יובל הלל

עיצוב משרד עורכי דין

עיצוב משרד עורכי דין – כל מה שצריך לדעת

עיצוב משרד עורכי דין הוא אחת המשימות המאתגרות ביותר מעצב פנים יכול לקחת על עצמו. החלל חייב להיות פונקציונלי, מקצועי, ויזואלית מושך כל בעת ובעונה אחת. ובעוד עקרונות עיצוב משרדים סטנדרטיים ניתן להחיל על משרד עורכי דין, ישנם כמה הבדלים מרכזיים שיש לקחת בחשבון. מטרתו של משרד עורכי דין היא להחדיר אמון ואמון בלקוחות, ולכן יש לתכנן את המשרד בהתאם. מהרגע שלקוח נכנס דרך הדלת, הם צריכים להרגיש כאילו הם נמצאים במרחב רציני, מבוסס ומוצלח. משמעות הדבר היא כי כל היבט של העיצוב, מן הצבעים אל בחירות הרהיטים, חייב לתקשר תחושה של מקצועיות ומומחיות.

תוכן עניינים

עיצוב משרד עורכי דין
עיצוב משרד עורכי דין

מה ההבדל בין עיצוב משרד סטנדרטי לעיצוב משרד עורכי דין?

הבדל מרכזי אחד בין עיצוב משרדי סטנדרטי לעיצוב משרד עורכי דין הוא חשיבות הפרטיות. בעוד משרדים רבים בימים אלה מתוכננים עם תוכניות קומה פתוחה וסביבות עבודה משותפות, משרדי עורכי דין חייבים להיות זהירים יותר בהגנה על המידע הסודי של לקוחותיהם. משמעות הדבר היא כי משרדים פרטיים עבור עורכי דין וחדרי ישיבות לדיונים סודיים הם חובה. בנוסף, בידוד אקוסטי חיוני כדי למנוע שיחות רגישות להישמע. הבדל נוסף הוא הצורך באזור המתנה שהוא נוח ומקצועי כאחד. לקוחות עשויים להיות עצבניים או חרדים כאשר הם מגיעים, כך שיש מקום מסביר פנים ומרגיע יכול לעזור להקל עליהם. אזור המתנה זה צריך להיות מתוכנן עם מקומות ישיבה נוחים, תאורה טובה וסביבה נקייה ונטולת עומס.

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום!

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר

כתבות על עיצוב לובי

שאלות נפוצות על עיצוב משרד עורכי דין

כדי שתהליך עיצוב משרד עורכי דין, יצלח על הצד הטוב ביותר, קיימת חשיבות גבוהה בהליך תכנון מקדים ומדויק – להבין לעומק את הסגנון העיצוב של המשרד המבוקש, לתכנן את התקציב אשר יועד לאותה המטרה, וכמובן, לבחור מעצב פנים מנוסה ומקצועי.

התהליך מתחיל בהבנת הלקוח, הגדרת הצרכים, הרצונות וסגנון העיצוב שלו. במהלך הפגישה נבין איך למקסם את הפונקציונליות של החלל בהתאם לצורך. אחרי הפגישה תתבצע תוכנית עבודה והדמיות לפי הצורך.  

בהחלט! אני מלווה את הלקוח מהשלב הרעיוני עד סוף הביצוע וגם אחרי.

במשך השנים ולאורך פרוייקטים רבים שליוויתי, אספתי אנשי מקצוע בכל התחומים שאני מאוד מעריך וסומך על העבודה שלהם.

הכל מתחיל במחקר, אני לומד את העסק ובונה לו סיפור עיצובי ייחודי אשר יהיה סימן ההיכר שלו.

לאחר גיבוש הקונספט העיצובי אנו ממשיכים לשלב התכנון והביצוע, אשר כולל סט תוכנית, הדמיה תלת מימדית, ליווי צמוד ופיקוח עליון.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן