יובל הלל

עיצוב משרדים קטנים

על עיצוב משרדים קטנים

לפני שנצלול לעולם של עיצוב משרדים קטנים חשוב להבין מהות המרחב לפני כן. משרדים הם חללים שמשמשים מאות אלפי אנשים מדי יום. אותם אנשים עובדים במשרדים, מקיימים בהם פגישות, יוצרים בהם רעיונות ומפתחים את העסקים שלהם. היות ומדובר כאן על עניין עסקי ומקצועי, המשרדים צריכים להוות חלל נוח מספיק על מנת לספק מרחב נעים ומרווח, שיאפשר לעובדים להעביר את זמן העבודה שלהם בצורה נעימה ונינוחה. היום ניתן להבחין בלא מעט סוגים של משרדים, וביניהם משרדים גדולים, משרדים קטנים, חללי עבודה משותפים ועוד. אז מה המשותף לכל אלו? ובכן, נושא העיצוב הוא קריטי והכרחי בכל אחד מסוגי המשרדים האלו, משום שהוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין משרד קטן וצפוף, לבין משרד מעוצב ונוח להפליא. בואו נבחן קצת יותר לעומק את הנושא של עיצוב משרדים קטנים, ונבין איך ניתן לנצל אותם בצורה המקסימלית.

תוכן עניינים

יש שאלה שמסקרנת אותך?

אשמח שנשב על כוס קפה ☕ ואענה לך על הכל.
פגישת הייעוץ ללא תשלום.

יובל הלל - מעצב פנים מוכשר
עיצוב משרדים- טביב גבע
עיצוב משרד TG

עיצוב משרדים קטנים – רקע כללי לפני שמתחילים

כשמדברים על עיצוב משרדים קטנים, מדברים על אחד מהנושאים הכי בוערים של עולם עיצוב הפנים היום. זה נכון שעיצוב פנים ניתן לעשות בכל חלל, אולם כשמדברים על עיצוב משרדים קטנים מדברים על חלל שמשמש כמות גדולה של אנשים לטווח הארוך. מהסיבה הזו בדיוק, המשרדים צריכים להיות מתוכננים היטב ובקפידה, ולקחת את כל הפרטים הרלוונטים בחשבון.

איך עיצוב משרדים קטנים בא לידי ביטוי?

אם נבחן בצורה מדוקדקת יותר את הנושא של עיצוב משרדים, נבין שיש המון פרטים שאנשי מקצוע שמים לב אליהם, שאדם בלי עין מקצועית לא היה חושב עליהם בכלל. מדובר כאן על אלמנטים כמו תאורה, צבעוניות, רהיטים, חפצי נוי, ריצוף, תכנון נקודות חשמל ועוד, שצריכים להילקח בחשבון לא רק כל אחד בפני עצמו, אלא גם כל אחד ביחס לאחרים.

ברגע שאיש מקצוע כמו מעצב פנים מעורב בתהליך של עיצוב משרדים קטנים, לא יוכל לקרות מצב שבו אחד או יותר מהאלמנטים האלו נשכח, ובהתאם עיצוב המשרד יוכל להיות לא פחות ממושלם.

כמה עולה עיצוב משרדים קטנים?

קשה לנקוב במחיר ספציפי עבור עיצוב משרדים קטנים, היות וכל משרד מביא איתו מאפיינים אחרים, כמו גודל, סוג החלל, אופי המבנה, גיל המבנה, התקציב וכו'. לצד זה, חשוב לציין שבאופן עקרוני המחירים יכולים לנוע בין 10-20% מהעלות הכוללת של הפרויקט, כך שבתרגום למספרים המחיר יכול להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים – בטווח הנמוך או הגבוה יותר.

על מנת לבצע עיצוב משרדים קטנים בצורה שתתאים לתקציב שלכם, חשוב לתכנן מראש את ההוצאה, וכן להקדיש זמן ליצירת ויז'ן כללי ורשימת ציפיות מהפרויקט. ככל שתגיעו ממוקדים יותר אל מעצב הפנים, כך תוכלו להבטיח שהוא יוכל להגיש לכם הצעת מחיר שהולמת את הצרכים והיכולות שלכם, תוך כדי הגשמת הויז'ן שלכם ויישום שלו במציאות.

איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב משרדים קטנים?

שאלת הבחירה היא שאלה גורלית בכל הנוגע למשרדים קטנים. היות ומדובר כאן על חלל קטן במיוחד, שצריכים להיכנס בו כל מיני דברים הכרחיים, כמו מחשב, מדפסת, כסא וכו', חשוב לתכנן את החלל לפרטי פרטים, ולהבטיח שכל פריט, קטן או גדול ככל שיהיה, ימצא את מקומו ויצליח להתמקם בצורה מושלמת בתוך החלל.

לכן, חשוב לבחור מעצב פנים שיבין את הצרכים האלו, ויוכל לפעול בהתאם. הנה כמה נקודות שיוכלו לעזור לכם לבחור את האדם שילווה אתכם בדרך לעיצוב משרדים קטנים:

  1. מה הניסיון שלו? נסו להבין כמה שיותר מראש מה הניסיון של מעצב הפנים, ובקשו ממנו לראות פרויקטים מוצלחים שהוא עשה בעברו.
  2. יש עליו המלצות? חפשו ברחבי הרשת המלצות וחוות דעת שיוכלו להעיד על תהליך העבודה עם מעצב הפנים, ולתת לכם מושג ראשוני כלפיו.
  3. מה המחיר שלו? הצעות המחיר צריכות לעמוד בטווח ההוגן והמקובל בשוק. הצעות מחיר יקרות או זולות יותר מהמקובל הן הצעות מחיר שכדאי לשקול בכובד ראש, אך כמובן לא לפסול אותן על הסף.

עיצוב משרדים קטנים עם יובל הלל

בואו למצוא את כל הקריטריונים האלו בתהליך העבודה איתי! היי, אני יובל הלל, ואני מעצב פנים בעל ניסיון רב ותשוקה רבה לעולם העיצוב. אשמח ללוות גם אתכם בתהליך עיצוב משרדים קטנים, ולהעניק לכם מהידע והמקצועיות שלי בדרך לחלל שלא רק עונה על הציפיות שלכם, אלא גם עולה עליהן. בואו נדבר!

"לפני" ו"אחרי"

השוו עם העכבר...

w 475

שאלות נפוצות

עיצוב משרדים קטנים מצריך תכנון מקדים מקיף וקפדני, ועבודה יסודית ומקצועית תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים.
בסופו של דבר, התוצאה שתתקבל צריכה לספק את המענה הטוב ביותר על מלוא הדרישות והצרכים שלכם ושל העובדים שלכם.

התהליך מתחיל בהבנת הלקוח, הגדרת הצרכים, הרצונות וסגנון העיצוב שלו. במהלך הפגישה נבין איך למקסם את הפונקציונליות של החלל בהתאם לצורך. אחרי הפגישה תתבצע תוכנית עבודה והדמיות לפי הצורך.  

בהחלט! אני מלווה את הלקוח מהשלב הרעיוני עד סוף הביצוע וגם אחרי.

במשך השנים ולאורך פרוייקטים רבים שליוויתי, אספתי אנשי מקצוע בכל התחומים שאני מאוד מעריך וסומך על העבודה שלהם.

הכל מתחיל במחקר, אני לומד את העסק ובונה לו סיפור עיצובי ייחודי אשר יהיה סימן ההיכר שלו.

לאחר גיבוש הקונספט העיצובי אנו ממשיכים לשלב התכנון והביצוע, אשר כולל סט תוכנית, הדמיה תלת מימדית, ליווי צמוד ופיקוח עליון.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן