יובל הלל

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים מצריך תכנון מקדים מקיף וקפדני, ועבודה יסודית ומקצועית, תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים. בסופו של דבר, התוצאה שתתקבל, אמורה לספק את המענה הטוב ביותר על מלוא הדרישות והצרכים שלכם, ושל העובדים. חשוב לזכור כי עיצוב משרדים אשר תוכנן בקפידה ובוצע ברמה גבוהה, יאפשר לכם ולעובדיכם ליהנות מסביבת עבודה נוחה ונעימה – ובכוחה של סביבה שכזאת להגדיל נאמנות ולהגדיל תפוקה. מעבר לכך, עיצוב מרשים, אשר תואם לסוג העסק, כמו גם למיתוג שלו, אף יתרום תרומה גדולה למוניטין של העסק, ולרושם אותו הוא ישאיר על הלקוחות, ועל הקולגות אשר יגיעו למשרד לצורך פגישות. מהסיבות הללו, חשוב לא להקל ראש בעיצוב משרדים, ולבחור לצורך המשימה, במעצב פנים מנוסה ומקצועי, אשר מתמחה באופן פרטני בתחום של עיצוב משרדים.

פרטים חשובים בעיצוב משרדים
עיצוב משרדים, אמור לקחת בחשבון מגוון רחב של פרטים ובין היתר: הדרישות, הציפיות והצרכים הפרטניים של בעל המשרד ושל העובדים, גודל המשרד, מספר העובדים, התחום בו עוסק המשרד, המיתוג של המשרד, האם המשרד מקבל לקוחות ובאיזו תדירות, התקציב אשר מיועד למטרה ועוד שורה ארוכה של פרמטרים, אשר לכל אחד יהיה בסופו של דבר השפעה על התוצאה הסופית. בעת עיצוב משרד, יושם דגש משמעותי, על בחירת פתרון האחסון המתאימים – כידוע, בכל משרד ניתן למצוא ציוד משרדי בכמויות גדולות, קלסרים וניירת, כאשר בכדי לשמור על מראה נקי ומרשים, יש לדאוג לפתרונות אחסון מתאימים. פרמטר חשוב לו יושם דגש משמעותי בהיבט הפונקציונאלי, הוא בחירת הרהיטים – מכיוון שעובדי המשרד מבלים שעות ארוכות בישיבה, חשוב להקפיד על בחירת כיסאות מתאימים ונוחים, וכמובן, גם שולחנות מתאימים.

פונקציונאליות לצד יצירתיות
למרות שבעת עיצוב משרדים, מושם דגש משמעותי על נושא הפונקציונאליות, כיום, יש נטייה לגלות יצירתיות רבה בכל מה שקשור לעיצוב החללים השונים במשרדים. אז נכון, שעיצוב אשר חושב מחוץ לקופסא מהווה כיום יותר את נחלתם של חברות הייטק וכמובן, בתי סטודיו לעיצוב, אך יחד עם זאת, גם משרדים העוסקים בתחומים יותר מסורתיים – לדוגמא, משרדים של רואי חשבון, ועורכי דין, החליטו קצת לשבור את ה”כללים” ובשנים האחרונות, אפשר להבחין במאפיינים יצירתיים בחלק לא קטן של אותם המשרדים – כמובן, בסופו של דבר, הסגנון העיצובי הנבחר, אמור להיות מותאם למיתוג ולהעדפות של בעל המשרד – יחד עם זאת, גם בעיצוב קלאסי ואלגנטי יש מקום ליצירתיות, למשל בחירת וילון למשרד כתהליך חשוב מאוד בתהליך העיצוב.  

כאמור, לעיצוב משרדים יש השפעה רבה על שביעות רצונם של העובדים, ועל המוניטין של העסק, ולכן, קיימת חשיבות גבוהה להשקיע בתכנון העיצוב, תוך ראייה מקיפה של מלוא הפרטים. הבנת הדרישות והצרכים, ובחירה נבונה ומושכלת במעצב פנים, תעלה בצורה משמעותית את הסיכוי שעיצוב המשרדים יהיה מושלם – וכאשר מדובר בעיצוב משרדים, אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.

 

 

לפגישת ייעוץ ללא עלות

או התקשרו: 052-3683685

כתבות על עיצוב משרדים

פרוייקטים לדוגמא

Call Now Button דילוג לתוכן