יובל הלל

שמיכת פוך לתינוק

שינה טובה בלילה חיונית לגדילה ולהתפתחות של התינוק שלכם. אבל את זה, אתם כבר יודעים. אנחנו לא מחדשים לכם כלום. דרך אחת להבטיח שהקטן שלכם יישן שינה עמוקה היא להשקיע ברכישת שמיכת פוך לתינוק לימי החורף הקרים וגם מעבר להם. הרי וויסות הטמפרטורה של תינוקות הוא כמעין 'שריר' שמתפתח, ולכן בחודשים הראשונים חשוב לשמור על חום הגוף שלהם ככל האפשר.  

שמיכת פוך לתינוק – יתרונות רבים לה

  • ויסות טמפרטורה – כאמור, אחד היתרונות העיקריים של שמיכת פוך לתינוק הוא יכולתה לווסת את הטמפרטורה בגוף התינוק. פוך הוא מבודד מעולה, ששומר על חום התינוק בלילות קרים. משמעות הדבר היא שהתינוק שלכם יישן בנוחות לאורך כל הלילה מבלי להתחמם יתר על המידה או לחוש קור. 
  • כמו ברחם – שמיכות פוך הן רכות, נעימות ומחבקות. כשהתינוק עטוף בשמיכה איכותית שכזו, הוא נרגע במהירות מה שמבטיח שינה איכותית יותר וכי התינוק חש מוגן ורגוע. 
  • ציפה – מומלץ מאוד לצפות את השמיכה, הכרית ומזרן בציפה העשויה 100% כותנה. הכותנה היא חומר עדין אשר אינו פוגע בעור העדין של התינוק, לכן מומלץ וחשוב להקפיד על כך. 
  • חימום החדר – לצד בחירת שמיכה איכותית, זכרו כי תינוקות נוהגים להתנועע לא מעט בזמן השינה. אם במקרה הם יוצאים מחוץ לשמיכה הם אינם מסוגלים להתכסות בחזרה באופן עצמאי, כך שחשוב לחמם את החדר ובמקביל לוודא שהתינוק לבוש היטב, בעיקר בחודשים הראשונים. 

אין ספק שזה נשמע מעולה, אבל אתם ודאי שואלים את עצמכם כעת איך בכלל לבחור את שמיכת הפוך המדויקת לבייבי שלכם? ובכן, בעת בחירת השמיכה, קחו בחשבון את גודל העריסה ואזור השינה שלו בכללי. שמיכה מותאמת היטב צריכה להיות גדולה מספיק כדי לכסות את המזרן כולו, אך לא גדולה מדי כך שתשתלשל מעבר לצדדים ותהווה סיכון להסתבכות או לחנק. 

בנוסף, יש לקחת בחשבון את חומר הגלם והמילוי של השמיכה. חפשו שמיכות עם תפרים כפולים וקצוות מחוזקים כדי למנוע יציאה של המילוי במקרה שבו התינוק תזזיתי מידי. בנוסף, בחרו בשמיכות שניתן לכבס ולתחזק בקלות.

שימו לב להוראות הכביסה

כל שמיכת פוך לתינוק עשויה חומר אחר ומילוי אחר. לכן, כדי לשמור עליה נקייה ושימושית לאורך זמן חשוב לשים לב להוראות הכביסה המשתנות בהתאם לסוג השמיכה. למשל, שמיכה סרוגה יש לכבס בחום של עד שלושים מעלות ללא השריה, הלבנה או סחיטה. שמיכת פוך מלאה בנוצות ניתן לכבס בטמפרטורה גבוהה יותר. 

בשורה התחתונה, כדי לענות על השאלה איזו שמיכה לקנות, חשוב לוודא קודם כל שהמוצר אכן עונה על הדרישות שלכם; שמיכה מחממת, שאינה כבדה ומעוררת רגישות, שמיכה שמתאימה לגילאים שונים ועוד. חפשו המלצות מהורים אחרים כדי לקבל החלטה מושכלת יותר, כדי להבטיח שינה איכותית לבייבי שלכם. 

כתיבת תגובה

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן