יובל הלל

עזרה מקצועית בעיצוב משרדים

בעבר הלא מאוד רחוק, עיצוב משרד עסק בעיקר בפן הפונקציונלי שלו והרבה פחות בסגנון. משרדים רבים היו מאובזרים ביחידות אחסון מתכתיות או נטולות כל קו עיצובי, אשר כשמן כן הן – היו מעין מחסן קטן גם במראה. כיום כבר מתייחסים אחרת אל עיצוב משרדים, וישנה חשיבות רבה לעיצוב נכון של משרד, זאת מהסיבה הפשוטה כי כבר ידוע לכל שסביבת העבודה משפיעה באופן ישיר על אופי העבודה ועל התפוקה של כל הנמצאים בו. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במשרד אשר מתקיימת בו קבלת קהל מכל סוג שהוא, רצוי ומומלץ לעצב את החלל באופן שיעניק למשרד את האווירה אותה נרצה לייצר במקום.

למה עדיף לקבל עזרה מקצועית כשמעצבים משרד?

תפקידו של מעצב פנים הוא לנהל כל הפרויקט למין ההתחלה ועד לסוף. תהליך העיצוב מתחיל עוד בשלב התכנון הראשוני, עובר דרך ביצוע בפועל ודורש בקרה ופיקוח לאורך כל הדרך, עד לשלב של אבזור החלל ברהיטים, גופי תאורה, חפצים דקורטיביים, מוצרי חשמל ועוד, אשר לבסוף יוצרים הרמוניה מושלמת. עיצוב פנים אינו דבר שכל אחד מסוגל לעשות לבד. על מנת לראות תמונה עיצובית כוללת, ובכדי למצות את מלוא הפוטנציאל של החלל, חשוב מאוד שהתהליך יתבצע בליווי מקצועי.

מתי כדאי לקבל ייעוץ מקצועי עבור עיצוב משרדים?

כאמור, סטודיו לעיצוב פנים הינו חלק מתהליך עיצוב המשרד מתחילתו ועד סופו ולכן יש לפנות אל הסטודיו כבר למן ההתחלה. אין טעם להתחיל את התהליך בעצמכם רק בשביל לגלות בשלב מאוחר יותר כי צריך לחשוב מחדש על הכל. אנו נעזור לכם לגבש קונספט ונעבוד אתכם על הכנת תכניות אשר מותאמות לכם ולעסק שלכם. השלב הראשון הוא חשוב ביותר, מאחר ובו מתבצעת חשיבה מעמיקה ויצירתית על מנת להבין את צרכי המשרד, העובדים בו והלקוחות כאחד וכאן נדרשים ידע וניסיון וגם פתיחות לשינויים.

בסופו של דבר, אנו נמצאים שם על מנת להגשים את החלום של הלקוח. נהיה שם לאורך כל הדרך, בתכנון ובביצוע.

בהצלחה!

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן