יובל הלל

 3 דרכים לעשות עיצוב מסעדות בצורה המושלמת

אם בעבר עיצוב מסעדות היה עניין של פריווילגיה, הרי שהיום הוא עניין של חובה שמהווה חלק אינטגרלי מכל פתיחת מסעדה או מתיחת פנים שהיא עוברת. עיצוב מסעדות צריך להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית, כך שכל אלמנט יתכתב בצורה מדויקת עם אלמנט אחר שנמצא במסעדה, וייצר חוויה מושלמת לסועדים שמגיעים אליה. היום נספר לכם על 3 דרכים לעשות עיצוב מסעדות בצורה המושלמת, כך שתוכלו להתכונן אל התהליך בהצלחה.

עיצוב מסעדות – הקפדה על התאורה

התאורה היא אחד מהמרכיבים הכי חשובים במסעדה שלכם. התאורה אומרת הרבה על הסגנון של המסעדה, הן מבחינת צבעוניות, הן מבחינת גופי תאורה והן מבחינת המיקום של כל נורה ונורה. כדי לבחור את התאורה בצורה טובה חשוב להקפיד על חיבור בין הצורה והצבע לבין אופי המסעדה, כך שלצורך העניין מסעדת שף קטנה תוכל להתאפיין בנורות ספציפיות לכל שולחן ושולחן, לעומת מסעדת ביסטרו גדולה עם הופעות חיות שיכולה להתאפיין גם בנורות ניאון, לדוגמה.

עיצוב מסעדות צריך לקחת בחשבון את נראות הרצפה

הרצפה של המסעדה אומרת עליה הרבה, ויש המון דרכים לעצב אותה בצורה שתתכתב באופן מושלם עם המסעדה והאופי שלה. לצורך העניין, תוכלו לבחור בין אריחי קרמיקה לבין רצפת שיש, משטחי PVC לעיצוב מסעדות או אפילו שטיחים. האופי של המסעדה בא לידי ביטוי גם דרך הרצפה, ולכן חשוב לחשוב על הנראות שלה מראש.

חפצי נוי ותוספות ויזואליות לעיצוב מסעדות

עיצוב מסעדות לא פוסח גם על נושא הקישוטים שמסביב, ולכן חפצי נוי ותוספות ויזואליות כמו עציצים גדולים, ואזות, תמונות קיר, לבנים מיוחדות על הקירות ועוד מחזיקים בתפקיד חשוב בעניין. מומלץ לשלב חפצי נוי ותוספות ויזואליות שונות במסעדה כדי לייצר בה אווירה שמדייקת יותר את התחושה והאופי של המקום, ולתת לסועדים הרגשה שהם הגיעו למקום הנכון.

עיצוב מסעדות עושים עם יובל הלל

שמי יובל הלל ואני מעצב פנים עם עשרות פרויקטים של עיצוב מסעדות מאחורי. אשמח ללוות אתכם בדרך אל המסעדה המושלמת שלכם, עם הקפדה על כל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד. צרו איתי קשר!

כתיבת תגובה

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן