצוב השיער, ולעיתים גם למתן שירותי טיפוח נוספים. אך לצד זאת, לקוחות רבים (ובעיקר נשים) מרבים לבלות במספרות במשך שעות ארוכות, ולכן, בעת עיצוב מספרות, חשוב לשים דגש רב לא רק על נושאים פונקציונאליים, אלא גם על הנראות ועל האווירה של המספרה. 

עיצוב נכון עוזר לפדיון

מספרה מעוצבת ומרשימה, אשר בעיצוב שלה הושם דגש על כל הפרטים, תמשוך לקוחות רבים, כאשר העיצוב, והאווירה הנעימה, גם ישפיע רבות על הפיכתם של הלקוחות החדשים ללקוחות קבועים. עיצוב גם ישפיע על מיצובה של המספרה, כאשר עיצוב יוקרתי ומושקע, ישפר את תדמית המספרה – מה שיכול גם להשפיע באופן ישיר ועקיף על העלויות אותם יגבה הספר מהלקוחות עבור השירותים השונים. בשורה התחתונה, עיצוב פנים מושקע משפיע במידה רבה על חוויית השהייה במספרה.

תוכן עניינים

עיצוב מספרה - EM
עיצוב מספרה - EM

דגשים חשובים בעיצוב מספרות

בראש ובראשונה מספרה אמורה להוות כמקום נוח לעבודה עבור הספר ועבור העובדים – ויש לקחת בחשבון את כל הפעולות אותן הם מבצעים במסגרת עבודתם, וכמקום המספק נוחות מקסימאלית ונוחות מרבית עבור הלקוחות – הן בזמן התספורת, והן בזמן ההמתנה. בהליך עיצוב מספרות חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים חשובים:

לקוחות המספרה – האם מדובר במספרה המיועדת לנשים וגברים, או אולי לילדים – בהתאמה, יש לבחור את הצבעים והרהיטים המתאימים.

פרטים טכניים – כמה עמדות אמורות להיות במספרה, כמה כסאות או ספות המתנה, האם פינת החפיפה גלויה ללקוח או מוסתרת, האם הספר מעדיף לחפוף מאחורי הלקוח או לצידו.

תאורה – ההמלצה היא לבחור בתאורה בגוון חם, אשר משפיע לחיוב על גוון עור פנים והשיער, לקוחות המספרה מבלים זמן רב מול המראה, ואם הם יאהבו את מה שהם רואים, זה יכול להשפיע במידה רבה על החוויה.

בחירת הריהוט – חשוב לבחור בריהוט איכותי פרקטי ונוח. מומלץ לדאוג לכיסאות מספרה איכותיים, וגם לריהוט איכותי ונוח בפינות ההמתנה.

אביזרים נלווים – מגזינים, מתקנים למים ולשתייה חמה, תמונות,מערכת שמע מקצועית להשמעת מוזיקה, מסך טלוויזיה, מהווים כולם אמצעים אשר בכוחם לשדרג את חוויית ההמתנה והשהייה במספרה, לכן, חשוב לתת לאביזרים אלו את המקום הראוי, כמו גם לבחור אותם בקפידה.

מספרה שנעים להיכנס אליה וכיף לחזור אליה

כאמור, עיצוב של מספרה, ישפיע בצורה רבה על הצלחתה ולכן, מומלץ מאוד לשים דגש רב על הנושא הזה. הצעד הראשון בדרך לעיצוב מספרה שכזאת, עובר בבחירת מעצב פנים מנוסה ומקצועי בתחום של עיצוב מספרות. עוד לפני שמתחילים בפועל את העיצוב, חשוב להבין את כל הפרטים לגבי סוג הלקוחות אליהם המספרה פונה, וסגנון העיצובי המועדף על בעל המספרה – האם הוא מעוניין בסגנון צעיר ושיקי, סגנון חם וביתי, או אולי סגנון אלגנטי ויוקרתי. שימת דגש על כל אותם הפרטים, תבטיח בסופו של תהליך, תוצאות משביעות רצון, אשר ישפיעו כאמור, גם על מידת הצלחתה של המספרה.

פרוייקטים לדוגמא של עיצוב מספרה

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום.

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר

כתבות על עיצוב מספרות

עיצוב מספרה - EM

עיצוב מספרות: כל מה שחשוב לדעת

לעיצוב הפנים של מספרה תהיה השפעה רבה הן על סוג הלקוחות שיגיעו לאותה המספרה והן על התעריף שבעל המספרה יוכל לגבות עבור שירותיו – ככל שהמספרה תתאפיין בעיצוב יוקרתי יותר, כאשר המיתוג והתדמית שלה יהיו בהתאם, כך יהיה לגיטימי יותר לדרוש תעריפים גבוהים יותר עבור השירותים אשר ניתנים בה. עיצוב מספרות הוא תהליך מורכב וקיימת חשיבות רבה ליישם מספר כללים שונים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה

קרא עוד »

שאלות נפוצות

עוד לפני שמתחילים בפועל את העיצוב, חשוב להבין את כל הפרטים לגבי סוג הלקוחות אליהם המספרה פונה, וסגנון העיצובי המועדף על בעל המספרה.

התהליך מתחיל בהבנת הלקוח, הגדרת הצרכים, הרצונות וסגנון העיצוב שלו. במהלך הפגישה נבין איך למקסם את הפונקציונליות של החלל בהתאם לצורך. אחרי הפגישה תתבצע תוכנית עבודה והדמיות לפי הצורך.  

בהחלט! אני מלווה את הלקוח מהשלב הרעיוני עד סוף הביצוע וגם אחרי.

במשך השנים ולאורך פרוייקטים רבים שליוויתי, אספתי אנשי מקצוע בכל התחומים שאני מאוד מעריך וסומך על העבודה שלהם.

הכל מתחיל במחקר, אני לומד את העסק ובונה לו סיפור עיצובי ייחודי אשר יהיה סימן ההיכר שלו.

לאחר גיבוש הקונספט העיצובי אנו ממשיכים לשלב התכנון והביצוע, אשר כולל סט תוכנית, הדמיה תלת מימדית, ליווי צמוד ופיקוח עליון.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן