יובל הלל

3 טיפים כיצד לעצב אולם תצוגה

כבר שנים שאתם חולמים לרכז את כל המוצרים שלכם במקום אחד, מדמיינים איך כל האנשים נכנסים אל האולם ומתרשמים מהמוצרים, מחזיקים אותם ביד, מתלהבים מהעיצוב, וסוגרים עסקאות רגע לפני שהם עוזבים. דמיינתם את העובדים שלכם מטיילים בין כל הלקוחות ומספרים להם על המוצרים היחודיים שלכם, וכבר הרגשתם את ההצלחה בכיס שלכם. רגע לפני שכל זה קורה, כדאי להתעורר מהחלום ולזכור ששום דבר מזה לא יוכל לקרות בלי שתצליחו בעיצוב אולם תצוגה בצורה שבאמת תוכל ליצור את האפקט המרשים הזה. לא בטוחים מאיפה להתחיל? הנה 3 טיפים כיצד לעצב אולם תצוגה.

מרווח היא מילת המפתח: כדי לעצב אולם תצוגה בהצלחה – אל תעמיסו עליו יותר מדי

כדי לעצב אולם תצוגה בתבונה, צריך לחשוב על החוויה של המבקרים באולם התצוגה. כשלקוח פוטנציאלי מגיע לאולם תצוגה, הוא רוצה לקבל חוויה שתתן לו להרגיש כאילו המוצרים שאתם מציגים הם בדיוק הדבר שחסר לו בחיים, והדבר הזה לא יוכל לקרות בלי שיהיה לו מרחב נשימה.

כשאתם באים לעצב אולם תצוגה, שמרו על מרחקים סבירים בין המוצרים, והשאירו מקום לטייל בין כל המוצרים שאתם מציגים באולם. באופן הזה גם תוכלו להבטיח שהאולם יוכל להכיל בעת ובעונה אחת כמות גדולה של מבקרים, ומכאן כל מה שנשאר לכם זה רק להתחיל למכור כמו שצריך.

לעצב אולם תצוגה בחוכמה עם סידור הגיוני של המוצרים

אתם יכולים להעמיס את כל המוצרים שלכם במקום אחד, אבל אתם יכולים גם לחשוב על סדר הגיוני שיציג אותם בצורה נוחה ויעילה. אם אתם מוכרים מוצרים שקשורים לחדרי אמבטיה, למשל, דאגו לעצב אולם תצוגה כך שכל הברזים ירוכזו במקום אחד, כל האמבטיות במקום אחר, המקלחונים בפינה נוספת וגם דאגו שלכיורים יהיה מקום משלהם.

ככל שהמרווח שדיברנו עליו כאן למעלה ישחק בחוכמה עם הסדר והארגון, כך אולם התצוגה שלכם יוכל להיות הרבה יותר נעים, גם לכם ובוודאי גם למבקרים בו. זה הזמן שלכם לעצב אולם תצוגה כמו שצריך, וההצלחה כבר תעשה את הדרך אליכם.

Call Now Buttonקליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן