יובל הלל

עיצוב משרדים

מה נדרש כשרוצים לעצב את המשרד

עיצוב משרדים מצריך תכנון מקדים מקיף וקפדני, ועבודה יסודית ומקצועית תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים.
בסופו של דבר, התוצאה שתתקבל צריכה לספק את המענה הטוב ביותר על מלוא הדרישות והצרכים שלכם ושל העובדים שלכם.

חשוב לזכור כי עיצוב משרדים אשר תוכנן בקפידה ובוצע ברמה גבוהה, יאפשר לכם ולעובדיכם ליהנות מסביבת עבודה נוחה ונעימה – ובכוחה של סביבה שכזאת להגדיל נאמנות ולהגדיל תפוקה!

 מעבר לכך, עיצוב מרשים, אשר תואם לסוג העסק, כמו גם למיתוג שלו, אף יתרום תרומה גדולה למוניטין של העסק ולרושם אותו הוא ישאיר על הלקוחות. גם על הקולגות אשר יגיעו למשרד לצורך פגישות הוא יותר רושם לא מועט.
מהסיבות הללו ועוד חשוב לא להקל ראש בעיצוב ולבחור לצורך המשימה במעצב פנים מנוסה ומקצועי, אשר מתמחה באופן פרטני בתחום.

עיצוב משרדים – 3 טיפים

1. צריך לקחת בחשבון מגוון רחב של פרטים ובין היתר: הדרישות, הציפיות והצרכים הפרטניים של בעל המשרד ושל העובדים, גודל המשרד, מספר העובדים, התחום בו עוסק המשרד, המיתוג של המשרד, האם המשרד מקבל לקוחות ובאיזו תדירות, התקציב אשר מיועד למטרה ועוד שורה ארוכה של פרמטרים אשר לכל אחד יהיה בסופו של דבר השפעה על התוצאה הסופית. 

2. בעת עיצוב משרד, נשים דגש משמעותי על בחירת פתרון האחסון המתאימים  מכייוון שבאופן טבעי בהרבה משרדים ניתן למצוא ציוד משרדי בכמויות גדולות כגון קלסרים וניירת, וכדי לשמור על מראה נקי ומרשים יש לדאוג לפתרונות אחסון מתאימים. 

3. פרמטר חשוב לו נשים דגש משמעותי בהיבט הפונקציונאלי והוא בחירת הרהיטים! מכיוון שעובדי המשרד מבלים שעות ארוכות בישיבה, חשוב להקפיד על בחירת כיסאות מתאימים ונוחים, וכמובן גם שולחנות מתאימים בפונקציונליות, במראה ובנוחות.

"לפני" ו"אחרי"

השוו עם העכבר...

פונקציונאליות לצד יצירתיות

למרות שבעת עיצוב משרדים, נשים דגש משמעותי על נושא הפונקציונאליות, אנו לא מתפשרים על האסטטיות ויצירתיות רבה בכל מה שקשור לעיצוב החללים השונים במשרד. עיצוב מודרני עם תקרות חשופות וחללים פתוחים (Open Space) מהווה כיום יותר את נחלתם של חברות הייטק אך יחד עם זאת, גם משרדים העוסקים בתחומים יותר מסורתיים, לדוגמא, משרדים של רואי חשבון, ועורכי דין, בהחלט אפשר לשבור קצת את ה”כללים” – כמובן, בסופו של דבר, הסגנון העיצובי הנבחר, צריך להיות מותאם למיתוג ולהעדפות של בעל המשרד ולקהל הלקוחות שלו.

כאמור, לעיצוב משרדים יש השפעה רבה על שביעות רצונם של העובדים, ועל המוניטין של העסק, ולכן, קיימת חשיבות גבוהה להשקיע בתכנון העיצוב, תוך ראייה מקיפה של מלוא הפרטים. הבנת הדרישות והצרכים, ובחירה נבונה ומושכלת במעצב פנים, תעלה בצורה משמעותית את הסיכוי שעיצוב המשרד יהיה מתוכנן נכון ומדיוק – וכאשר מדובר בעיצוב משרדכם, אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.

פרוייקטים לדוגמא עיצוב משרד

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום.

מעצב פנים מומלץ-יובל הלל

כתבות על עיצוב משרדים

עזרה מקצועית בעיצוב משרדים

עזרה מקצועית בעיצוב משרדים

בעבר הלא מאוד רחוק, עיצוב משרד עסק בעיקר בפן הפונקציונלי שלו והרבה פחות בסגנון. משרדים רבים היו מאובזרים ביחידות אחסון מתכתיות או נטולות כל קו

קרא עוד »
בחירת צבעים לפי סוג המשרד

בחירת צבעים לפי סוג המשרד

היום כבר לא ממש צריך להסביר מה הקשר בין עיצוב משרדים לבין ההצלחה שלהם. אם פעם לא היו מקדישים יותר מידי מחשבה לעיצוב, למה שהמשרד

קרא עוד »
Call Now Button

רגע לפני שאתם עוזבים...

עדיין לא מאוחר לקבוע פגישת ייעוץ

עיצוב אולמות תצוגה
דילוג לתוכן