יובל הלל

למה כדאי להשקיע בעיצוב משרדים כבר בתחילת הדרך?

הרבה פעמים בעלי עסקים נוטים להתחיל לעבוד במשרדים שאינם מעוצבים אלא מהווים סוג של אלתור. המשרדים האלו לא פעם לוקים בחסר לא רק בהיבט העיצובי אלא גם בהיבט הפרקטי. כלומר, כשם שחסר שילוט מתאים למשרד, כך חסרה גם פינת המתנה נוחה ללקוחות. עיצוב משרדים הוא מהלך חשוב שיש לבצע כבר עם הכניסה למשרד החדש, ואפילו רצוי לתכנן אותו לפני. הסיבה לכך מחולקת לשלושה קהלי מטרה עיקריים, ואלו הם:

בשביל הלקוחות

הרושם שיקבלו הלקוחות עם כניסתם הראשונה למשרד שלכם, יתקבע לכל אורך ההתקשרות ביניכם ויהיה מאוד קשה לשנותו. עיצוב נגיש של הכניסה למשרד למשל יעבירו לקהל הלקוחות שלכם מסר על התחשבות בכלל הלקוחות. עיצוב המשרד שלכם כחלל פרטי הנפרד מפינת ההמתנה, יסייע ללקוחות שלכם להרגיש בנוח בעת השירות שתעניקו להם. עיצוב משרדים מקצועי מאפשר קליעה למטרה של צרכי הלקוחות שלכם, בהתאם לסוג המשרד כמובן.

בשביל העובדים

עובדים שמגיעים לעבוד במשרד מעוצב הם עובדים שמרגישים כי ישנה התחשבות בצרכים שלהם. כך למשל – עיצוב של מטבחון מפנק או שירותים נקיים ומרווחים, יהפכו את חוויית העבודה שלהם במשרד לטובה יותר, מה שיהפוך אותם לעובדים מסורים, יעילים ומאושרים יותר. עיצוב משרדים מתרכז ל רק בחוויית הלקוח, אלא גם בחווייתו של העובד הקבוע.

בשבילכם

כבעלי משרד, חשוב שאתם תוכלו לנהל אותו בהרגשה שהעסק שלכם מתפקד ומצליח. אחד ההיבטים שהכי משפיעים עלינו מבחינה פסיכולוגית הוא הנראות של הנעשה סביבנו. כאשר עבודת עיצוב משרדים יוצרת חלל עבודה ראוי, פרודוקטיבי ומסודר, כך אנו מרגישים מבוססים, יציבים ובטוחים יותר להמשיך לנהל את המשרד והעסקים שלנו ברוגע.

עיצוב משרדים – רק בעזרת מעצב מקצועי

כדי להימנע מטעויות קריטיות שיהפכו את מלאכת עיצוב המשרד שלכם לכישלון חרוץ, מומלץ ואפילו חובה להתייעץ עם מעצב פנים מקצועי בטרם תחילת העבודה על עיצוב משרדים. הוא יוכל להמליץ לכם מה נכון עבור העסק שלכם ולהתאים קו עיצובי הולם שישרת את המטרות העסקיות שלכם.

כתיבת תגובה

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן