יובל הלל

3 דברים שצריך לזכור כשבוחרים מעצב לעיצוב חנויות

כל בעל חנות שקצת מבין שיווק וחווית לקוח מהי, יודע שלעיצוב השפעה מכרעת על הצלחת העסק. חנות שמעוצבת בצורה חכמה ונגישה, מספרת את סיפור המותג בשפה הנכונה ויוצרת תחושה נעימה ובטוחה, היא חנות שעתידה לזמן אליה עוד ועוד לקוחות – חדשים וחוזרים.

אז אם פתחתם חנות חדשה או שברצונכם לעצב מחדש את המקום הקיים, הנה כמה דברים שצריך לזכור כשמבקשים לבחור איש מקצוע מתאים.

פרמטרים לבחירת מעצב לעיצוב חנויות

  1. עבודות קודמות

בירור על עבודותיו הקודמות של המעצב יקנה לכם מושג על הותק שלו במקצוע, הניסיון וכן הסגנון בו הוא מתמחה. נהוג לחשוב שמעצבים ותיקים מאוד הם המנוסים והטובים ביותר, אך מעצבים צעירים עשויים להפתיע אתכם עם רעיונות וקונספט ייחודיים ויצירתיים. לצד זאת, חשוב להבין שהמעצב הנבחר אכן מקצועי ומבין את התחום כנדרש. למעצבים שונים – סגנונות שונים וכדאי שתבחרו באחד שמצד אחד יתאים לסגנון שאתם אוהבים ומצד שני, ידע ליצוק אליו את הסיפור שלכם.

  1. מחיר

בבואכם לבחור מעצב לחנות שלכם זכרו – חפשו את ההצעה עם הערך הגבוה ביותר שמתאים לצרכים שלכם, ולאו דווקא את ההצעה הזולה ביותר. עיצוב חנויות הוא מלאכת אמן של ממש כך שתצטרכו לאתר את זה שיעניק לכם את פיסת היצירה שהכי תאהבו ולא את היצירה שמתומחרת בסכום הנמוך ביותר.

  1. יחסי אנוש

החנות שלכם היא ככל הנראה הפרויקט המרכזי בחייכם והדרך שלכם לבטא את עצמכם בעולם (ואין זה משנה מה סוגה). ייתכן והעיצוב שלה יהיה תהליך מורכב עבורכם ויהיו לכם דרישות, שאלות וחששות. על המעצב הנבחר להיות זמין עבורכם, נעים הליכות ומקצועי מספיק כדי לשלב את הידע והיצירתיות שלו עם החזון שלכם. בחרו רק איש מקצוע שאתם מרגישים נוח לעבוד עימו.

עיצוב חנויות הוא מקצוע בפני עצמו שמצריך הבנה רחבה ועמוקה בתורת החומר, ארגון חללים, עיצוב פנים על כל היבטיו, הנדסת תאורה וביטוי קריאטיבי במרחב. כשם שלצורך עבודות מקצועיות אחרות כמו מכונאות או רפואה אנו פונים לעזרתם של אנשי מקצוע, כך גם בעת עיצוב חנויות, חשוב להיעזר במעצב מקצועי ומוכשר שיהפוך את החנות שלכם לנכס יפהפה ומניב.

כתיבת תגובה

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן