יובל הלל

עיצוב מספרה- השקעה כדאית אשר מצדיקה את עצמה

בתי עסק הקשורים למקצועות האסתטיקה והטיפוח, חייבים להיות מעוצבים בטוב טעם. מראה בית העסק, הינו כרטיס הביקור של בעליו ובו בעל העסק למעשה מציג את אופיו, סגנונו ואמונותיו. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר על עיצוב מספרה אשר צריכה להיות מעוצבת ונוחה. לקוחות נמשכים הרבה יותר, לעסק מעוצב מאשר לעסק סטנדרטי שאין בו השקעה בעיצוב. מצד אחד, בעל המספרה צריך לדעת , כיצד לצמצם עלויות, אך ישנם דברים חשובים שיש להשקיע בהם יותר כמו העיצוב של בית העסק כמו מספרה, מכון יופי ועוד.

ישנם סגנונות שונים של עיצוב מספרה ואדריכל או מעצב פנים אשר עוסק בעיצוב מסחרי וכזה שיש לו ניסיון בעיצוב של מכוני יופי ומספרות, יכול להבין את הסגנון הרצוי של בעל המספרה, לתכנן נכון את החלל ולתת את האווירה הנכונה בעיצוב.

עיצוב מספרה- כמה דגשים חשובים

לפני שמתחילים בשלבי עיצוב מספרה, יש לתת דגש על השימוש היום יומי במכשירי החשמל ולדאוג לכך, כי התשתיות תתאמנה לעבודה מאסיבית עם מכשירי חשמל כמו פן. תהליך זה, אף יכול לעכב את עבודת הקבלן בגלל הצורך של חברת החשמל להזיז את שעון החשמל. יש לדאוג גם ללוח התקשורת. יש לבחור מקור חימום למים, גז, חשמל? ולבחור את השיטה המשתלמת והנוחה ביותר לבעל המספרה. יש חשיבות עליונה, גם לבדיקת לחץ המים.

גם בדיקת מיזוג האוויר חשובה, היות ומספרה יש בה חום בגלל מייבשי השיער והמיזוג חייב להיות חזק. גם האוורור חשוב, היות ובמספרות משתמשים הרבה עם חומרים כימיים כגון החלקות שיער וצבע והריחות ממש לא נעימים ולכן, יש לדאוג לפתחי אוורור מתאימים שתהיה סירקולציה מתאימה בחלל המספרה.

מספרה יוקרתית ומעוצבת בטוב טעם

למעשה, עיצוב של בית עסק כמו מספרה או מכון יופי, חייבת להתבצע נכון מה שיקנה למקום אופי יוקרתי. זהו למעשה מיתוג העסק ובגדול. כאשר המספרה תיראה יוקרתית ומזמינה, כך הספר יכול לדרוש מחיר גבוה יותר על שירותיו, דבר זה למעשה יחזיר את השקעת העיצוב ויצדיק אותה בטווח הארוך.

קליק לשיחת ייעוץ! דילוג לתוכן