יובל הלל

3 טיפים לבחירת מעצב לדירת קבלן

לרוב אנו רואים תמונות של דירות "מתוקתקות" ויפות ורוצים שגם הדירה הבאה שלנו תראה ככה, אבל במציאות אנו לא תמיד יודעים איך לבחור את הרהיטים, איך להניח אותם כך שהדירה תראה טוב ורוב הזמן עיצוב הדירה זה נושא שמאוד רחוק מאיתנו. לכן אנו חושבים שלבחור מעצב לדירה החדשה שלכם היא הדרך הטובה ביותר ליצור את תחושת החמימות הביתית, עיצוב הדירה והתחושה שהתמונות שאנו רואים היא המציאות היומיומית שלנו. אבל חשוב לזכור שלא תמיד המעצב שזוהי עבודתו יעצב את הדירה בסגנון שאנו אוהבים ומעריכים.

אז איך בוחרים מעצב לדירת קבלן? הנה שלושה טיפים:

  1. המלצות – קבלו המלצות מחברים או ממכרים שאתם מכירים ועבדו עם אותו מעצב, כך שתוכלו לדעת שהגעתם למישהו או מישהי מקצועניים שיודעים את העבודה ויהפכו את הדירה שקניתם לבית. ההמלצות יוכלו לעזור לכם מאוד בלבחור את המעצב הנכון עבורכם.
  2. עבודות קודמות – חשוב מאוד לפני שאתם בוחרים מעצב, תסתכלו על עבודות קודמות של המעצב, תראו מה הסגנון שלו. איך הוא עובד, האם העבודות הקודמות שהוא ביצע הן לשביעות רצונכם? האם כך אתם מעוניינים שהדירה שלכם תראה? האם הסטייל שלו תואם את הסטייל שלכם? מאוד חשוב להסתכל על עבודות קודמות זה יתן לכם ידע רחב יותר על מי המעצב ומה הסגנון האישי שלו.
  3. תיאום ציפיות – דברו עם המעצב לפני שאתם בוחרים אותו לצורך העיצוב. שיחה ביניכם יכולה לעזור לכם להבין את טיב הבנאדם, האם הוא קשוב לצרכים שלכם ורוצה לעזור לכם ולעבוד יחד איתכם בעיצוב הדירה? או האם הוא בנאדם שיש לו ויז'ין בעצמו והוא מעדיף לעבוד בלי יותר מידי הערות מהצד שלכם. שני הסגנונות יכולים להתאים לאנשים שונים, תנסו לברר האם אתם רוצים מישהו שיציב לכם עובדות מוגמרות? או האם אתם מחפשים מישהו לעבוד יחד איתו.

אנו מקווים שהטיפים שלנו יעזרו לכם לבחור את המעצב הנכון ביותר עבורכם, ושהדירה הבאה שלכם תהיה לא פחות ממושלמת!

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן